Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A zasto Pavlovic minut pre toga mora njega laktom da udara? Zasto kao i ostali igraci koji igraju odbranu ne zauzme taj defanzivni stav. Cak nije jos ni poceo napad kako treba, mislim da se izvodila lopta ispod Zvezdinog kosa. To je Lazic samo iskulirao i vratio mu na najbolji moguci nacin, jednim odlicnim prodorom za koji sam mislio da je Lazic nesposoban.
    sigpic

    Comment


    • Ti Mamba kao i Marić..imaš neki poseban video snimak
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sasu svakako necu da velicam zbog toga sto je uradio, postupio je jako impulsivno i nerazborito, ali kada vidim da zvezdasi velicaju Lazica!?
        A u sustini samo se pickice kurce i unose drugima u facu na mestu gde znaju da zbog toga ne mogu da najebu. I sta ja onda iz toga hipoteticki mogu da zakljucim???? Zvezdasi velicaju pickicu? NO? Nije jednostavno decko vredan toga da se o njemu pisu hvalospevi, bolje receno situacija u kojoj je ucestvovao nije vredna da se o njoj pise uopste...
        Pisite o tome kako ste dobro igrali i kako ste dobili najveci klub na ovim prostorima (sto btw nije mala stvar uopste), i na tome svaka casti igracima Zvezde.
        A manimo se vise ovakvih gluposti ...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ti Mamba kao i Marić..imaš neki poseban video snimak
          Pogledaj snimak utakmice, ali obrati paznju dobro. Ja ne gledam cesto, ali kad gledam sve snimim.

          Originally posted by Sandugp View Post
          Sasu svakako necu da velicam zbog toga sto je uradio, postupio je jako impulsivno i nerazborito, ali kada vidim da zvezdasi velicaju Lazica!?
          A u sustini samo se pickice kurce i unose drugima u facu na mestu gde znaju da zbog toga ne mogu da najebu. I sta ja onda iz toga hipoteticki mogu da zakljucim???? Zvezdasi velicaju pickicu? NO? Nije jednostavno decko vredan toga da se o njemu pisu hvalospevi, bolje receno situacija u kojoj je ucestvovao nije vredna da se o njoj pise uopste...
          Pisite o tome kako ste dobro igrali i kako ste dobili najveci klub na ovim prostorima (sto btw nije mala stvar uopste), i na tome svaka casti igracima Zvezde.
          A manimo se vise ovakvih gluposti ...
          To sve stoji, meni Lazic ni kao igrac nikad nije bio nista preterano dobar. Ali sto se Pavlovica tice, nije slucajnost da su incidenti u Partizanu uglavnom vezani za njega.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Pogledaj snimak utakmice, ali obrati paznju dobro. Ja ne gledam cesto, ali kad gledam sve snimim.

            To sve stoji, meni Lazic ni kao igrac nikad nije bio nista preterano dobar. Ali sto se Pavlovica tice, nije slucajnost da su incidenti u Partizanu uglavnom vezani za njega.
            Ama...to je bilo šaljivo, jer vidiš ono što drugi ne vide (ne ja naravno)
            Bitno da Pavlovića njegov čin ne karakteriše kao što je deminutivčić od ženskog p.o.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ako ces iskreno Ollja, Pavlovic nije pickica, Pavlovic je tu ispao magarac. Mada sta je sve doziveo kroz ovu finalnu seriju, jos se i dobro drzao.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Tegi je sinoc potvrdio da je Pavlovic imao potres mozga u prvoj utakmici...

                Comment


                • Sasa je magarac jer je dopustio da ga nebitni likovi skroz poremete. Nije uspeo da iskontrolise nervozu i desilo se to sto se desilo.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment




                  • Уколико нисте гледали меч.

                    Comment


                    • Vidi se da se 80% ljudi nije bavilo košarkom i detaljnije gledalo. OK je burno reagovati, udarati kao uličar nije ok, ma koliko "isprovociran" bio. A udarao sam i ja na utakmicama i mene su udarali, i šta treba da priđem da zalepim čoveka? Sve što nije dosuđeno kao faul dozvoljeno je i radi se uvek, nemojte fantazirati bezveze. Lazić mu se maestralno telom unosio u putanju, mogao je da ga jednom odvali u prodoru jače ili ramenom da napravi jak faul u napadu, da ga malo omekša, a ne kao uličar među noge.
                      Sve u svemu, ja sam lepo napisao, pao je nisko, nema veze i on je čovek, samo ne treba sad pričati o provokacijama treba reći pošteno, nije niko lud ni slep ovde.
                      Last edited by Cassius Clay; 21-04-15, 19:20.

                      Comment


                      • Ma sve je jasno na snimku ej bre...o cemu mi razgovaramo uopste?! Ima klip ' sramni potezi pavlovica' od 2 minuta i nesto...to okacite..Na tel sam sad pa ne mogu....


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Hahaha kakvo sudjenje u podgorici, jbt ovo je zalosno
                          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                          Comment


                          • Zasluzen prolaz za Cedevitu, bolji tim je prosao dalje
                            Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                            Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                            Comment


                            • Kako ih je urekao Krtola posle 2-0 brateeee ....
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Nesposobni, posle dve pobede da ne mogu još jednu da dobiju Biće yebeno sa Hrvatima, nekako ih se plašim posle prošle sezone ali valjda dobijamo to pogotovo kada se igra na seriju od tri pobede.

                                Comment

                                Working...
                                X