Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E hvala bogu da ovi napraviše grešku, sada nebi trebalo da se zakomplikuje ništa ..

    Comment


    • Metalac pobedi Cibonu, 77:76/na misice/.
      Obzirom na prikazanu igru, Metalcu ce americki plej biti od velikog znacaja.
      Ovo je bila bas rastrzana "divlja"igra, sa nerezonskim sutevima/gde su prednjacili sutevi za trojku-ali dosta neuspesno/.
      Posle ove pobede Metalac ima skor 12/11 i sa Krkom deli sestu poziciju.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Hoće li se gasiti ovo govno ili menja format

        http://www.sportske.net/vest/kosarka...na-215769.html

        Comment




        • Oko 41 minuta, Dzile objasnava za cupanje, davljenje...
          "Kada igrač zna da mu želiš najbolje, da štitiš njegov interes, možeš da mu radiš šta oćeš - da ga čupaš, daviš..."
          Objasnio covek bas "novinarima"...

          Comment


          • Фиба не признаје више АБА лигу. То званично ступа на снагу по завршетку ове сезоне. Шта даље следи, појма немам. Ја сам за то да се укине било који вид јадранске лиге, да ојача домаћа.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Ovi naši slepci podržali Jadransku, ako su tačne pisanije što sam pročitao. Valjda će da budu protiv toga, jebeš ti Domaće prvenstvo kada ti za Evropu ništa ne znači, da se ukine ovo govno od Jadranske lige što pre.

              Comment


              • Mi bez Jadranske se vracamo 10 godina unazad kada smo bili bokserska vreca.Partizan ko zna da li bi(i kada) obezbedio TOP16 da nije bilo Jadranske lige.Jedino prihvatljivo resenje bi bilo formiranje lige u kojoj bi ucestvovalo vise zemalja i cije bi clanice bile ekipe poput Olimpijakosa i Panatenaikosa koji isto gledaju da imaju jacu ligu od trenutne.Bolje da i postoji Jadranska nego da se vracamo domacoj.

                Comment


                • Jadranska liga ili ex-yu liga je potrebno u svim sportovima ako tezimo nekom profesionalnom nivou, ako bas hocemo da forsiramo to domace prvenstvo mozda bi mogao neki princip kao sto je bio predlagan pre nekoliko godina da osvajac domace lige ide direktno u el a regionalne u kvalifikacije ili obrnuto. Gasenjem regionalne lige svi gube a ponajvise manji i srednji timovi.
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Ја сам сигуран да уз нешто кеша (не превише) може домаћа лига доста да ојача.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Domaca liga ne moze ojacati, to zna svaki vrabac na grani. Pocnemo od drzave, tu i zavrsimo...
                      Jedini nacin jeste da vratimo ono staro pravilo (znam da je bilo u fudbalu, verovatno i u kosarci) da ne mogu igraci pre odredjene godine napustati domacu ligu. Naravno da nema nista od toga, a i ne treba biti, nismo u 70im. Tako da ne postoji ni teoretska sansa da liga ojaca kroz 10/20/100 godina.

                      Samo me jedna stvar zanima, da li FIBA priznaje VTB ligu?
                      sigpic

                      Comment


                      • FIBA trenutno ne moze nista ni klubovima, ni ligi, jedino mogu reprezentaciju da nam suspenduju mada nema osnova za to.

                        Vracanje u domacr takmicenje bi bila provalija za nase klubove. Ne mislim da bi bilo bolje i da se ligi prikljuce Pao i Olimpijakos. Prekucali bi oni ovakvu ligu, sto znaci automatski prva dva mesta njima, a ostali bi se borili za to trece koje bi verovatno vodilo u evroligu.

                        Sve dok imamo lepu mogucnost da dva nasa tima igraju evroligu, dobra je nama i ovakva aba liga.

                        Comment


                        • Treba shvatiti da Srbija nije Jugoslavija, ima 10M (realno 7M stanovnika), da ne mozemo imati 5-6 timova nivoa Partizana i Zvezde, a da ni ta dva ne mogu biti nista jaci dok je ovakva Srbija, a to ce da potraje, pa sigurno dok smo mi zivi... I to vazi za sve ucesnike ABA lige i zemlje iz kojih dolaze.
                          Tako da je ABA liga zakon.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nasli su sad posle 15 godina,da kazu tako nesto..Kakva je to gomila idiota,sta su zamislili..Ne priznaje ni ABA FIBU,eto Nego,pazi ti,a podrzavaju nekakvu balkansku ligu po cemu to molim te ne podrzavaju,gadovi jedni! Da,VTB,to i mene zanima.,..


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Znači mi branimo ABA ligu ladno...

                              Dok Slovenci koji su je osnovali dižu ruke od nje.

                              Nismo normalni.

                              Comment


                              • ^

                                Slovenci su propali kako god da okrenes , mi bez Jadranske ce da propadnemo sem ako ne pronadjemo neku dobru alternativu koja nije domace prvenstvo.

                                Comment

                                Working...
                                X