Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2014-15

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by petar84 View Post
    Dobro je sto Trigger simpatise SJS, jos jednog fana Detroita ne bih preziveo.
    Neko vece sam ih gledao prvi put ove sezone, i oni bas tad izgube 7:2

    Comment


    • Da vidimo sta moze Teemu Pulkkinen. Ne vjerujem da ce se naigrati veceras, ali receno mu je da puca cim dobije pak Ja bi njega stavio u trecu liniju... vidjecemo sta ce biti.

      S obzirom da je polovina sezone, moze se reci da je, do sad, nas MVP Jimmy Da ga ne ureknem, brani odlicno. Skor u SO nije samo njegova krivica...


      Eh da, Hawks-i me opet bacaju na tiketu Sto ne odigrah 5+ kao gospodin...

      Comment


      • Bice vam tesko veceras, Was je u poslednjih 15 utakmica samo jednom ostao bez boda. Ne igraju impresivno, ali....

        A nama do kraja sezone, kao da je PO, nama svaki bod znaci, a toliko smo ih rasuli. Bar nam je Phi do sada bila musterija

        Comment


        • Niko da pozeli dobrodoslicu novom clanu.Dugo nam ti ostao u ovoj maloj zajednici.

          Dzimi ovaj i iz prethodne sezone je ogromna razlika, zamisli morone koji samo cekaju da pljuju po njemu u ovoj sezoni.

          Comment


          • Svi znamo da je Jimmy dobar golman. Znamo da je to golman koji, kad je na svom nivou, moze da nosi ekipu... ali niko ne zna sta mu se desava sa glavom s vremena na vrijeme Svakako je kalibar za PO ekipu.

            Prosle sezone je stvarno bio mucan, ali ne smije mu se suditi na osnovu tog loseg perioda. Vratio se u inat dusmanima i gluperdama. Nije najbolji, ali je uvijek negdje u najboljih 15.

            Nikad mu ja necu zaboraviti ono kad je zalijepio Sid-a Samo zbog onoga je zasluzio dugogodisnji ugovor kod mene




            Pa nije se ni novi clan javio kako valja

            Salim se Dobrodosao Lajk za avatar

            Comment


            • Koji smo mi baksuzi majko mila

              Ostavi Jimmy pak iza gola(za odbranu) ali ga uze Brouwer i skolski wraparound jer Jimmy nije imao vremena da pokrije tu stranu.

              Slag na torti... u toku te intervencije se Jimmy sjebao. Morali su na nosilima da ga odvedu

              Gol je njegova greska... ali jbs to sad.


              EDIT:

              Wings said Howard suffered groin injury and is being attended to by trainers and doctors in the dressing room. He will not return to game.
              A sledece nedelje gostovanje STL pa NSH kuci... blago nama. A kakva je povreda u pitanju ko zna koliko ce odsustvovati.

              Koja ironija, a prije sat-dva su objavili spisak za All-Star u kojem je on trebao da predstavlja Detroit.
              Last edited by powerslave; 11-01-15, 00:51.

              Comment


              • Sprcase nam malo prije jos jedan. Turnover na sredini i odma gol za kaznu...

                Odma posle gola su u areni zarolali



                Gubimo, ali makar uz dobru muziku

                Comment


                • Evo ga jos jedan gol i ponovo Mejdeni

                  Ovoga puta kraj od Wicker Man


                  Fuck this shit... odgledacu ovaj period do kraja.. treci sigurno necu.

                  EDIT: Evo sad i Blue Oyster Cult A na pocetku prve je sibao Deep Purple. Klanjam se DJ-u

                  Inace je muzika sirom NHL-a uglavnom dobra i rock orjentisana Ali bas rijetko se nadje ovoliko dobrih pjesama za jednu noc



                  EDIT: I evo ga gol! Ericsson. A kad gosti zabijaju, nema Mejdena nego idu orgulje... hahahahaha
                  Last edited by powerslave; 11-01-15, 01:44.

                  Comment


                  • Al' ste izbaksuzirali coveka, taman ga hvalite, on se povredi...jos jedan golman se povredio na slican nacin, Mason... inace vece je bilo puno povreda, jedan igrac LAk (ne znam koji) je slomio zglob u, inace, ludoj utakmici, WPG 3 suta, 3 gola....

                    Da se vratim na jimmy-ja, slicnu krizu ima i Rask ove sezone, malo blaza varijanta (tesko je ponoviti Jimmy-ja od prosle sezone ), i sad ga ljudi (s kojima pricam o NHL-u, a retki su) pljuju i govore da je prosecan, a po meni je u TOP 5 u ligi.

                    I da, PHI nam je i dalje musterija.

                    Comment


                    • Veceras ce Patke povuci broj

                      Comment


                      • Veceras ce Sabres-i povuci Dominatorov broj, a Red Wings-i ce biti prisutni Nije moglo ljepse

                        Evo sta kaze legenda

                        "Great memories, four great seasons I spent (there), some of the best players I ever played with," Hasek said of his days in Detroit. "On one team I played with Stevie Yzerman, Chris Chelios, Nick Lidstrom, (Brendan) Shanahan, (Sergei) Fedorov, Brett Hull. It was like All-Star team when we won the Cup in 2002.

                        "When the decision was made in 2001, I'm so glad that I made it Red Wings because it's also great organization. I spent four more great years with them. Of course, today, I'll be honest. I will cheer for the Sabres."
                        Da stvar bude potpuna, pobrinula se sudbina, pa ce dva Ceha biti medju stativama

                        Sto se tice naseg sadasnjeg golmana

                        Jimmy Howard out 2-4 weeks with slight groin tear
                        Eto prilike da Mrazek stekne malo vise iskustva Sad ekipa treba da se pokaze. Sad slijedi teskih 2 mjeseca + ova povreda... sad cemo da vidimo koliko ovaj tim valja.

                        Sastav i kombinacije za veceras
                        Spoiler
                        Gustav Nyquist-Henrik Zetterberg-Justin Abdelkader

                        Darren Helm-Pavel Datsyuk-Tomas Tatar

                        Drew Miller-Riley Sheahan-Teemu Pulkkinen

                        Stephen Weiss-Luke Glendening-Joakim Andersson

                        On defense:

                        Jonathan Ericsson-Niklas Kronwall

                        Kyle Quincey-Danny DeKeyser

                        Brendan Smith-Xavier Ouellet

                        Goalies

                        Petr Mrazek (starting)

                        Tom McCollum




                        Kako PHI prosu TBL juce

                        Hahahahahahaha o majko mila


                        Olli Maatta ce mozda morati da propusti ostatak sezone...
                        When contracting the mumps is only the third-worst thing to happen to you in a season, you know it was a bad year

                        Comment


                        • Dobar derbi za sada. 3:0

                          Comment


                          • Big Buff... kako ih je raskrcmio

                            Comment


                            • Henrik Zetterberg-Pavel Datsyuk-Justin Abdelkader

                              Gustav Nyquist-Riley Sheahan-Tomas Tatar

                              Stephen Weiss-Darren Helm-Teemu Pulkkinen

                              Drew Miller-Luke Glendening-Joakim Andersson

                              Jonathan Ericsson-Niklas Kronwall

                              Kyle Quincey-Danny DeKeyser

                              Brendan Smith-Xavier Ouellet

                              Petr Mrazek (starting)

                              Tom McCollum

                              The first power-play unit features Zetterberg, Datsyuk, Nyquist, Abdelkader (net front) and Kronwall. The second unit includes Tatar, Weiss, Pulkkinen, Sheahan (net front) and DeKeyser.

                              Nema Rinne-a i napokon igramo kuci... ajde da vidimo mozemo li ih ostaviti bez boda

                              Comment


                              • E ovo je banja Sta radi Gus veceras

                                Comment

                                Working...
                                X