Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Comment


      • Neopisiva emocija

        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Comment


          • sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Comment


              • Comment


                • papucarska

                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Comment


                    • Comment


                      • Old skul

                        Comment


                        • Comment


                          • Trenutno ne slusam nista ali moram napisati nesto vezano za nastup Deep Purple-a.

                            Otisao sam na koncert ne ocekujuci nista posebno, a vratio sam se odusevljen. Iskreno, najvise mi se islo zbog Steve Morse-a Svi su bili odlicni osim Gillan-a. Mislim, svaka njemu cast sto i dalje pokusava da pjeva i mnogo postujem to sto je uradio za muziku, ali sinoc je zvucao kao macka koju deru. Bilo je momenata(zaista rijetkih) kad je pjevao kao bolje, ali opet je sve to bilo bezveze. Bjezao je iza bine svakih 10-ak minuta i nestajao po 2-3 minuta Vidjelo se da ne moze kukavac. A jos je izasao na binu kao da je krenuo do kladionice. Lagano, trenerka i neka najobicnija majica...i ako sam ja dobro vidio nekakve papuce
                            Cak je dva puta pominjao Harija Rednapa

                            Bend ga je izvukao samo tako. Razbili su. Steve Morse je jos bolji gitarista nego sto sam mislio Kako covjek svira... nevjerovatno
                            Svako od njih je imao poduzu solazu i svi su bili fenomenalni. Eto, i ako su duboko zagazili u penziju i istoriju i dalje mogu da naprave dobar show. Atmosfera u Areni je bila bas opustena. Bilo je dosta starih rokera, metalaca, bajkera... bilo je i "obicnih" starijih ljudi, bilo je i djecurlije dosta tako da je bas bilo svega i svacega sto bi se reklo. Clanovi benda su se stalno zajebavali na bini i komunicirali sa publikom, bacali stvarcice u publiku i tome sl. Bas lagana atmosfera.

                            Ono sinoc sigurno nije u rangu njihovih nastupa iz 70-ih i znam da "nije to to" bez dvojice bitnih clanova, ali ja sam prezadovoljan Da imam priliku, ponovo bi otisao

                            Comment


                            • Obozavam takvu atmosferu na koncertu, sjajno!

                              edit: Ne mora sve bas kao 70-tih... Pusti na 09:43 Citao sam neke price da li je ovo autentican snimak, ali se zna da je bilo samoubistvo za vreme koncerta.

                              Last edited by tantuz; 19-02-14, 21:09.

                              Comment


                              • Gillan:
                                Nije da ga branim ali cesto na koncertima u nasoj zemlji "kanali" za pevace su kriminalni,
                                narocito kada je neki veliki bend,kada prsti na sve strane, gde svaki kanal mora biti bazdaren savrseno - upravo zbog velicine i briljantnosti svakog clana grupe.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X