Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • "Jedino tebe nisam psovao u ovom zivotu stradanja."
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Mi se ovde ubismo od tuge a Mandi ploditelju sad neka peva:

      "Hej ti sexy boy, budi, budi nocas moj. Da li spavas sam, bas bih volela da znam."

      sigpic

      Comment


      • Otkako tebe nemam
        kao da nikog nemam
        na ovom tuznom svijetu
        postoji jedan admin
        o Boze, zasto bas njega sad nema.

        Comment



        • Samo za Mandu
          "Cak su i ptice odletele
          i prestalo je cvrkutanje
          prazne ulice, prazna stanica
          ostalo je cutanje
          ostalo je cutanje"
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Mandin autobiografski planetarni hit koji trese na Ibici pet-sest puta na vece.

            Cuj prvi maj

            Comment




            • Ni na sta ne lici...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Da li zora zna, kad je svanula? Da l' je u cik svitanja prepoznala kralja?

                sigpic

                Comment


                • Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Al' nocas daleko si, daleko si...

                      sigpic

                      Comment


                      • Nema te,nema,a ja vec sutra bicu u sto problema

                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment




                        • Vrati se na mesto zlocina (forum)
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Sve u jednom, admin, drugar, bogotac!

                            sigpic

                            Comment




                            • Javi se i otjeraj tugu Vodjo.

                              Mislim da bi od sad pa ubuduce ovaj dan na forum trebao biti dan zalosti u znak najveceg.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Sve bi dao da si tu,Sunce,kise i mnogo vise...potrazi me Mandusicu

                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X