Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Nasamarao nekog vodju navijaca Zvezde. Tako i treba, ne znam sta ce uopste takvi likovi u hali.

    Cestitke na pobedi i zasluzenom odlasku u Evroligu.
    Placem

    Kolike su sanse da bolestan i mator covek prebije coveka kojem je u opisu radnog mesta da se pegla?

    Comment


    • Gospodin Kalinić.

      Comment


      • I opet pominje sudjenje od juce hahaha
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment




        • Momak skroz desno je onaj iz hodnika što je pričao na telefon i koga je Dule udario.

          Comment


          • Koji crni vođa navijača, bezveznjak

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Koji crni vođa navijača, bezveznjak
              A vođe su kao neki kurci?

              Sve plaćeni kurtoni i jedni i drugi.

              Comment


              • Što se mene tiče, grupa balvana i besposličara, ali kad znam da nije pa da prokomentarišem

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Što se mene tiče, grupa balvana i besposličara, ali kad znam da nije pa da prokomentarišem
                  Slažem se, ali kad si rekao bezveznjak za ovoga tako si indirektno ili nesvesno odao priznanje tim balvanima i besposličarima.
                  Last edited by goku; 20-04-15, 00:20.

                  Comment


                  • Zasto ste mi Parica banovali? Samo da mu ovo pokazem:
                    http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1358593
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakva podrska ekipi Zvezde pred odlazak u grotlo Pionira....Posle onaj docek,ljubav prema Zvezdi svetinji je neopisiva.Dolazila je sa svih strana I tamo u onom paklu smo prosto samljeli protivnika,cak jbt i rutinski,usudjujem se reci Ovo saada znaci jednu novu stabilnost..A ne kako neko rece molim te da ne vole klub zbog EL Evroliga ti daje 'sigurniji zivot' ..Evroliga ti daje finansijsku stabilnost,jaci tim,prilika za novi zapazeniji rezultat,borba sa najvecima,takmac sa velikanima i sticanje zasluzenog respekta i strahopostovanja. Za to svi zive i zato se bore,za rezultat,za slavu!
                      Bravo Zvezdo ,junacka borba i ludilo,dzaba i mucke guranje Djenke,sramotno capavanje za jaja Lazica,a nas Laza opet pored toga mu se unosio u duhu igre i nije mu dao disati.Inat odnosno prkos,pozrtvovanost htjenje i ljubav prema Zvezdi je presudila. Za jednu jedinu...


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • E Dukane moj, jebes ti takav tvoj sistem vrednosti gde provokator ispada heroj
                        Drago mi je zbog tebe jer si verovao u tu ekipu, ali nemoj o nekim toboze bitnim stvarima, zajebi to ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Nema sramnijeg od Pavlovica,uzasan je , A hvala ti za privatne poruke,respekt! Stizale su mi poruke ,ali za tebe poseban respekt


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Ima i gorih od Pavlovica,samo ti ne zelis to da vidis.Daleko je ova liga od regularne,ima svega a najmanje kosarke,sto je najzalije.Cestitam Crvenoj Zvezdi prolazak u finale,kvalitetniji tim ide dalje.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              E Dukane moj, jebes ti takav tvoj sistem vrednosti gde provokator ispada heroj
                              Drago mi je zbog tebe jer si verovao u tu ekipu, ali nemoj o nekim toboze bitnim stvarima, zajebi to ...
                              Nije uopste provokator, samo je uzvratio. Pavlovic je prvi njega laktom odgurnuo, udario, sta god, da bi ovaj preko njega postigao kos i to je jbg Pavlovicu zasmetalo i eto udarca u jaja. Smrad je veliki taj Pavlovic.
                              Nije mi jasno kako ne vidite nesto sto je snimljeno, jednostavno obrisete koju sekundu, samo ono sto vam odgovara vidite.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Nije uopste provokator, samo je uzvratio. Pavlovic je prvi njega laktom odgurnuo, udario, sta god, da bi ovaj preko njega postigao kos i to je jbg Pavlovicu zasmetalo i eto udarca u jaja. Smrad je veliki taj Pavlovic.
                                Nije mi jasno kako ne vidite nesto sto je snimljeno, jednostavno obrisete koju sekundu, samo ono sto vam odgovara vidite.
                                Ne bih da ulazim u diskusiju oko te nebitne stvari, ali moram malo
                                Da predpostavimo da je sve tako bilo kao sto Mambara kaze, tj da je ovaj postigao kos preko Pavlovica koji ga je udario, sta ima on koji moj da se unosi u facu tom istom Pavlovicu i da mu ulazi u putanju!? Neka se okrene sudiji pa neka vrsi pritisak na njega, da bi u eventualnoj slicnoj situaciji sudio faul (primer obican). Ne on se bata jos udostojio da prica nesto Pavlovicu dok se unosi u njega. Sta mu je pricao to samo njih dvojica znaju.
                                Sasa reaguje nesportski i biva kaznjen za to.... I sada treba da se velica taj Lazic!?!? Umojoj dimenziji ne zajebite me tih prica ...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X