Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Grandpa Elliot

    Comment


    • Comment


      • Ja bi' mog'o da mogu
        Ja bi' znao da znam!
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Comment


            • sigpic

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment




                • Comment


                  • Comment


                    • Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Tantuz,svaka ti cast za izbor!(dao bi ti reputaciju za ovo ali mi forum ne dozvoljava ) INXS je bio j*beno dobar bend!Michael Hutchence je jedan od najboljih frontmena svih vremena.Kako je samo osvajao binu...samo takva faca.Car nad carevima,a eto kako zavrsi
                          INXS mi je jedan od omiljenih bendova.Prosto je nevjerovatno koliko ljudi kod nas nikada nije ni culo za njih

                          Ovo je stvar koja me je navukla na njih.

                          Comment


                          • Hvala Powerslave, cast mi je uzvratiti istom merom. Iako mi imponuje, rep mi i nije bitan... Sto se tice muzike, bar one meni izuzetno bliske koju inace i vecinom "objavljujem" ovde, zao mi je sto nisam rodjen nekih 15ak godina ranije, nego sto stvarno jesam. Tu bih svakako imao priliku da uzivo vidim i cujem neke njuske koje uveliko prave svirke negde tamo... Prvenstveno mislim na Bon Scott-a (AC/DC ce tek da svira ovde ), pa na Fredija i Huthchence-a. Ostali su jos uvek medju zivima, ali su odvec penzosi koji ne pale kao 70-ih i 80-ih godina. A nase podneblje i muzika, cast izuzecima, je tiha jeza...

                            Za Mistify si me za malo preduhitrio...



                            edit: Hvala Vladane! Jbt, kol'ki rep...
                            Last edited by tantuz; 19-10-12, 01:09.

                            Comment




                            • Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X