Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2014-15

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lep post.

    Skoro sam pisao o takvom osećanju, kada vidiš da neki igrač, jedan od onih zbog kojih si počeo da pratiš neki sport, i dalje nastupa, kao veteran. A pogotovo kada igra na visokom nivou. Kuca i dalje ta žila koja te povezuje sa detinjstvom.

    Evo ja sam napr. veliki ljubitelj fudbala ali mi je hokej bio drugi sport oduvek. U njega se razumem vrlo malo, ali ga stidljivo pratim. Ostale sportove ni ne pratim. Ćale je takođe bio ljubitelj fudbalske igre, ali je dugo, preko 20 godina, bio zaposlen kao ekonomista u Sovjetskom Savezu i tamo je, naravno, često bio u kontaktu sa hokejom, čak i poznatim sovjetskim igračima. On je ''uhvatio'' onaj period kada je Viktor Tihonov sa neverovatnim uspehom vodio sovjetsku reprezentaciju i kada je CSKA napravio seriju uzastopnih titula. Tako mi je preneo neko dozirano interesovanje za ovaj sport koje, slično tvom početku interesovanja, zaživi svake zime.

    Uzgred, ovo je hokej koji sam ja najviše igrao.



    Vidim da postoji i forum koji se bavi apdejtovanjem ove verzije NHL-a i da postoji apdejt za ovu sezonu.

    PS Uvažavam mišljenje nekog ko se razume u materiju, tako da verujem da je 90-ih vredelo pratiti ovaj sport. Verovatno je, ako mogu da primetim, i masovni priliv odličnih hokejaša iz istočne Evrope uticao na to.
    Last edited by Bogi; 05-01-15, 00:00.

    Comment


    • Ih NHL 2004 Pa to je hokejaski pandan za PES6 Legendarna igra

      Nema NHL-a bez Evropljana

      Sta bi bili Red Wings-i da nije bilo Svedjana i Rusa

      Comment


      • Kad vec pomenuh Svedjane i Ruse

        U20 polufinale Svedska 1-4 Rusija

        Comment


        • Prosle nedelje sam uhvatio par utakmica na areni, pa me opet zainteresovalo da pocnem malo da pratim sad ovako nasred sezone

          Koja utakmica veceras bi mogla biti zanimljiva? Tampa i Ottawa mi ne deluju nesto atraktivno
          Last edited by .....; 05-01-15, 00:56.

          Comment


          • Koga simpatises? :d

            Comment


            • Pojma nemam Secam se kad sam igrao NHL 09 nesto sam voleo San Jose Sharkse

              Comment


              • Da nema Svedjana ko zna za koga bih navijao.

                Bogi, u ovoj temi ima tri hokejaska maga.Doduse ovaj treci nam tek pre par dana javio da je ziv, bio aktivniji u proslogodisnjoj temi doduse.

                Comment


                • Otpusten Randy Carlyle.

                  Interesting stuff from Sutter about goalies. Said .920 sv% won't cut it in today's NHL. Target is .950. Quick is at .917
                  Koji je to mag

                  Oshie, Ovi i Price igraci nedelje.

                  Sinoc je odigrana samo jedna utakmica(SJS 3-2 WPG, Vlasic odlucio golom 3 sekunde prije kraja), a veceras je na programu 10 utakmica. Svakako najinteresantnije bi trebale da budu TBL-MTL, SJS-MIN, CBJ-DAL i NYI-VAN.


                  WHC U20 - Kanadjani su jutros u finalu pobijedili Ruse sa 5-4. U drugom periodu je bilo 5-1 za Kanadjane koji su se nakon toga previse opustili sto su Rusi znali da iskoriste..uspjeli su da se povrate sa tri gola u istom periodu. U poslednjem periodu je bio haos. Rusi su konstanto napadali jer je Kanadjanima trebalo vremena da se srede nakon onakvog prosipanja u drugom periodu. Ipak su prezivljeli te ruske nalete fenomenalnom odbranom i na kraju zasluzeno slavili. Igrac utakmice je bio Darnell Nurse.

                  U mecu za bronzu, Slovacka je priredila iznenadjenje i savladala Svedsku sa 4-2 i tako dosla do prve medalje jos od 1999. Denis Godla, njihov golman, je proglasen za MVP turnira.

                  Ovogodisnji All-Star tim izabran od strane medija: Denis Godla, Gustav Forsling, Joshua Morrissey, Sam Reinhart, Max Domi i Connor McDavid.

                  Godla je takodje proglasen najboljim golmanom turnira. Najbolji defanzivac je Vladislav Gavrikov, a najbolji napadac je Max Domi.

                  Sledece prvenstvo ce se odrzati u Helsinkiju.

                  Comment


                  • Varlamov sinoc imao shutout sa 54 odbrane

                    David Backes sinoc zabiljezio cetiri komada.

                    Vlasic ponovo odlucio utakmicu

                    Patrik Elias dosao do 600. asistencije i 1000. poena.

                    Comment


                    • Svaka cast.







                      Comment


                      • Sta rade NYR

                        Igra im nije nista specijalno, cak su i vise puta bili nadigrani... jednostavno ne daju


                        Sto se tice DRW, solidnisa sinoc.. Imali srece pa sudije nisu popustale domacinu. Kapiten lijepo proslavio jubilej. Mladi Riley postigao fantastican gol

                        Samo da nam Toronto ne pokupi Babsa.

                        Comment


                        • Karte za derbi grada Njujorka..
                          http://www.ticketmaster.com/resale/1D004D0FBA584477

                          Comment


                          • Uobicajene cijene. Naravno da cijena zavisi od tima, ali je vecina timova tu negdje kad su cijene u pitanju.. jeftiniji su samo oni koji kubure sa publikom. Mislim da je Toronto najskuplji.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Uobicajene cijene. Naravno da cijena zavisi od tima, ali je vecina timova tu negdje kad su cijene u pitanju.. jeftiniji su samo oni koji kubure sa publikom. Mislim da je Toronto najskuplji.
                              Da, Toronto je najskuplji, međutim male su ti šanse da uopšte dođeš do karte po bilo kakvoj cijeni jer sve je to unaprijed pokupovano danima i mjesecima, a veliki dio otpada i na sezonske karte. Prošlogodišnji derbi je bio jeftiniji...
                              Dresovi za 2015 all star utakmicu su ogavni.

                              Prvi gol u NHL... Miikka!

                              Comment


                              • Dobro je sto Trigger simpatise SJS, jos jednog fana Detroita ne bih preziveo.

                                Comment

                                Working...
                                X