Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2014-15

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Mozda i CG nekad doceka tako nesto
    Znam da nije tema, ali kakav je hokej u MNE?

    Comment


    • Nema ga uopste

      Comment


      • Hahahaha ucera ga ova pijandura


        EDIT: Tako, tako sto vise golova

        Nisu stigli ni da se postave.
        Last edited by powerslave; 01-01-15, 19:02.

        Comment




        • Kad si majstor

          Comment


          • Nije loša utakmica, dobar tempo, požrtvovano se igra. Was za nijansu bolji, prvi gol malo na golmanov račun, suviše je izašao.

            Comment


            • Steta sto su ovi sa Arene utisali publiku da bi Tadic mogao da budali... Makar ne moramo Sakana da slusamo

              Neka se zavrsi 5:5 i da se ide na SO

              Comment


              • Greska Toews-a i dobar PP Caps-a na minut do kraja... ipak ne odose u OT.

                Odlican mec i uzbudljiva zavrsnica. Bilo je svega, a nedostajala je samo tuca

                Comment


                • Zbog Medvesceka Hrvati ce u narednom periodu da imaju par igraca koji ce da igraju nhl, naravno nece da imaju neki preterani uticaj i nece da budu klasa u pocetku, ali od velike pomoci ce im biti khl liga.Iskocili su u pravo vreme i izazvali veliko interesovanje u cemu HK Partizan nije uspeo i pored toga sto je dominirao u Slo-hokej ligi, a i u Srbiji.Slabo se publika animirala sa uspesima HK Partizana.

                  Comment


                  • Medvescak je sjajna prica iz regiona i bas mi je milo sto su dogurali do KHL. Prestao sam da ih pratim, ali kad god naletim na neki prenos, volim da bacim oko Ne znam koliko ce ti momci imati srece u buducnosti i ima li medju njima neko dovoljno nadaren za NHL, ali bi mi bilo drago da se jos neko iz komsiluka probije do NHL-a.

                    Oni su u Hrvatskoj napravili bum i dosta su popularizovali hokej ali sve to moze da se utisa u narednih 20 godina ako se ne ulozi u infrastrukturu i ako drzava ne pogura sport. Ne znam kako je kod njih trenutno stanje sto se hokeja tice, ali bi bila steta da se nakon ovakvih uspjeha to zapusti.

                    Cinjenica je da sve hokejaske nacije imaju taj sport usadjen duboku u svijesti. Iskreno, realnost je da na ovim prostorima ne postoji hokejaska tradicija.Bilo je klubova kroz istoriju, bilo je i takmicenja, ali cinjenica je da narod u sustini boli k*rac za hokej. Dokle god je to tako, nece biti napretka... Mnogo veci napor je potreban kad ti moras ljudima da "prodas" nesto i da im se to svidi, nego kad oni sami to traze i kad to zele. Oni tamo su igrali hokej od kako prohodaju na nekakvim zaledjenim barama i jezerima... ma gdje god su stigli... mi to ovdje nismo imali. Njima je to u kulturi, nama jednostavno nije.

                    Comment


                    • The Pittsburgh Penguins have acquired David Perron from the Edmonton Oilers in exchange for a first-round pick in 2015 and forward Rob Klinkhammer.
                      Dobar potez Pingvina i trejd koji odgovara i jednima i drugima. Moze on napraviti dobre brojke u ovom timu.

                      Kad sam vec kod njih.. Pobili se Malkin i Adams jutros na treningu

                      Anaheim Ducks center Ryan Getzlaf, Chicago Blackhawks right wing Patrick Kane and Columbus Blue Jackets goaltender Sergei Bobrovsky have been named the NHL's "Three Stars" for the month of December.

                      Rusija 3-2 Amerika
                      Previse su glupih penala napravili Ameri i to im se obilo o glavu. Dzabe su bili bolji pet na pet, kad su veci dio meca proveli sa igracem,ili dvojicom manje...
                      Larkin je zavrsio turnir kao najbolji igrac Amerike. Bice od njega nesto Ako sve bude kako treba, u najgorem slucaju dobar "3rd liner"

                      Rusi u polufinalu cekaju pobjednika iz duela Svedska-Finska. Trenutno je 4-3 za Svedjane koji su cak tri gola postigli iz PP-a.

                      EDIT: Evo Svedjani privode kraju... 6-3 jos 14 sekundi do kraja... Finci imaju EN. Dakle prvo polufinale Rusija-Svedska.
                      Last edited by powerslave; 02-01-15, 22:22.

                      Comment


                      • I oni i Slovenci imaju vise dodira sa zimskim sportovima nego recimo mi Srbi, a i generalno gledano smo zaludjeni letnjim sportovima da nemamo vremena da se posvetimo zimskim.U prilog im ide da tamo ne postoji SD za koje je zalepljeno pola nacije.A i takvi su im uslovi, niko ne ide na Dinamo, Cibona je pala(i finansijski i rezultatski), jedino su rukometasi Zagreba bili ponos tog grada, a posto Zagreb ima preko milion stanovnika to znaci da ima potencijalan broj interesanata za drugi sport i tu je iskocio Medvescak.Dok god budu privlacili publiku, oni ce da opstaju i igrace KHL ligu.Cim pocne da pada interesovanje, bice u kanalu.

                        Comment


                        • Voimja oca ... kakva utakmica i kakav povratak LA!

                          Comment


                          • Jaromir Jagr je sinoc postigao het trik, a to mu je poslednji put poslo za rukom 2006. Tako je postao lider po broju het trikova sto se tice aktivnih igraca(15) a ujedno i najstariji igrac koji je postigao het trik(taj rekord je do sinoc drzao Mr. Hockey )
                            Kakav je to otac.. pijani kockar

                            Zali boze Giroux-a i Voracek-a... u kakvoj rupi od tima oni igraju.

                            Habs-i 6 pobjeda u nizu...

                            Comment


                            • Bacih pogled na vidžet ''novi postovi'' i videh da jedan od dva hokejaška maga ovog foruma(drugi je Maric), Powerslave, spominje češku hokejašku legendu. Hvala na postu.

                              Kakav je igrač taj Jagr. Ovo malo što znam i pratim hokeja vezano je za poznatije igrače i mogu reći da je on jedan od najboljih koje sam imao priliku da gledam, uz Fjodorova i Dacjuka. Mislio sam da je u Avangard otišao da bi završio karijeru, ali čovek i dalje sabija.

                              Comment


                              • On da nije otisao u Rusiju, skupio bi 2000 poena garant Kakav je to majstor.

                                Kao dijete nisam znao nista o hokeju, lise Patkica i Diznija, ali sam znao za njega tj znao sam ime To malo o hokeju sto je moglo doci do Jugoslavije kad sam ja odrastao je uglavnom bilo iz Cikaga, ali se njegovo ime provlacilo tu i tamo On je meni isto sto i Pele/Maradona u fudbalu... cini ti si se da si se rodio sa tim imenom u glavi Kasnije kad sam aktivno poceo da pratim hokej(kolike su mi bile mogucnosti zbog interneta i kablovske) on je igrao za NYR i vec je bio veteran pred penzijom ali je sabijao

                                Ne znam, meni je on strasno mio valjda zbog toga sto me podsjeca na jedan lijep period mog zivota kad sam malo znao o bilo kakvom sportu uopste Prije nego sto sam se zainteresovao za ovaj sport, dosta sam sati proveo uz PS2 i NHL, tako sam i zavolio hokej... i nezaobilazni filmovi i crtaci sa Patkama Kao dijete sam mnogo volio zimu i snijeg, pa me zbog toga i privukao hokej

                                Kako ovo vrace kroz vrijeme


                                To je to



                                Hokej devedesetih je bio fascinantan. Ni jedna era hokeja nije imala taj smek i takav stil(makar je tako iz mog ugla...jbg ne mogu da znam nesto sto nisam prozivio). Mene ce uvijek hokej asocirati na to neko vrijeme, a Jagr mi uvijek nekako bio nosioc tog perioda i ako je bilo i boljih i poznatijih... za mene je on najpoznatiji

                                Comment

                                Working...
                                X