Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by majabl View Post
      Fenomenalna je, moj favorit na britanskom x factoru pretprosle godine, ali je bila druga.
      Originally posted by prskaj View Post
      sad bas gledam snimke sa x faktora - previse je bila skromna i povucena, cak u nekim pesmama nije davala maximum verovatno zbog treme, ali sad sam odslusao album sto je izbacila
      Ja bas mislila da je ona pobedila, tako se nesto secam, ali sad bas nesto msm da je ona neka grupa, boy band koji je sad bas nesto uber mega popularan, tipa Justin Bieber popularni Meni je Rebeca bila super, boja glasa predobra, ali mi bila malko dosadna, tj za razliku od mog favorita, ona mi je bila bas ekstra fun, talentovfana, mastovita, zanimljiva i drugacija..

      Comment


      • Jooos neko prati x factorrrr.

        Te godine nisu pobijedili oni djecaci One Direction, vec onaj koji je stalno zenske pjesme pjevao:





        A Cher jeste bila originalna i zanimljiva, ali meni je imala nesto antipaticno u sebi, a ne mogu da odgonetnem sta. Malo je previse dramila vjerovatno...

        Comment


        • Pre .. pre .. ocm' !

          S.A.R.S.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Jooos neko prati x factorrrr.

                      Te godine nisu pobijedili oni djecaci One Direction, vec onaj koji je stalno zenske pjesme pjevao:

                      A Cher jeste bila originalna i zanimljiva, ali meni je imala nesto antipaticno u sebi, a ne mogu da odgonetnem sta. Malo je previse dramila vjerovatno...
                      Meni vec dosadile te zemske sa velikim glasovima (ne msm na Rebecu), tipa sve te Leone Luis, ta mala iz americk Xa (i ona gospel sto si je postavila, Stejsi ili kako), Keli Klarkson, Jennifer Hudson, Jordin Sparks... Super je svaka od njih ali.. moguce da volim malo drame favoriti su mi i bili: Lambert, Cher, David Cook, Astro , nije mi uvek presudno da imaju savrseno tacan glas vec da su mi interesantni... cak su mi i ove bile zanimljive jako..



                      Comment


                      • Super su i meni jer su originalni (jedino Astro mi je razmazeno deriste i nije mi se svidio, ali Cook je genijalan ), i te 2 su simpa ali vise su za neki zabavni show nego za x factor, tu bi pjevanje trebalo da bude na prvom mjestu. ;) Ali, da budem iskrena, kad je Oli pobijedio, nije mi bilo bitno sto nema najbolji glas, imao je x faktor.



                        Comment


                        • sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by majabl View Post
                            Super su i meni jer su originalni (jedino Astro mi je razmazeno deriste i nije mi se svidio, ali Cook je genijalan ), i te 2 su simpa ali vise su za neki zabavni show nego za x factor, tu bi pjevanje trebalo da bude na prvom mjestu. ;) Ali, da budem iskrena, kad je Oli pobijedio, nije mi bilo bitno sto nema najbolji glas, imao je x faktor.
                            Nisam taj x factor gledala, ali sad sam skontala da je to ovaj sto je prskaj ja msm okacio neki singl pre neki dan sto sam lajkovala, eto, nisam ni znala da mi se svidja, superiska mu je ta pesmica Ja volim i kad izmene aranzman pesme, kad su mastoviti, iako je rizik, zna bas da se isplati



                            Comment


                            • Trese diskoteke !

                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Ne znam na koju pjesmu mislis, pretpostavljam neku od ovih, mada se meni i ne svidjaju pretjerano, tj. nije da mi se ne svidjaju nego nisam ocekivala ovaj fazon od njega, mislila sam da ce biti nesto tipa Robbie Williams...



                                Comment

                                Working...
                                X