Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Au sto vi pokusavate da isfilozofirate o pesmi evrovizije. Sigurno nece imati tekst kao pesme npr Led Zeppelina, a originalna tesko da moze da bude. Naravno treba izbeci totalno poklapanje sa nekim vec postojecim pesmama i doprineti nesto svoje.
    Samo dok nije nesto tipa kuku lele majke seljanija i neki karnevali na sceni.

    p.s. Vladane sta ti je kakva stvar, ona stvar, nije to to a mozda i jeste. Previse razmisljas o onoj stvari
    Slazem se,pa nije ova pjesma losa,stavise mislim da je i suvise dobra za takmicenje kakvo je Eurosong posto se tu najgore stvari mogu cuti.
    Nije Lane moje,ali nije ni losa.Zeljko je poznat,priznat,ima jak lobi i sigurno ce dobro proci.

    Pazi ja sam neko ko stvarno ne razmislja o tim stvarima,stavise ima godina i godina kako sam potpuno pocinuo od tih stvari.E pa mozes misliti kad mene kojem je to zadnja rupa na svirali asocira kako ce nekog drugog kome svakako nije,nego vjerovatno i na prvoj.Eventualno drugoj.
    sigpic

    Comment


    • Ma pjesma je izgleda za one prave intelektualce, cim je od MT (valjda) pisala, tako da se bojim da nece je najbolje skapirati obicna raja. Mada, "Svedjani", "Danci", "Austrijanci", "Svajcarci", Bosanci, Crnogorci, Makedonci... Oni su uvijek imali sluha za ovakve stvari, tako da ne sumnjam u njihove glasove.

      Ali nekako me neodoljivo podsjecaju neke sekvence, na neke stvari, ili je to onaj klasicni deja vu, kad se nesto ovako kvalitetno napravi, pa ono imas osjecaj da si vec nedje cuo, koliko je stvar dobra i dopane se na to prvo slusanje.

      evo me podsjetilo svo to raspolozenje na meni jednu veoma dragu verziju, koja je stvarno bila u etno fazonu nekog naroda plus sto su rijeci bile malo "blize" obicnim slusaocima.

      Znaci jedva nadjoh ovu prvu verziju, a nema iz studija o.O Stvarno bzv, jer prva verzija je ONO PRAVO.

      Comment




      • Konacno da pronadjem ovu pesmu.Ziv sam se namucio.
        Sada jos samo da skontam jednu pesmu sa eurosporta i ja prezadovoljan.

        Comment


        • A evo je i poslednja velika pjesma sa ES. Bili su totalni autsajderi i mogu se pohvaliti da sam ih "uhvatio" na nekoj basnoslovnoj kvoti. Posao, kao student, uzajmio nesto kinte, na njih i onda malo uzivanja u plodovima svog rada.



          All we need is lightning
          With power and might
          Striking down the prophets of FALSE
          As the moon is rising
          Give us the sign
          Now let us rise up in awe
          Last edited by M_G_S; 11-03-12, 12:13.

          Comment


          • Pesma je teski bućkuriš neki, kao 3u1 ili nznm sta je tu sta, cak i za Zeljka je to ispod nivoa, on bi valjda trebao znati pravila pravljenja kompozicije, ne tako nabacati svega, ja prvo mislila peva zaredom sve tri pesme kao neki fazon, mada mos' misliti, pesma Evrovizije, kao da treba da ima kvalitet, a ta mala kraduckanja su oduvek dozvoljena. Slazem se samo da mu je bolje da se ne blamira sa onim engleskim.
            Last edited by altlosta; 11-03-12, 12:15.

            Comment


            • You, can you feel the rain,
              Beating of my heart, colour of my pain?

              sigpic

              Comment


              • Ma pjesma je toliko intelektualna da izgubim interesovanje vec poslije 20sec. Nije to za narodne mase. Previse su sebe ulozili ovaj put. Previse je ovo mocno za ES. Vidim samo dva moguca scenarija. Top 5, ili totalni kolaps, pa bude samo top 15. Ne vidim neke sredine. Mozda da se neki mimicar poslao, e to bi bilo bas "ono".

                A evo je jos jedna fenomenalna

                Belgijska, ali niko nije siguran na kom je jeziku. Men se cini na starocrnogorskom

                Comment


                • A ovo je vec prelijepa pjesma. Tekst pogotovo, jer se pronalazim u svakom stihu.



                  Sanomi Helé
                  Manilla Keranu
                  Aliya Irema Nia Lago
                  Ture Madilé

                  Sanomi Helé
                  Manilla Keranu
                  Aliya Irema Nia Madilé

                  Kenatu Narilé
                  Lakenatu Narilé
                  Pasema Niamo Ture Saro
                  Delamaoré

                  Kenatu Narilé
                  Lakenatu Narilé
                  Pasema Niamo Ture Sanisi

                  Sanomi Helé
                  Manilla Keranu
                  Aliya Irema Nia Lago
                  Ture Madilé

                  Sanomi Helé
                  Manilla Keranu
                  Aliya Irema Nia Madilé

                  Kenatu Narilé
                  Lakenatu Narilé
                  Pasema Niamo Ture Saro
                  Delamaoré

                  Kenatu Narilé
                  Lakenatu Narilé
                  Pasema Niamo Ture Sanisi

                  Léala Léala Sorimana Sorimana
                  Léala Léala Sorimanao
                  Léala Léala Sorimana Sorimana
                  Léala Léala Sorimana Soléo

                  Sanomi Helé
                  Manilla Keranu
                  Aliya Irema Nia Madilé

                  Léala Léala Sorimana Sorimana
                  Léala Léala Sorimanao
                  Léala Léala Sorimana Sorimana

                  Comment


                  • sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Kakav bre Joksimovic, bakutani objasnili!

                      sigpic

                      Comment


                      • don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Comment


                            • Comment


                              • Trenutno ne slusam nista jer gledam tenis na indiJan velsu, ali sam voljna da uploadujem ono sto sam slusala dok nije poceo tenis na indiJan Velsu, to je inace Kalifornija, za neupucene... Ups, ovde su svi upuceni, to sam zaboravila.
                                Ipak je slusam, ne mogu da ne pustim ovako dobru stvar...
                                Laku noc sanjari, teniseri...
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X