Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2014-15

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako mozes da navijas za Toronto?

    Comment


    • E jada crnog... Lakse mi je bilo prethodnih sezona kad su se raspadali pa se nadas da ce uhvatiti PO, nego ovako kad su bili dobri do prije mjesec dana i onda se useru.

      Ne pamtim kad su dobili back to back...

      Comment


      • Ja sam gledao samo 1/3, i tu su vas realno zgazili... ne znam kako je bilo do kraja... A Toronto, ne volim ih, ali šta ću, moram da navijam za više interese, baš kao i sinoć za Was, i već spomenutu Car u narednim mečevima.

        Mi samo sa Tampa Bay-om možemo odigrati ravnopravno u PO, i zato je bitno da ostanemo tu gde smo...

        Comment


        • Pesa, isto bi dobro bilo da ovi tvoji izgube nocas

          Cole je zavrsio sezonu

          AnywayZ... kukala im majka sutra.

          Comment


          • Boston blizu ispadanja, Detroitu je samo potrebna pobeda nad Karolinom pa da igraju sa TB.U suprotnom najverovatnije sleduju Rendzeri.

            Najjaca stvar ce da bude ako se ukrste Sent Luis i Cikago, Cikago kako igra pitanje je da li mogu da dobiju Kolorado u gostima.U toj Konferenciji je sigurno da ce da se ukrste Vankuver i Kalgari, dve ekipe koje ni ne zasluzuju da se nadju u drugoj rundi.

            Za Otavu dubok naklon za sve sto su uradili u prethodnih mesec dana, bod ih deli od PO.

            Comment


            • Pazi moguce protivnike za Minesotu: Blues, Predators i Ducks... znaci, bas lagano Minesota moze da izbaci bilo koga od njih.

              Ne brigaj ti za Cikago.. vjerujem da je njima isti k*rac sa kim god da se ukrste

              Sensi i Hamburglar gaze. Momak je nejverovatan. Veceras se navija za Islanders-e.. kako bi volio da posrani Pingvini nekako ispadnu.

              Vjeruj mi, Canucks-Flames jedan od najinteresantnijih parova za gledanje Flames-i su super ekipa i ne bi me cudilo da se odmetnu malo dublje u PO


              U Detroitu nista novo




              Datsyuk je tata... lagano je pola ekipe. Jimmy je uzasan... ja ne znam koji mu je k*rac. Ni Mrazek ne uliva povjerenje ali sve mi se cini da ce on biti no1 u PO i ako nema iskustva. Cak je i Babs ispeglao Jimmy-a sinoc. A jbg, nije sve do njih... koliko samo turnovera u svakoj utakmici, tacno mi se smuci Samo da se NYR izbjegnu.

              Comment


              • Pratim hokej i basket i sve mi se cini kako je Pitzburg blizu vodjstva i propustio da vidim oba gola Ajlandersa.

                Comment


                • Ocekuje nas pakleno vece u Istocnoj Pingvini imaju najslabijeg moguceg protivnika koji ce porazom da obezbijedi McDavid-a Boston je u govnima.

                  Samo da se zadrzimo na sestoj poziciji Bolje TBL nego MTL ili NYR...

                  Comment


                  • Slazem se u potpunosti, veceras cu da se probudim da pogledam poslednju tekmu u regularnoj sezoni.Jes da je raspala Karolina, ali takvi protivnici znaju da budu najzajebaniji.

                    Mozda bacim pogled na Minesotu, voleo bih da nalete na Anahajm i smatram da imaju bolje sanse protiv njih nego da se ukrste sa Sent Luisem.

                    Comment


                    • Ja cu vjerovatno sve propustiti. Pocinjem da pijem rano... vjerovatno oko 7, tako da nista od mene veceras

                      Comment


                      • Ovo sam vidio juce, pa da ne zaboravim

                        Pavel Datsyuk has 63 points in 62 games. He's the only player who has turned 30 years old to average a point per game this season, and he's 36. Among players 35 and older, only Joe Thornton has more points (he has one more in 14 more games). And Datsyuk will probably finish in the top five or six of the Selke Trophy voting.
                        .

                        Comment




                        • Jamie Benn uzeo Art Ross(87 poena... sve ce gore i gore biti), Ovi Rocket Richard, Crawford i Price William M. Jennings Trophy...

                          Sad cekamo srijedu

                          Comment


                          • Bio sam na putu pa nisam ispratio zavrsetak sezone, ali sam ocekivao ovakav rasplet. Sto se mene tice, sve ekipe su usle zasluzeno u PO. A Boston nije pao u poslednjim utakmicama, vec mnogo pre. Svako vezano gostovanje preko tri utakmice je bilo katastrofalno pa i ove poslednje utakmice. Turneje po zapadu nikad losije, malo povreda, malo eksperimenata sve je to dovelo do toga da posle 8 sezona ne igramo PO.

                            Meni je isto najinteresantniji duel Van-Clg, videcu da nekako pogledam bar jednu.

                            A vi se ne sekirajte za Det, po meni ste sigurno u drugoj rundi.

                            Comment


                            • Jagr juce potpisao ugovor za sledecu sezonu

                              Mrazek ce startovati u PO.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X