Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2014-15

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "You always feel fatigued," Seabrook said. "I think we did a good job. Our trainers do a good job of ... keeping us hydrated with fruit, and all sorts of crap that makes us feel better. I mean, five periods it's a lot of hockey. I'm glad it's over."

    Eto, ako se neko pita sta im to pomaze kad se utakmica oduzi

    Elem, Detroit je sinoc odigrao najbolju utakmicu u poslednje vrijeme. Bilo je nekoliko njih koji su "spavali" ali su igrali muski. Prosto su na ciste fizikalije pospremili goste. Nije lose s vremena na vrijeme da i oni odigraju u stilu Ducks-a ili Jets-a Sudije su presrale sinoc... precerali su, a goste neka je sramota. Svaka cast PK unit-u Detroita, ali je ovima PP bio uzasan. Da ne pricam da su dva puta imali 5v3...

    Stamkos se vidio nije. Babs je za njegovu liniju koristio drugu i zadatak je bio da Datsyuk prati Stamkosa cijelo vrijeme. Sabio je Pavel sinoc.

    Nevjerovatno kakav je efekat imao Abby sinoc Atmosfera kod Dzoa standardno vrhunska

    Sledeca utakmica je izuzetno bitna.

    Comment


    • Sudije kasape i veceras. Koliko padaju ovi iz TB... sramota za NHL! Ovo jos vidio nisam... Ispade Zetterberg jedan od najgrubljih igraca lige u poslednje dvije utakmice.. ti Svedjani, to su sve krljaci i batinasi..

      Comment


      • Kakva atmosfera u Xcel Energy Center-u

        Comment


        • Nino Niederreiter u praznu mrezu i to bi bilo to. Minesota ide dalje!!!

          Ceka ih Cikago, ali za ovaj tim nista nije nemoguce

          Comment


          • Bas kao sto sam se i nadao, Minesota je prosla dalje.Najjaci utisak na mene je ostavio prvi gol Parisea, reko bih da je to bila greska golmana ali uopste se nisam nadao da ce da ga da iz te pozicije Parise.Skoro pa iz mrtvog ugla.Veceras se nadam da se zavrsava prva runda, pored Detroita(naravno) voleo bih da prodju dalje Ajlandersi.

            Valja sada ici na kratko spavanje, uspavacu se u suprotnom na kraju druge trecine.

            Comment


            • Ovo do sad ne valja nikako. Previse grijese...

              Kako je Mrazek skinuo ono Jedna od najboljih odbrana ove sezone. Johnson je brz kao djavo.. nevjerovatno kretanje ima.

              Ajde sad 20 minuta svim silama da se upre. Mentalni, ludacki napad Babs-u je ovo mozda i poslednja utakmica kod kuce.. Necu da razmisljam sad o tome, ali jbg...

              Comment


              • Suspendovase Kronwall-a.. Ma nek se tjeraju u tri lijepe.. ja ne vjerujem da su ovoliko drski da suspenduju covjeka u oci odlucujuce utakmice. I onako je sudjenje katastrofalno, samo je jos ovo trebalo...

                Comment


                • Definitivno suđenje nije na nivou u ovom play off-u, i Det i Otw su oštećeni u par navrata. Večeras navijam za Det, samo iz razloga što mislim da oni mogu nešto da učine protiv Mtl, a Tampa ne može ništa. Šteta za NYI, bilo bi super da je gradski derbi u polufinalu

                  Comment


                  • Jesam subjektivan po pitanju Detroita ali stvarno ne bi bilo fer da ispadnu sad jer su zasluzili da prodju... urnisale su ih sudije i kad su dobijali i kad su gubili, Pa Tampa je imala 13 PP-a u dva meca i to su im davali za svakakve gluposti kakve se ne dobijaju ni u toku regularnog sampionata a kamo li u PO kad se igra mnogo zesce. Kronwall ono radi od kako je u NHL-u... ono preksinoc jeste grubo i jeste bio prekrsaj ali sad jedu govna jer oni slijepci nisu nista ni sudili kad ga je zakucao.. covjek prvi put u karijeri suspendovan a poznat je kao jedan on najgrubljih igraca lige.

                    Ako prodju pa ispadnu od MTL, boze moj.. samo da ovo izguraju u inat svima

                    Isto sam misljenja da bi Tampa ispusila u sledecoj rundi i ako su pocistili MTL ove sezone.

                    Comment


                    • Jebem ti kafic, propustih pola poslednje trecine i onakvu zavrsnicu.Bitno da se vrti na sva tri TV-a NBA.

                      Comment


                      • Kako su sinoc Ducks-i omlatili Flames-e... Mozda ce Flames-i zakuciti jednu pobjedu i to je to. 5 utakmica max.

                        Ova druga serija ide na 7... jednostavno se osjeca Dobro su se sinoc krpili. Najinteresantnija serija u ovoj rundi

                        Comment


                        • Ne slazem se po tom pitanju.Moj tip ide na Minesota-Cikago, mozda je i vreme da ih konacno Minesota dobije.

                          Za Flejmse sam ti i rekao da su malo zalutali pre pocetka PO, jer ne spadaju oni u 4 najjace ekipe na Zapadu ali dosta slabija divizija i ovakav sistem PO im omogucava da doguraju do druge runde.

                          http://rutube.ru/video/person/834887/#personal

                          Skontao danas za ovaj kanal, vala necu se ni buditi iza ponoci sem eventualno kada dodje PO.A i NBA me ogranicava po pitanju pracenja, za sada cu samo Minesota-Cikago.

                          Comment


                          • Na papiru Minesota-Cikago jeste najzanimljiviji, ali mislim da ce vise vatrometa biti izmedju Nju Jorka i Vasingtona Previse ce biti mucne za gledanje utakmice Cikaga u trenutnom stanju

                            Druga runda je uvijek najbolja, makar meni Nisu Flames-i za bacit, sjeti se ovogodisnjih sudara sa Patkama Svaki put je bila ludnica i gomila golova... PO je druga prica i cini mi se, ako je suditi po prvoj utakmici, da je Patkama jasno da im je ovo najbolja prilika, koju su dobili u poslednjih nekoliko godina, da konacno prodju u sledecu rundu.

                            Imali su Flames-i pehova u prvom mecu.. Prelagano su im Patke oduzimale pak + one povrede. Mogu oni da se suprostave ako se srede za zledeci mec, ali bogami ne vjerujem da mogu da zaustave prvu liniju Patkica

                            TBL-MTL Ko ovo moze da procijeni? Ne volim MTL nikako i koliko god bio kivan na TBL zbog prve runde, navijacu za njih. Pregazili su MTL ove sezone, ali to sad nista ne znaci. Ne moze se onim govnarima nista dok im je onaj na golu...

                            Comment


                            • Marian Hossa je sinoc prigusio Minesotu koliko je to bilo moguce. Kakav je to doktor

                              Kako je krenulo, mislio sam da ce Cikago da ih samelje i onda su se odjednom svi na planeti, ukljucujuci i igrace Minesote, sjetili da je njihova odbrana trenutno na amaterskom nivou Sva sreca pa ih je PK dobro posluzio.

                              Comment


                              • Sta je radio Lundqvist sinoc Nema, to je otac za PO.

                                Ovi nikad u zivotu nije igrao hokej kao sto ga igra ove sezone. Nevjerovatan je covjek. Ranije sam mu zamjerao sto je beskoristan u odbrani... cini mi se da je prosle sezone imao najgori +/- u ligi Od pocetka ove sezone je promjena bila ocigledna. Nije to visok nivo u odbrani ali je dovoljan. Sinoc je bio glavna smetnja na ledu kad kog je klizao.

                                I onaj gol

                                Comment

                                Working...
                                X