Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta god da ga je spopalo, kakav god uljez bio, napusti naseg vodju odmah!



    Vrati nam se vodjo! Sa tobom smo uvijek na pravom putu, a bez tebe na raskrsnici.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Hamzo za okretanje protiv Fidel Mandra se ban dobija ali ne smemo nista bez njega da odradimo, zna se ko odluke donosi.

      Pojavila se informacija da je prosao Banja Lukom u X6-ici sa otvorenim prozorom, izbacenim laktom, naglo pojacanom muzikom pevajuci ovu pesmu, vuce ga nostalgija a na kozi forum istetoviran.

      sigpic

      Comment


      • Gde si sada?



        Druze Mando, mi ti se kunemo da sa tvoga puta ne skrenemo!

        Comment


        • Nadam se da se najveci sutra vraca uz ovu pjesmu:

          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Sad se uz ovu pjesmu opija nedje, na crticu, jer nema kinte da plati net i vrati nam se.

            Comment


            • ...u mojoj dusi s'krio se bol,zelim da te vidim bar na tren
              Hladno je,ja zovem te,u daljini glas mi nestaje

              sigpic

              Comment


              • Comment


                • Comment


                  • Ulazimo u 4. dan kako ga nema ali verujemo da ce doci kada nam bude najpotrebniji. I posle Mande, Manda!

                    Da li, da li, da li, da li u galami, cujes da nam suze vec dodiruju pod?

                    sigpic

                    Comment






                    • Last edited by Rossonero; 29-03-12, 23:27.

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Comment


                          • Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Cuj prvi maj

                              Comment


                              • ,,Ja sam imala prvi seks uz ovu pesmu.
                                SuperAleka123 пре 7 месеци 396
                                SuperAleka123, nadam se da je trajalo bar malo duze od 3:24
                                thenajizug пре 7 месеци 360''

                                Asprilja dominuse to ti je na foru turn me on...
                                Najjaca 2 komentara za pesmu
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X