Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2014-15

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oc igre

    Comment


    • Šta se dešava sa suđenjem ove godine u PO, čist gol poništen Calgary-ju. Ipak je pravda zadovoljena na kraju... Minesote nema nigde, nisam očekivao da će ih CHI tako lako preskočiti.

      Comment


      • Bruka bi bila da su Flames-i izgubili sinoc, samo zbog onog gola. Ipak, opet su Ducks-i bili bolji i ako su izgubili... svaka cast domacima za comeback. Moraju i Patke jednom da izgube

        Minesota je sinoc bila odlicna. Mislim, uradili su sve sto su mogli. Nadigrali su Cikago, imali vise sansi, primili samo jedan gol... i opet izgubili. Gotovo je to, ne mozes se vratiti protiv ovih kad gubis 3-0

        Comment


        • Kako "guram" Tampu kroz PO, pa to je čudo. Prvo sam rekao da će ih DET razbiti, oni prođoše, pa sam rekao da nemaju šanse sa MTL, oni već 3:0. Ima da ih dovedem do finala.

          Comment


          • Realno, Tampa je sinoc odigrala jednu jako losu utakmicu, mozda i najgoru u dosadasnjem dijelu PO-a. Ben Bishop objasnio. Nije los onaj mali, Tyler Johnson. MTL ne moze da ih pobijedi ni kad su ovi toliko losi... zavrsava Tampa ovo veceras!

            Tvrdim da Caps-i trenutno imaju najnapaljenijeg golmana i najbolju odbranu u PO Kakva utakmica sinoc. Najinteresantnija serija so far

            Comment


            • Bio si u pravu za njih, stvarno jeste paklena serija.Deluje mi da ce sve serije da se zavrse do nedelje, mozda samo Rendzersi izbore sedmu.Bicu iznenadjen ako Kalgari izbori sedmu utakmicu.

              Comment


              • Opet je Tampa sinoc bila losa.. nije MTL nista bolje odigrao nego sto je igrao u srijedu, ali su iskoristili sanse. Za pohvalu je sto su nakon drugog gola nastavili da napadaju punim gasom umjesto da se zatvore.. nismo se toga nagledali u ovogodisnjem PO-u. Izgleda da mora i MTL jednom da dobije Tampu


                Hawks-i zavrsili posao. Patrick Kane pisa po sirotinji.

                Comment


                • Jos jedna na misice. Dobro je, milo mi je sto su Rendzeri i dalje u igri.

                  Comment


                  • Vidim da su Pingvini odbacili price da ce ganjati Babs-a. Makar nece zavrsiti kod tih gamadi

                    Comment


                    • Zasluženo ANA prošao, ali...mora li opet da bude sumnjiv gol, i to taj koji rešava celu seriju.

                      Comment


                      • TB izbacili gamad iz PO!

                        Comment


                        • Veceras okrsaj dva najjaca golmana u ovogodisnjem PO!

                          Navijam za Rendzere, ali nemam nista protiv ni ako Kepitolsi prodju

                          Comment


                          • Najuzbudljiviju utakmicu su ostavili za kraj Henrik jednostavno ne gubi sedmicu. Kakva partija sinoc Svake godine neko ima vrhunsku sezonu, ali samo je ovaj bog otac konstantan. Zastrasujuca statistika u PO. Ako je nekome bila nepoznata njegova dominacija, dovoljno je bilo da odgleda ovu seriju.


                            Svih sedam utakmica su bile rijesene jednim golom. Cetiri su zavrsene rezultatom 2:1 a jedna sa 1:0. Ukupni skor Rangers 13:12 Caps. Tesko da cemo opet gledati nesto ovako.

                            Comment


                            • Kakvu je odbranu glavom imao Henrik. Hahaha pa taj covjek nije normalan, kakvi refleksi i kakva reakcija

                              Comment


                              • Taman sam se probudio za posao, vidim 2OT, pa rek'o da malo pogledam...kad ono Andrew 'Žigić' Shaw ga meće glavom

                                Comment

                                Working...
                                X