Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment








    • Last edited by Rossonero; 02-02-14, 13:30.

      Comment


      • STING - Shape of my heart

        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Ko se nije upoznao sa "MIDNIGHT OIL" australijskim bendom, ne zna sta propusta...
          Mocan i harizmatican pevac Peter Geret je Ozzie varijanta Mika Dzegera a muzika i tekstovi neodoljivo
          podsecaju na ranu i najbolju fazu irskog benda "U2"

          MIDNIGHT OIL - Forgotten years
          MIDNIGHT OIL - Blue sky mine
          MIDNIGHT OIL - King Of the mountain



          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Ko se nije upoznao sa "MIDNIGHT OIL" australijskim bendom, ne zna sta propusta...
            Mocan i harizmatican pevac Peter Geret je Ozzie varijanta Mika Dzegera a muzika i tekstovi neodoljivo
            podsecaju na ranu i najbolju fazu irskog benda "U2"
            Prvo, svaka cast za Midnight Oil Ja ih obozavam. Inace mi leze bendovi sa prostora Australije i Novog Zelanda. Imaju bas dobrih muzicara

            A drugo Meni je U2 omiljeni bend i ne slazem se sa ovim da im je rana faza najbolja Za mene su oni bili na vrhuncu(u svakom pogledu) kad je izasao Achtung Baby (1991.)

            Kad smo vec kod njih, evo nove pjesme koja je izasla danas, uoci SB-a, kako bi iskoristili taj dogadjaj da se prikupi sto vise novca za borbu portiv side u okviru organizacije RED. Za svaki download na iTunes koji je besplatan Bank of America ce donirati po dolar.

            Ovo je promo video, tu imate i link za skidanje(ako ste voljni da podrzite akciju )



            A evo i cijele pjesme. Ako vam ne otvori video, mozete preko youtubetomp3 skinuti pjesmu i uzivati




            Inace, pjesma je odlicna
            Last edited by powerslave; 02-02-14, 22:03.

            Comment


            • Comment


              • @Powerslave
                Svako ko slusa ili lajkuje "Midnight Oil" smatram tu osobu rodjenim bratom ili sestrom, bez ikakvih upoznavanja - to mi je dovoljno
                Vezano za "U2", takodje, bend koji mi je u svakoj pori mog srca, e sad` ja pod ranu fazu benda smatram period do 1993. i njihovog albuma "Zooropa". Tada su po nekom mom misljenju otisli u cistu komercijalu i "prodali irsku dusu"
                Savakako da i posle 1993. imaju sijaset hitova koji su takodje obelezili muziku. Nikako ne zelim da pomislis da je ovo moje pisanje neka kontra ili nesto,ne ja te apsolutno podrzavam i drago mi je da smo "rodjena braca".
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Svaka cast

                    Ja sam ih podijelio u 3 ere. Taj prvi period od prvijenca Boy pa do 1988. E onda ovaj meni najmiliji period od Achtung Baby do Pop-a. I treci period od 2000. na ovamo.

                    Meni su Achtung Baby, Zooropa i Pop fantasticni. AB smatram njihovim ubjedljivo najboljim albumom. Eksperimentisanje i promjena pravca, ZOO TV i POPMart... za mene, preko ovoga nema.

                    Od 2000. pa na ovamo su se vratili u taj "safe zone". To mi je potpuno normalno. Usli su u ozbiljne godine a sviraju vec toliko dugo. Ljudi se istrose. Da se razumijemo, za mene je ono sto su stvorili od 2000. pa na dalje slabije od onoga sto su radili ranije. A opet, to njihovo slabije je, makar za mene, dovoljno dobro da ostali bendovi(koji su aktivni u ovom periodu) ne mogu ni da im pridju.

                    Last edited by powerslave; 02-02-14, 22:54.

                    Comment


                    • Originally posted by AIRBORNE View Post
                      Ko se nije upoznao sa "MIDNIGHT OIL" australijskim bendom, ne zna sta propusta...
                      Mocan i harizmatican pevac Peter Geret je Ozzie varijanta Mika Dzegera a muzika i tekstovi neodoljivo
                      podsecaju na ranu i najbolju fazu irskog benda "U2"

                      MIDNIGHT OIL - Forgotten years
                      MIDNIGHT OIL - Blue sky mine
                      MIDNIGHT OIL - King Of the mountain
                      Spoiler

                      Ovo nisam cuo do sada, cini mi se bas "slusljivo" Svaka cast! Taman eto sta moze da se preslusava ujutru uz kafu i citanje vesti...

                      Comment


                      • ...
                        in another life
                        I will love you again, RF.

                        Comment


                        • Comment


                          • Comment


                            • Za jedan spektakularan dan. Za mene je zima zvanicno zavrsena


                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X