Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Te tvoje oči crni dijamanti, crni dijamanti, stari prevaranti....kakva numera kao da je kompozicije od samog Boga. Ma sigurno je znak od Boga, poslao on to nama via Jami da se proveselimo kako dolikuje.....pa kaže negde iza osmeha još me boli tvoje zbog, sreća da si daleko pa u iskuđenje neću pasti. Au

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Te tvoje oči crni dijamanti, crni dijamanti, stari prevaranti....kakva numera kao da je kompozicije od samog Boga. Ma sigurno je znak od Boga, poslao on to nama via Jami da se proveselimo kako dolikuje.....pa kaže negde iza osmeha još me boli tvoje zbog, sreća da si daleko pa u iskuđenje neću pasti. Au

      samo nam budi Brakjkulice...

      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Comment


        • Comment


          • Comment


            • Comment


              • sigpic

                Comment


                • Comment


                  • Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment




                    • Comment






                      • Многи их оспоравају (да не кажем не капирају), а Лудаку у развоју засигурно један од најјачих бендова са ових простора.

                        Доминација

                        Comment




                        • уфф..

                          Comment


                          • Comment


                            • Ja nikome o tebi ne pričam,
                              samo vrtim film na sto načina.
                              U srcu tuga ordinira
                              E, otkad mi se nisi javila!
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X