Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2014-15

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Henrik Zetterberg-Pavel Datsyuk-Justin Abdelkader

    Tomas Tatar-Riley Sheahan-Tomas Jurco

    Gustav Nyquist-Darren Helm-Johan Franzen

    Drew Miller-Luke Glendening-Stephen Weiss

    Joakim Andersson and Daniel Cleary are scratched.

    On defense:

    Niklas Kronwall-Jonathan Ericsson

    Danny DeKeyser-Kyle Quincey

    Brendan Smith-Jakub Kindl

    Brian Lashoff is scratched.

    In goal:

    Petr Mrazek (starting)

    Tom McCollum

    Oce li se prekinuti ovaj crni niz?

    Comment


    • #92
      Hvala Bilsima() sto nas ponovo nisu roknuli, tacno ne volim kada Detroit igra sa tim ekipama jer redovno gube takve utakmice.

      Comment


      • #93
        Nakon praznicne pauze od nekoliko dana, veceras 13 utakmica

        U medjuvremenu je otpusten Pete DeBoer, a prica se da bi Paul MacLean mogao da ga zamijeni. Njega treba zaposliti makar zbog onih brkova Bogatiji je NHL sa njim

        Elem, WJC je poceo Uvijek interesantno takmicenje, a pogotovo privlaci paznju ove godine zbog ucesca Connor McDavid-a i Jack Eichel-a. Juce su odigrane cetiri utakmice, a Kanada od pocetka pokazuje zasto je ponovo favorit za zlato.

        Raspored: http://stats.hockeycanada.ca/schedul...bseason=164558

        Strasan potez Eichel-a. Pas samom sebi od ograde i asistencija za gol
        https://vine.co/v/OHdZ0wIXZd6


        Zauske i dalje haraju ligom

        Sto se tice DRW-a
        After playing 12 of their last 15 games at home, the Red Wings will play eight of their next nine and 19 of 26 on the road beginning Saturday in Ottawa.
        Coach Mike Babcock says he's not looking past game vs. Ottawa (14-14-6) but knows several people other than Weiss who are excited about seeing so many road games in the near future.

        "These poor wives have had these guys around here for a month," Babcock joked. "My wife has my bags packed and in the garage just hoping for Christmas to get over and get me out of town. Let's get on the road and let's get playing.

        "I know long picture wise we have a lot of road games. Let's just win the game we're playing. Let's get ready to play in Ottawa and keep going."
        Babs u svom stilu

        Comment


        • #94
          Gustav Nyquist. Ja sam mislio da ono moze samo na igrici.

          Comment


          • #95
            Evo i mene posle 100 godina, nisam stizao ni da pisem ovde, a kamoli da gledam neku utakmicu...valjda cu pogledati nesto tokom praznika.

            Bruins-e necu komentarisati, sve je veoma jasno, imamo problem sa svim jacim ekipama... PO nam lagano izmice..

            Taman sledeca utakmica sa Detroitom.

            Comment


            • #96
              Dobrodosao nazad!Falili su tvoji postovi, ocekujem da vas uzmemo i da vam uzvratimo za poraz na pocetku sezone.

              I ja slabo pratim ovu sezonu, cim se zavrsi nfl bice vise vremena za hokej.

              Najkvist Bog, takve golove sam davao u nhl 2004.Da potvrdim Slejvarinu izjavu.

              Comment


              • #97
                Dobra ti sreca, Petre Malo je prazno od kad te nema Opala je posjecenost teme za 33,3%

                Bogami su ovi tvoji metiljavi ove sezone.

                Comment


                • #98
                  http://i.imgur.com/yKy2nRE.gifv
                  Last edited by powerslave; 28-12-14, 17:30.

                  Comment


                  • #99
                    Dylan Larkin je juce zabiljezio dva gola i asistenciju i bio najbolji u timu USA

                    Comment


                    • Da me neko ne shvati pogresno, nemam namjeru da na bilo koji nacin umanjim pobjedu Bruins-a.

                      Detroit odavno nije odigrao gori mec. Tesko da moze gore od onoga sinoc... nikakve zelje, bez borbe... ma jedno veliko nista. Mec je bio tijesan da onog PP-a za Boston pri rezultatu 3-2. Do tada je Detroit igrao prisojno i ako ni u jednom trenutku nisu bili bolji...ali su pratili. Posle se to pretvorilo u zajebanciju

                      Nedopustivo je da tim ima ovakav pad. Jednostavno ne smije...



                      Nesto pozitivno od sinoc. Larkin ponovo bio strijelac u pobjedi nad Slovackom od 3-0, a upisao je i asistenciju. Kazu da je u dosadasnjem dijelu turnira najbolji igrac u svom timu. Bas ga svi hvale

                      Brodeur sinoc dosao do shutout-a br 125 u pobjedi nad Coloradom od 3-0.

                      Stars-i prekinuli niz NYR-a. Seguin i Nash bez postignutih golova.

                      Zanimljivo je bilo i na Long Island-u gdje su domaci u trecem periodu prokockali prednost od 3-0, ali su golom Boychuk-a u OT ipak dosi do nova 2 boda.

                      Blackhawks-i su iscupali 2 boda protiv Predators-a. Gubili su 3-0 da bi u drugom periodu to nadokandili, ali samo za kratko jer su gosti nekih 90 sekundi kasnije ponovo dosli do vodjstva koje su domaci uspjeli da poravnaju tek u poslednjim trenutcima meca. Toews je donio pobjedu u SO-u. Tako se grize i tako se bori, zato su i najbolji... ne kao pojedini.

                      Jos jedan preokret se desio u MTS Centru gdje je MIN nadoknadila deficit od 0-2. Carter, Fontaine i Scandella su se upisali u drugom periodu i to je bilo dovoljno za pobjedu.

                      I jos jedan preokret Nakon ranog vodjstva od 2-0, TOR su ipak izgubili jer su TBL sa tri gola obezbijedili pobjedu. Stamkos je dvadesetim golom u sezoni rijesio mec sredinom poslednjeg perioda.

                      NJD zabiljezili prvu pobjedu sa onom trojkom na klupi

                      Bobby Ryan zabio tri komada u pobjedi nad Sabres-ima.

                      I Antoine Vermette je sinoc dosao do het-trika ali je treci gol pripisan Doan-u da bi nakon provjere ipak bio "vracen" Vermette-u za njegov cetvrti het-trik u karijeri. Ali tu niej kraj Nekih 30-ak minuta nakon meca, gol je ipak "vracen" Doan-u tako da je igrac utakmice ipak ostao bez het-trika

                      Flames-i su nakon onog perioda od sedam vezanih poraza, cini se, ponovo nasli pravi put jer im je sinocna pobjeda nad aktuelnim sampionima treca u nizu(prva pobjeda iz navedenog niza je takodje dosla protiv sampiona nekoliko dana ranije).

                      I Habs-i su sinoc zabiljezili tri u nizu pobjedivsi CAR 3-1. Eric Staal je sinoc upisao 800. nastup u NHL-u i proslavio ga PP golom na asistenciju svog brata Jordan-a.

                      Sto se mene tice, noc ispunila sva ocekivanja Steta sto nije bilo para na kladionici

                      Johnny Gaudreau, Colin Wilson i Sam Gagner - Three Stars za proslu nedelju.
                      Last edited by powerslave; 30-12-14, 17:34.

                      Comment




                      • Comment


                        • Oilers-i prekinuli devet vezanih SO pobjedom nad sampionima

                          Nick Bjugstad signs six-year, $24.6 million extension with Panthers
                          Upravo sam odlgedao snimak STL-NSH. Predators-i se ne sale ove sezone. Nakon onakve utakmice preksinoc, opet su odlicno odigrali sinoc. Mislim da su arbitri pogrijesili sto nisu priznali gol Forsbergu... Ipak su oni to regulisali 3 sekunde kasnije Odlican je bio drugi period, ali domaci ipak jaci u zavrsnici. Elliott odlican u povratnickom nastupu.


                          Sto se mladih tice, veceras ce USA i Kanada odigrati mec za prvo mjesto u grupi Sve oci ce biti uprte u "boja 1" i "broja 2" Sto se tice druge grupe, Svedska ce vjerovatno izaci na kraj sa Svajcarskom i vjerovatno bez poraza zavrsiti grupu. Rusija im je bila najozbiljniji rival u grupi, a njih su savladali 3-2 bez neke vece muke.

                          Posto je kraj godine, mislim da je red da navedem igrace koji su po mom misljenju obiljezili dosadasnji dio sezone

                          Hart: Ryan Getzlaf, Tyler Seguin, Vladimir Tarasenko

                          Norris: Duncan Keith, Shea Weber, Mark Giordano

                          Vezina: Pekka Rinne, Marc-Andre Felury, Carey Price

                          Calder: Filip Forsberg, Johnny Gaudreau, Aaron Ekblad


                          To je to sto tice mojih postova u ovoj temi za 2014. godinu Ovo veceras sigurno necu ispratiti, ali mislim da cu biti dovoljno svjestan da sjutra ispratim WC

                          Uzdravlje!

                          Comment


                          • I ako je sinoc bilo 11 utakmica u ponudi, vjerovatno je vecina gledala Kanada-USA

                            Kanada je slavila sa 5-3. Dva EN gola za Kanadu.


                            McDavid i Eichel su bili u centru paznje. Kako to obicno biva, nisu cesto bili u isto vrijeme na ledu tako da nije vidjena neka head-to-head borba Obojica su imali po asistenciju.

                            Naravno, ne vrti se sve oko ove dvojice. Ima tu dosta vrhunskih potencijala. Max Domi, Sam Reinhart, Dylan Larkin, Noah Hanifin(projektovani no. 3 ), Darnell Nurse, Thatcher Demko, Madison Bowey, Curtis Lazar, Josh Morrissey, Sonny Milano, Anthony DeAngelo... Obije ekipe su stvarno krcate potencijalom.

                            Tu su i sjajni Svedjani: Oskar Lindblom, William Nylander, Gustav Forsling, Adrian Kempe, Jens Looke, Ceh David Pastrnak koji je draftovan iz svedskog Sodertalje-a gdje je proveo 4 sezone...

                            Dosadasnja prvenstva sam samo povrsno pratio(iskreno, nije me zanimalo ni najmanje ), ali na poslednja dva sam se nagledao fantasticnih igraca pa sam i ovo morao da ispostujem, a pogotovo zbog ovog hajpa koji se dize oko broja 1 i broja 2

                            Poslednja dva sam ispratio iz istog razloga.. uvijek se nadju igaci zbog kojih valja gledati. Kazem, do prije dvije godine sam ovo pratio povrsno, ali cini mi se da odavno nije naisla ovakva generacija igraca.. ova ekipa od 1995-1997 je ubitacna Ako ima neko ko je ovo pratio ranije, neka me dopuni

                            Ako je vjerovati strucnjacima McDavid i Eichel su Crosby rang, ako ne i bolji. Vidjecemo, vidjecemo.

                            Larkin je sinoc ponovo spakovao dva komada. Sad je najbolji strijelac turnira sa 5 golova(2 asistencije). Mantha ce vjerovatno sledece sezone dobiti priliku, a Larkin-a ne treba ocekivati jos dvije godine najmanje.


                            Da se vratim na NHL

                            The Coyotes have a new majority owner after Andrew Barroway's purchase was approved.
                            Opa. Vidjecemo sta ce biti sa njima. Svi ppricaju da im je cilj da fransiza ostane tu gdje jeste i da se rasciste dugovi. Sve je to lijepo i bajno ali jedan lik je bacio fantastican komentar na ovo

                            Everything will be fine until they start playing "Viva Las Vegas during each stoppage in play.


                            Blue Jackets ink Nick Foligno to six-year, $33 million extension
                            Njemu upade sjekira u med S obzirom kakvu sezonu ima do sad, ocigledno smatraju da im je mnogo bitan

                            Sinoc se za malo pobise Rask i Bernier Sudije, gadovi, sprijecise okrsaj

                            Jedan interesantan detalj od sinoc



                            Michal Jordan je u pitanju. Nije gadan prizor uopste


                            Red Wings-i slavili kuci protiv NJD Sad sam gledao highlightse i koliko sam mogao zakljuciti iz toga i iz onog izvjestaja, pregazili su ih Imali su samo jedan sut u poslednjem periodu Tri susreta sa njima, tri pobjede.
                            Protiv Bostona su dozvolili 45 suteva sto je najvise u dosadasnjem dijelu sezone, a sinoc samo 13 sto je najmanje do sad. Bitno je da su pobijedili poslednju utakmicu kod kuce u 2014. i da se sa pobjedom ide na ova gostovanja.
                            U 2015. se ulazi kao treci u diviziji, a peti u konferenciji, 3 boda iza TBL koji su prvi.



                            Blizi se Winter Classic. Praznik za sve fanove NHL-a Ove godine nema cirkusa okolo, nema HBO-a, nema alumni meca, nema obaranja rekorda, cak nece biti ni snijega... Sto je odlicno.

                            Vjerovatno ce pocetak meca biti malo odlozen zbog sunca tj. odsjaja ali kad se to regulise, uslovi za igru ce biti optimalni tako da nece biti mjesta izgovorima. Ovako je vjerovatno najbolje za Winter Classic, jer ce sve zavisiti od dva tima i od hokeja i sva paznja ce biti usmjerena na njih. Mislim, oni cirkusi proslih godina su super ali se na kraju vise prica o svemu i svacemu a utakmica padne u drugi plan.

                            Nije neko rivalstvo u pitanju, ali makar oba tima igraju dobro u poslednje vrijeme(Blackhawks-i igraju dobro, no shit ) Bogotac Patrick Kane, Jonathan Toews, Marian Hossa, Alex Ovechkin i Nicklas Backstrom... sta ces vise


                            Ko je kuci od 19:00 pa na dalje, a nema pametnija posla veceras, preporucujem mu da baci pogled

                            Comment


                            • Nisam propustio nijedne godine, pa neću ni ove. Očekujem dobar meč.... Navijam za Chi, jednostavno su mi simpatičniji nego Was.

                              Comment


                              • Ja ne mogu da navijam za B'hawkse. Sta cu, ne volim ih kao tim i ako bas cijenim dosta njihovih igraca i ovo sto rade. Opet, ne volim ni ove druge pretjerano, pa cu navijati za sto vise golova i za neke highlight reel poteze


                                Zaboravio sam da pomenem nesto.

                                Veliki trenutak za hrvatski hokej - Borna Rendulic je sinoc postigao gol! Ako ne grijesim, on je prvi igrac koji se rodio u Hrvatskoj i koji je tamo trenirao, a da je dogurao do NHL-a. A od sinoc je i prvi Hrvat koji se upisao u NHL-u! Svaka cast!
                                Mozda i CG nekad doceka tako nesto

                                Comment

                                Working...
                                X