Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citav dan slusam ovu muziku

    Comment


    • sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Comment




        • Mnogo dobar snimak!

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post


            Mnogo dobar snimak!
            Al' si na na tim zurajama,sad samo gledas lasere,pa nisu samo to svirali.
            sigpic

            Comment




            • sigpic

              Comment


              • Comment


                • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Comment


                    • pozdrav za brata MGSa

                      Last edited by dreamy; 11-05-12, 00:16.
                      ....

                      Comment


                      • Comment


                        • potreban chill za crtanje elaborata i pravljenje makete do 10 ujutru
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            potreban chill za crtanje elaborata i pravljenje makete do 10 ujutru
                            Ti si znaci garda mog bivseg cimera najebali ste arhitetke samo kidaj hrabro bez posustajanja
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Ti si znaci garda mog bivseg cimera najebali ste arhitetke samo kidaj hrabro bez posustajanja
                              hahah za malo. iako se moze tako protumaciti iz mog posta, ja sam ipak gradjevinac i u pitanju je zgradarstvo - jedan od retkih predmeta koji ima veze sa arhitekturom. ali hvala na podrsci
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                hahah za malo. iako se moze tako protumaciti iz mog posta, ja sam ipak gradjevinac i u pitanju je zgradarstvo - jedan od retkih predmeta koji ima veze sa arhitekturom. ali hvala na podrsci
                                Samo kidaj imam i na gradjevini par momaka...Nebojsa Tiosavljevic '91, Ivana Rumenic '91, Stevan Pantelic '92 Evo ti jedna diskusija za Stevana 337607_160801504014155_100002529187144_315971_1916597947_o.jpg Doktor covek prvi dan na fakultetu izgubi indeks
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X