Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lose mi je pravite me ponovo



    sigpic

    Comment


    • Ejmi Li, najveci zenski vokal na zapadu, kad je taj neki mejnstrim u pitanju.

      Comment


      • Comment


        • Comment




          • Comment


            • MGS bravo!

              Altlosta me podstakla da potrazim jednu njenu koju obozavam, ovde mi je objasnila, i ona i svi oko nje!
              Lepo kaze neko ispod, pevacki su neuporedive ona i Rihanna.

              ....

              Comment


              • Dosta njih ima glascinu, ali ova Amy Lee je za sve njih profesorica muzike.

                Comment


                • Odlicni su oni, volim par pesama, jednu sam bas juce okacila...
                  Ali profesorke pevanja, po mom misljenju, su najpre ove dve dame, pa onda svi ostali.

                  Moja forever omiljena



                  I nazalost prerano otisla

                  ....

                  Comment


                  • Pa dobro, to se podrazumijeva, jel. Tu nikad nije bilo nedoumica. Ali pricam sad o ovom periodu i raznim Rijanama..

                    I kacila si My Immortal sto je LK ove cure i stvar koju ne moze mnogo njih onako kvalitetno da iznese.

                    Comment


                    • Evo jos malo kvalitetnog live-a. Ovako kvalitetan YT klip do sad nije bio, vec sve neki polovnjaci, pa rekoh da se ponovim. Ovu verziju uvijek rado odslusam. Ipak ona gitara objasnjava.

                      Comment


                      • Meni je Mariah mama za sve njih, ta sta moze, koje sve tehnike, kako se prebacuje iz jednog u drugi tonalitet, kako menja boje, koji opseg ima, to niko nikad. Whitney moćan glas nema šta, volim nekoliko njenih pesama, ali od Celine bas slabo, nisu mi njene nikad ostale... mozda jedna dve...
                        Nisu Beyonce i Rihanna za poredjenje u glasovnom smislu, niti mislim da bi nekom to palo na pamet. Danas se moze pricati o Beyonce, Agileri, Leoni Luis..
                        Iako Mariah ne moze bas sve perfektno kako je pre to bas islo lako, ali i tako nesavrseno zvuci bolje od necijeg savrsenog

                        Comment


                        • Maraja je imala i stas i glas. Ona je meni uvijek bila slatka, a imala je i glascinu. Ali ona je izgleda najvise od svih patila od depresije. pricam u proslom vremenu jer nesto je ne zanima previse muzika u poslednje vrijeme.

                          Comment


                          • sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by M_G_S View Post
                              Maraja je imala i stas i glas. Ona je meni uvijek bila slatka, a imala je i glascinu. Ali ona je izgleda najvise od svih patila od depresije. pricam u proslom vremenu jer nesto je ne zanima previse muzika u poslednje vrijeme.
                              Ona mi je na trecem mestu.
                              Ima i odlicne pesme
                              A ne zanima je muzika valjda zato sto je dobila decu, ima logike, a?
                              ....

                              Comment


                              • Ma sta pricate vi? Izdala zadnji album krajem 2009, a sad pre pola godine izdala božicni album, vec snima ponovo.
                                Ovo joj je zadnji singl, meni je jako lepa.

                                Comment

                                Working...
                                X