Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai Rolex Masters {06-12 oktobar, 2014}

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Klizan nastavlja sa dobrim igrama, ima prvi set, i u drugom vodi 3:o, protiv Grota.
    Pospisil u dobroj formi- protiv Hiralda, prvi 6:2 i vodi 6:5.
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • #77
      Fabio je u svom fazonu, baca reket a igra protiv nekog Kineza
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #78
        Dodig vodi protiv Cuevasa 5:2.
        Karlovic-Lu 5:5
        Hiraldo uveo mec u 3. set, ali Pospisil vodi 2:o.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • #79
          Fabio skoro u izgubljenoj poziciji, sa "nekim"Wangom, izgubljen prvi, i u drugom gubi- 5:3 i ode coek.
          Dodig dobio prvi set, kao i "Dotore" Ivo
          Last edited by jovan; 07-10-14, 09:50.
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • #80
            Kako mi je drago što je odlični Vang izbacio ovu italijansku budaletinu, predosećala sam da će to da se desi.... pa sad pokazuj srednji prst,magarče jedan!
            Bravo momče!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #81
              kakav je ludak ovaj fabio neverovatno, pokaza srednji prst kad je izlazio sa terena
              nekad mi je bio interesantan ali se potpuno pogubio

              Comment


              • #82
                seljacina

                Spoiler


                Bravo Wang!!!
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #83
                  Nece biti lako ni Berdihu ni Gaskeu, Ivo servira kao snajperom
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Shanghai

                    Значи Др. Иво у трећем колу,

                    Гулбис и Фонини ћао ђаци... е сад имамо јасан костур турнира!
                    Last edited by Žika; 07-10-14, 10:47.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Uvek je bio los gubitnik.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • #86
                        Pa ovaj Jerzy treba na ljecenje

                        Comment


                        • #87
                          Па Стив Ривс /Херкулес/ је такав, воли кавгу па макар то била и публика, све је то његова харизма, па ко воли нек изволи...

                          Неки заврше сезону, дођу на турнире без припрема, оно туристички, а Др. Иво увек за те мангупе има спреман сервис да их одкачиње без напора и тако целе године скупља бодове као кртица, па и није чудо што је високо пласиран!
                          Last edited by Žika; 08-10-14, 22:43.
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Nece biti lako ni Berdihu ni Gaskeu, Ivo servira kao snajperom
                            Berdih mu je valjda najdraži top10 igrač,u zadnjih 5 mečeva 4 ga je dobio Karlo,koliko god uvijek dobro odigra protiv Isnera,toliko nezna dobit Karlovića

                            Comment


                            • #89
                              Ne zna jer je Ivo doktor volejima, a znamo koliko se lako oduzima servis Karlovicu. A Berdih kao Berdih, veciti choker i posto te meceve odlucuje jedan ili dva poena on obicno ih gubi.
                              OVAKO

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by miloolja View Post
                                Kako mi je drago što je odlični Vang izbacio ovu italijansku budaletinu, predosećala sam da će to da se desi.... pa sad pokazuj srednji prst,magarče jedan!
                                Bravo momče!
                                U sličnom maniru je letos u Hamburgu vikao na Filipa nesto u smilsu prokleti zingaro šta god da je time hteo reći Još je ostalo da krene da bije igrače ili nekoga iz publike.
                                A Grigor mukica dobio modricu od navijačke ljubavi

                                Do kada će ATP trpeti ovako Fabiovo ponašanje uz očito amatersko nezalaganje, omalovažavanje time protivnika, publike , na terenu kada se treba boriti ako ne ide zaista I kako je neko sa ovakvim stavom na terenu u T20 , misterija
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X