Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto 2 - Tissot Australian Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    + Haos . Ali , licno , ne bih voleo , jer sam upravo prognozirao prvih 15 . Ne , nego , stvarno , oba puta kad je pala kisa , mozda je bilo zanimljivo za gledanje , ali onda mnogo drugih faktora utice na krajnji ishod .

    Comment


    • #17
      Takodje, koliko god bila neizvesnija trka, vise volim kad je sunacno, cim padne kisa, 105 izletanja, povreda, tako da neka hvala...
      Nikome ne treba da se slomata 2 trke pred kraj sezone...
      sigpic

      Comment


      • #18
        Vinales dve trke pred kraj ima više poena nego Marquez 2011. u Moto2. To govori i o tome koliko je Tito jak i stabilan ove godine, kad je Vinales već ispao iz trke za titulu, a Marquez je i van motora u Valensiji dogurao Bradla do toga da može da osvoji titulu tek na poslednjoj trci...

        Sve čestitke za VDS tim, postali su sila sa kojom se treba nositi. Videh (ili čuh) negde opis - ovo je MotoGP tim u Moto2 klasi (po imenima i po profesionalnosti)...

        Comment


        • #19
          Maverick impresivno. Svi su imali danas problema sa jakim vetrom. Ipak, nacin na koji se Rabat vraca sa nize pozicije je fenomenalan. Ocekivao sam jaceg Zarka, ovo je ipak slabo, a naposletku i izletanje. Bravo Luthi, inteligentna voznja.
          sigpic
          No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

          Comment


          • #20
            Gledajuci VDS tim koji tako dobro zuji u paru i manje-vise su na slicnom nivou, nemogu a da se nepitam sta se desava sa Vinalesovim kolegom iz garaze Salomom? Osim nekoliko bljeskova s'pocetka sezone, sada je skroz potonuo.
            sigpic
            No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

            Comment


            • #21
              Salom je mnoge fanove Salomio .
              PS . Mnooogo mi je zao Zarca .

              Comment


              • #22
                Originally posted by Gogi View Post
                Gledajuci VDS tim koji tako dobro zuji u paru i manje-vise su na slicnom nivou, nemogu a da se nepitam sta se desava sa Vinalesovim kolegom iz garaze Salomom? Osim nekoliko bljeskova s'pocetka sezone, sada je skroz potonuo.
                Mislim da je samo glava. Imao je ono gadno izletanje tamo malo pre pauze, tu se povredio i morao malo da prikoci narednih trka i nakon toga ga nema nigde...

                Comment


                • #23
                  Sledece godine stize Rins a on nije "underdog". Bice nov, ali i uporan. Morace Salom da zapne debelo. Rins ako ponovi fokus i voznje iz moto3 od prosle godine, u novoj sredini bice opasan po svakog. Mozda je rano za takve prognoze, ali zasto da ne. Imace dobar tim i jak bajk. Pa, Mav je uspeo, zar ne?
                  sigpic
                  No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                  Comment


                  • #24
                    Ja sasvim očekujem da Rins bude bolji od Luisa na kraju godine. Možda ne ovako ubedljivo kao Mav, niti će Salom sveukupno biti ovako loš, ali između 30-50 poena prednosti za Rinsa meni deluje realno. U početku će Salom biti bolji svakako, ali tamo od 4.-5. trke Rins bi trebao da se lepo smestio...

                    Comment


                    • #25
                      Rabat u Maleziji uzima titulu, racunica se svodi na svega 3 stavke :
                      - If Kallio wins the race then Rabat needs to finish seventh or better

                      - If Kallio is 2nd then Rabat needs to finish 12th or better

                      - If Kallio finishes lower than second then Rabat is World Champion
                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X