Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai Rolex Masters {06-12 oktobar, 2014}

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by ClayWarrior View Post
    On je GS sampion, vec je u Londonu
    Nije još ,zato i spominjem Wawrinku ide 7 najboljih i 1 GS šampion ako nije u top8,a teoretski se još može dogoditi da i Wawrinka bude 8,a Čilić ispod njega,tada ide samo Wawrinka

    Comment


    • #47
      Originally posted by Mario Ancic View Post
      Nije još ,zato i spominjem Wawrinku ide 7 najboljih i 1 GS šampion ako nije u top8,a teoretski se još može dogoditi da i Wawrinka bude 8,a Čilić ispod njega,tada ide samo Wawrinka
      Vavrinka se vec kvalifikovao, a nema sanse da ide kao no.8
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #48
        Lepo kaze Bojana, Stena dzabe pominjes

        Vordu se smesi druga Masters 1000 pobeda i dolazak na korak od Top 100
        Last edited by ClayWarrior; 06-10-14, 11:14.
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • #49
          Originally posted by bojanaBG View Post
          Vavrinka se vec kvalifikovao, a nema sanse da ide kao no.8
          Pa nije još 100 posto unutra s 4800 bodova,zato i spominjem teoretski s obzirom u kakvoj je formi Stan,ali da premala je šansa gledam i sad,jedino ako Dimitrov ili Murray osvoje Šangaj a on ispadne u 2 kolu.prošle godine je baš Stanovih 3300 bilo dovoljno za London,a ove godine teško da bi bilo dovoljno i za 12 mjesto..

          Comment


          • #50
            Originally posted by Mario Ancic View Post
            Pa nije još 100 posto unutra s 4800 bodova,zato i spominjem teoretski s obzirom u kakvoj je formi Stan,ali da premala je šansa gledam i sad,jedino ako Dimitrov ili Murray osvoje Šangaj a on ispadne u 2 kolu.prošle godine je baš Stanovih 3300 bilo dovoljno za London,a ove godine teško da bi bilo dovoljno i za 12 mjesto..
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • #51
              Ne znam jel postoji lošiji top10 igrač s ovako lošim rezultatima na mastersima kao Čilić,danas mu bio 120 meč,a ima jedva preko 50 % pobjeda (61-59)

              Comment


              • #52
                Originally posted by Mario Ancic View Post
                Još će si zakomplicirati London,s obzirom u kakvoj je formi i on i Wawrinka
                Što se tiče meča jedno 4,5 velike greške linijskih i niti jednu nisu išli provjeravati,ključna se desila kod 5-5 i prednosti Čilića kad je dosuđen aut a bila je debelo unutra,ko zna šta bi bilo da je konj zvao chalenge,možda bi i dobio taj prvi set,al jbg sad,Doktoru još ostaje da dobije Nadala i tog nesretnog Dodiga i može u penziju
                1.
                Znam da navijas za Marina ali pokazi malo vise simpatija za Karlovica. Doktor je zaluzio jedno bravo!

                2.
                Ako se svi budu drzali rasporeda, to u principu znaci preskakali 250-ice, Stan je siguran. U tom slucaju je za Stana i Marina granica 4715. Za sve ostale je visa. Ali na kraju ce ta granica da bude 300-500 poena niza, jer tesko da ce cetvorka (Ferer, Mari, Raonic i Berdih) osvojiti oba mastere i oba 500 turnira. Zato je defakto nemoguce da Vavrinka bude osmi. Samim tim je Cilic u Londonu.

                Siguran sam da su u Londonu Novak, Rodzer, Rafa, Stan, Kei, Marin i dovojica od cetvrke Ferer, Mari, Raonic i Berdih. Sumnjam da se Dimitrov moze umijesati.
                Last edited by NI; 06-10-14, 12:17.

                Comment


                • #53
                  Posle izjednacenja u setovima, Anderson drzi lekciju Wardu-5:1
                  Gaske sa Sardijem igra trenig mec-"teska gnjavaza"5:4.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by NI View Post
                    bojana,

                    Da li si zadovoljna Ivovom pobjedom?
                    tek sad videh post

                    pa bilo bi mi draze da je prosao Cilic, poznato je da ja Karlovica nikako ne volim i svaki put kad on izgubi to je lep dan za tenis
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • #55
                      Sad Cilic upada u formu u kojoj je Wawrinka bio i ostao nakon sto je osvojio svoj prvi GS.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by NI View Post
                        1.
                        Znam da navijas za Marina ali pokazi malo vise simpatija za Karlovica. Doktor je zaluzio jedno bravo!

                        2.
                        Ako se svi budu drzali rasporeda, to u principu znaci preskakali 250-ice, Stan je siguran. U tom slucaju je za Stana i Marina granica 4715. Za sve ostale je visa. Ali na kraju ce ta granica da bude 300-500 poena niza, jer tesko da ce cetvorka (Ferer, Mari, Raonic i Berdih) osvojiti oba mastere i oba 500 turnira. Zato je defakto nemoguce da Vavrinka bude osmi. Samim tim je Cilic u Londonu.

                        Siguran sam da su u Londonu Novak, Rodzer, Rafa, Stan, Kei, Marin i dovojica od cetvrke Ferer, Mari, Raonic i Berdih. Sumnjam da se Dimitrov moze umijesati.
                        Ne mogu si pomoći,nevolim igrače tipa Karlović,al svaka mu čast za ovu sezonu što radi s 35 godina,još da je uzeo jedno od 4 finala bila bi mu idealna,tko zna kakve bi imao rezultate samo da je više trenirao,jer mi je neshvatljivo da i dalje nakon 20 godina karijere nemože udariti čisti bekend , mogao je sigurno biti top10 igrač,ali sam si je kriv

                        Comment


                        • #57
                          Suludo je ocekivati da ce Cilic biti dobar u kontinuiutetu, onaj nivo koji je prikazao u Njujorku je mozda tada prikazao i nikad vise. On je strasan igrac ali ipak pravi mnogo vise gresaka nego vinera i ako stizu teske lopte sa druge strane koliko god bio dobar i u formi vise ce praviti gresaka. Ne moze se od Marina ocekivati kontinuitet i borba za prvo mejsto, od Nisikorija se to vec ocekuje, ali pod uslovom da sredi fizicku spremu. Izgubio bi Marin i u finalu USOa da su tamo bili Djokovic ili Nadal u to sam ubijedjen. Ali to nije ni vazno, od ima Slam, pretpostavljam da ce ostati na tom jednom i da ce eventualnim padom velike trojke najvise profitirati Marej i Nisikori.
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by bojanaBG View Post
                            tek sad videh post

                            pa bilo bi mi draze da je prosao Cilic, poznato je da ja Karlovica nikako ne volim i svaki put kad on izgubi to je lep dan za tenis
                            Ma znam da ne volis Karlovica ali ni Cilic ti ne moze biti potpuno po volji poslije USO. Nije li pobijedio Federera u polufinalu i to tama kad je izgledalo da je USO Federerov.

                            Originally posted by Mario Ancic View Post
                            Ne mogu si pomoći,nevolim igrače tipa Karlović,al svaka mu čast za ovu sezonu što radi s 35 godina,još da je uzeo jedno od 4 finala bila bi mu idealna,tko zna kakve bi imao rezultate samo da je više trenirao,jer mi je neshvatljivo da i dalje nakon 20 godina karijere nemože udariti čisti bekend , mogao je sigurno biti top10 igrač,ali sam si je kriv

                            Ma vidim da se slazes sa Bojanom.

                            Tenis treba i pokojeg Karlovic i Iznera. Zbog varijacija.
                            Last edited by NI; 06-10-14, 13:11.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by NI View Post
                              Ma znam da ne volis Karlovica ali ni Cilic ti ne moze biti potpuno po volji poslije USO. Nije li pobijedio Federera u polufinalu i to tama kad je izgledalo da je USO Federerov.
                              Cilicu se sve poklopilo, igrao nestvarno, nemam razloga da sad nesto posebno ne volim
                              NI, kod mene to tako ne funkcionise, igrac moze da mi bude antipatican po raznim osnovama, ali to sto je pobedio Rogera nije jedan od njih
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #60
                                Мило ми је што је Др. Иво ово урадио, зато што сам био уверен да је Чила освоијо слем сплетом срећних околности, ма да волим што га је освојио....
                                Ово је било потребно да се од Чиле не прави баук од играча, он јесте добар, али да би био баук, мора да има константност, а он то годинама нема и такав ће и остати... да би имао дужу сезону, мора природа да ти да неке ствари... тек сада се дивим Нолету како издржава толике године да држи најдужи период добре форме током једне сезоне...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X