Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2014-15

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glavni hajlajt



    Spoiler


    I hope the puck had enough air in it

    Comment


    • Kakva utakmica sinoc

      Kako je Mrazek zgazio! Linija Helm-Datsyuk-Tatar objasnila.

      Bili smo pod pritiskom nekoliko minuta i onda je Mrazek odbranio penal, posle toga definitivno trenutak koji je podigao ekipu



      TT Kako se vidjelo koliko mu je stalo

      Posle toga Helm ponovo pokazao da je jedan od najbrzih igraca u ligi

      9-1-0 u poslednjih 10, 3 zaredom.

      8. februar a Red Wings-i na prvi na Istoku!! Idemo bre!

      Comment


      • Comment


        • Ipak ce Mrazek braniti jos jednu


          Gle kako se MIN razigrala Mada, cini mi se da je to to sto se tice PO-a. Itsok je, cini mi se, rijesen samo da se vidi ko ce na koje mjesto. Na Zapadu su jos uvijek moguce promjene ali su male sanse.

          Comment


          • Dok god su Kingsi ispod crte ne bi ih potcenjivao, jesenas sam se tako opekao za Sijetl.Od Minesote sam mislio da ce da naprave veci iskorak.Bilo bi mi drago kada bi Jetsi izborili PO.Ja se nadam da necemo pasti nize od trenutne pozicije u diviziji.

            Comment


            • Ostajemo mi u top 3 u diviziji lagano. Ne moze Detroit da ode nize... beton je to.

              Ne potcjenjujem ja Kings-e. Stvar je u tome sto se razlika od 4-5 bodova tesko nadoknadjuje koliko god to smijesno djeovalo. Normalno, da bi neko usao mora neko i da izadje Winnipeg mi je tu najklimaviji. Minnesota se probudila ali na njihovom primjeru se najbolje vidi koliko se tesko ta razlika stize. Oni u poslednjih 20 i kusur dana imaju 8-1-1 skor, a prije tog niza su zaostajali 8 bodova za tim WC mjestom. Sad zaostaju 6 bodova, a eto imaju odlican ucinak u poslednjih deset utakmica.

              Opet, Minnesota ima 3 utakmice manje u odnosu na Jets-e i jos 2 da odigra protiv njih(od kojih je jedna veceras). Jets-i su klimavi. Odigrali su najvise utakmica u konferenciji, Evander Kane je zavrsio sezonu i pitanje je moze li Hutchinson ostatak sezone braniti kao do sad.

              Naravno niko ne garantuje da ce Calgary, San Jose i Vancouver izdrzati do kraja. Dallas i Colorado su sigurno najsabiji konkurenti za to poslednje mjesto koje vodi u PO.

              Sve je moguce, ali kako sad stvari stoje vece su sanse da ostane ovako nego da ce se nesto promijeniti.

              Comment


              • Povukao se Evgeni Nabokov.



                Veceras poslastica

                Gustav Nyquist-Henrik Zetterberg-Justin Abdelkader

                Darren Helm-Pavel Datsyuk-Tomas Tatar

                Stephen Weiss-Riley Sheahan-Luke Glendening

                Drew Miller-Joakim Andersson-Tomas Jurco

                Niklas Kronwall-Jonathan Ericsson

                Kyle Quincey-Danny DeKeyser

                Brendan Smith-Alexey Marchenko

                Petr Mrazk (starting)

                Jimmy Howard

                Comment


                • Na svakih nekoliko utakmica nam dodje jedna ovakva gdje vecina igraca ne zna ko im glavu nosi, zajedno sa golmanom. Vrlo slab Mrazek veceras... jedna od najlosijih njegovih partija. Mesecini da ce Jimmy biti na golu u trecoj.

                  Comment


                  • Jaromir Jagr danas puni 43 godine. Srecan rodjendan, legendo!!


                    Jos jedan poraz u SO A mogle su budale da rijese mec u vise navrata... no ajde sad. Cak je i Jimmy bio dobar u SO, 3/4...


                    Kakvo je cudoviste Patrick Kane. Vicem ja odavno da je on najbolji igrac u NHL-u... Taman je veceras poslednji okrsaj CHI-PIT Dako pregaze onog pederasa i njegove kmetove.

                    Comment


                    • Au jbt, Steve Montador pronadjen mrtav

                      Comment


                      • The Chicago Blackhawks have an unfair advantage in shootouts.

                        It's called: Patrick Kane

                        Ponovo je izludio golmana

                        Comment


                        • Gledao sam i ja malo taj mec protiv Vinipega, taman kada se cinilo da ce lako da rese brzo su smanjili deficit od dva gola.Bod po bod, za razliku od drugih sportova ovde mi porazi padaju lakse nakon SO.

                          Comment


                          • Bitna utakmica veceras, a da ne pominjem da je ovo vrlo moguc par za prvu rundu PO.


                            Tomas Tatar-Henrik Zetterberg-Justin Abdelkader

                            Darren Helm-Pavel Datsyuk-Gustav Nyquist

                            Luke Glendening-Riley Sheahan-Drew Miller

                            Stephen Weiss-Joakim Andersson-Tomas Jurco

                            On defense:

                            Niklas Kronwall-Jonathan Ericsson

                            Kyle Quincey-Danny DeKeyser

                            Brendan Smith-Alexey Marchenko

                            Jimmy Howard (starting)

                            Petr Mrazek


                            Pa da vidimo od cega je Price

                            Comment


                            • Ne moze... jednostavno su bolji.

                              Comment


                              • Dve ekipe koje ti najvise ne leze se nalaze u istoj diviziji i zbog ovakvog PO sistema ne mozes tu da ih izbegnes jer ces se ili u prvoj ili u drugoj rundi sastati sa njima.Valjda ce ovo kratko da traje, posto je meni to glupo.

                                Comment

                                Working...
                                X