Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2014-15

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je krvnicki PO. Dosta toga je meni glupo kad su sistem i pravila lige u pitanju nego me mrzi da pisem

    Rano je jos da bi rekao da je nesto gotovo, ali najvjerovatnije ce biti Montreal - Boston i Tampa Bay - Detroit u prvoj rundi... krvnicki PO...

    Comment


    • “Maybe he’s just jealous. I have hair, he don’t have hair. We can start talking about it all day long. I think it was comment because he was disappointed they lost. Again, it is what it is.”
      HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA aooooo kakva je ovo budaletina

      Comment


      • Posto je Mrazek prije par dana vracen u GRG, ponovo je pozvan Pulkkinen.

        Nije bilo treninga jutros tako da se jos uvijek ne zna line-up... Anyway, stra' me je da ce ovo biti jos jedan poraz, ali mislim da ide u OT.

        Comment




        • cudoviste.

          Comment


          • Omrcise nas...

            Ne diramo pak... e u pm Taman su se malo otrijeznili, PP za 'Hawkse. 20-8 odnos u sutevima trenutno.

            Jimmy i dalje drzi rezultat, ali ovo je zalosno.


            EDIT: Toews je malo prije promasio nesto sto ce da ubaci 9 od 10 puta... 21-4 u sansama. Veli Babs malo prije da su nas toliko potukli da cak nije ni smijesno


            EDIT: OPAAAA!! Kakva akcija! Sheahan-Helm-no look pass- TATAR!

            EDIT: Ajd u k*rac... radost trajala samo minut. Cini mi se da je bio ofsajd.
            Last edited by powerslave; 19-02-15, 02:02.

            Comment


            • HELM!

              Ali kakva igra Datsyuka!

              Cijeli treci period smo bolji i zasluzili smo ovaj gol.


              Gle ovo Kuku kakav gol i to minut i kusur prije kraja.... jaoooo

              Comment


              • Izneverovao sam, a taman sam se ukljucio pre 15 minuta.Odmah u roku od minuta prime gol.

                Comment


                • Ode ovo u OT. Ako se ne provucemo nekako, u SO nemamo sta da trazimo

                  Comment


                  • Mozda sam ureknuo Kane-a... koliko sam ga pominjao u poslednje vrijeme, mozda promasi veceras

                    Comment


                    • Kejn daje gol u SO

                      1.01

                      Edit:Uspeli smo.

                      Edit 2:Treca pobeda u SO.
                      Last edited by Ricma; 19-02-15, 03:20.

                      Comment


                      • Tako je!!!

                        Au Uradio je Kane sve kako treba i pogodi precku A vidi se da Tatar proucava upravo njega

                        Nisam bas siguran za tacne brojke, ali mislim da je Kane 6. ili 7. na listi SO golova sto se tice aktivnih igraca. 36 od 83 cini mi se... vrhunski ucinak. Ne znam koji je rekor ali ovaj momak moze da ga stigne

                        Comment




                        • Comment




                          • Comment


                            • Sta radi Tarasenko

                              At 23 years, 65 days, he's the team's youngest 30-goal scorer since Brendan Shanahan got his 30th at 23 years, 63 days in 1991-92.
                              Ocekivano
                              GM Peter Chiarelli's job in danger if Bruins miss playoffs
                              Kako je Dubnyk pao Minesoti Vec sesti shutout za njega.

                              Comment




                              • Veceras spektakl koji ce se odigrati na jednom od najboljih stadiona u Americi, Levi's Stadium-u. Ova utakmica ima posebnu tezinu za oba tima jer ce rezultat itekako uticati na borbu za WC mjesto. Ako LA pobijedi, SH ce im utupiti to WC mjesto.


                                Ko nema pametnija posla, ili ko dodje kuci naljoskan taman oko 04:00 moze pogledati prenos na Areni 1

                                Comment

                                Working...
                                X