Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    Ma sta raspravljate i jedni i drugi su sranje.
    Jbg, onda ne znas sta je muzika
    Mistakes make us who we are.

    Comment


    • @Miss
      Sve si u pravu samo sta fali mom avataru?

      @trigger
      Odmah da si se smirio i da promenis taj potpis!

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Sta fali mom potpisu?

        Comment


        • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Miss Poison View Post
            Turn the page, bas kao i sve ostale njihove balade nijedan drugi covjek ne bi mogao bolje otpjevati od Jamesa, da se razumijemo. Niti bi iko mogao bolje obraditi tu pjesmu bolje od Metallice, jer zvuci cak bolje i od originala, a svi znamo kako je tesko postici da obrada bolje zvuci od originala.
            A vidim da pominjete nesto o stilovima, pa da se zna, James je najveci gospodin u metal muzici.
            I k'o sto Branislav rece, za svaku baladu mozes pomisliti da je od nekog drugog benda, ali Gunsima su balade bile glavno oruzje, dok je Metallica posebna prica... ;)
            Originally posted by Miss Poison View Post
            Eee, kako mi je zao sto propustih taj koncert, ali sta da se radi Mozda posle novog albuma konacno naprave opet neku turneju po Evropi
            Za ovo drugo, ne pratim kosarku, pa ne mogu nista reci

            I da, cudi me sto Mamba nije pomenuo Metallicu u smislu: Ih, kakav mi je to bend sto dodje u studio i napravi album za 2-3 sata. Obicno hejteri to izjavljuju

            Branislave, avatar ti je
            Kako ste izvrsili invaziju dok me nije bilo.Kukavicki.
            Balade Gunsima nisu bile glavno oruzje,to misle oni koji nisu ocigledno dobro preslusali Gunse.Balade im jesu najpoznatije jer ce uvek npr. devojke nazvati (radio) i traziti neku pesmu,a to ce biti balada.
            I kod Metallice od 4 najpoznatije pesme su dve balade.
            I ne znam za tu hejtersku izjavu,nikad cuo. A i nisam ja hejter Metallice.;)

            @Bane
            Najveci gospodin u istoriji muzike je ovaj sa mog avatara.
            sigpic

            Comment




            • On gore ja dole.



              Pisaj po bolidima!
              Last edited by LBJmvpFORlife; 15-08-11, 14:13.

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Najveci gospodin u istoriji muzike je ovaj sa mog avatara.
                Samo je jedan RMT!

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Kako ste izvrsili invaziju dok me nije bilo.Kukavicki.
                  Balade Gunsima nisu bile glavno oruzje,to misle oni koji nisu ocigledno dobro preslusali Gunse.Balade im jesu najpoznatije jer ce uvek npr. devojke nazvati (radio) i traziti neku pesmu,a to ce biti balada.
                  I kod Metallice od 4 najpoznatije pesme su dve balade.
                  I ne znam za tu hejtersku izjavu,nikad cuo. A i nisam ja hejter Metallice.;)
                  Oj, aj redom.
                  Pa znas kako, pod glavnim oruzjem ja smatram neke njihove najpoznatije pjesme, tako da... Mada, mozda si i u pravu, glavno oruzje bi trebala biti vecina pjesama
                  Reci mi koje 4 pjesme podrazumijevas pod ''najpoznatije'', i ja uopste ne vidim kako bi to neko mogao mjeriti Okej pjesma po kojoj se grupa proslavila, ali najpoznatije pjesme... Sta dodju oni na koncert, i kazu: ajmo sad ovu pjesmu, da cujemo koliki aplauz... Dooobro, aj sad ova... Ne, nego ozbiljno.
                  Ja sam ih cula puno, nazalost I to vecinom od ljudi koji kazu da je Metallica pravac u muzici
                  Nisi hejter, al' vise volis Gunse

                  @Bane
                  Cus sta ti fali avataru... Sve Ako vec oces neku zensku, makar stavi neku ljepotu, poput najboljeg zenskog vokala, Tarje Turunen ;)
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Miss Poison View Post
                      Oj, aj redom.
                      Pa znas kako, pod glavnim oruzjem ja smatram neke njihove najpoznatije pjesme, tako da... Mada, mozda si i u pravu, glavno oruzje bi trebala biti vecina pjesama
                      Reci mi koje 4 pjesme podrazumijevas pod ''najpoznatije'', i ja uopste ne vidim kako bi to neko mogao mjeriti Okej pjesma po kojoj se grupa proslavila, ali najpoznatije pjesme... Sta dodju oni na koncert, i kazu: ajmo sad ovu pjesmu, da cujemo koliki aplauz... Dooobro, aj sad ova... Ne, nego ozbiljno.
                      Ja sam ih cula puno, nazalost I to vecinom od ljudi koji kazu da je Metallica pravac u muzici
                      Nisi hejter, al' vise volis Gunse

                      @Bane
                      Cus sta ti fali avataru... Sve Ako vec oces neku zensku, makar stavi neku ljepotu, poput najboljeg zenskog vokala, Tarje Turunen ;)
                      Master of Puppets,Enter Sendman,NEM,Unforgiven.
                      To su uglavnom prve pesme koje ljudi cuju od Metallice,najveca gledanost(na YT),najpopularnije...kako hoces,mislim da me razumes.
                      Izjava - to nikada ne bih rekao,znam da Kirk nije zeleo otici spavati dok rif ne stvori.Pa je nakon skoro 24 sata stvorio ...za pesmu "Enter Sendman".
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Master of Puppets,Enter Sendman,NEM,Unforgiven.
                        To su uglavnom prve pesme koje ljudi cuju od Metallice,najveca gledanost(na YT),najpopularnije...kako hoces,mislim da me razumes.
                        Izjava - to nikada ne bih rekao,znam da Kirk nije zeleo otici spavati dok rif ne stvori.Pa je nakon skoro 24 sata stvorio ...za pesmu "Enter Sendman".
                        Hm, vidis ja bi u tu 'Fantastic four' stavila NEM, Unforgiven, Fade to black, The day that never comes... Pa onda Master of puppets, Turn the page, The memory remains, Enter Sandman, One, i mozda najbolniju The God that failed. Pa dalje... St. Anger (sad ce 'true metalci' da me ubiju ), Welcome home, Until it sleeps, Whiskey in the Jar... Pa ostale... Masu sam ih zaboravila, al ajde...
                        Mada mi je tesko mozda da prepoznam te najpoznatije pjesme jer sam svaku preko 50 puta preslusala, pa je meni svaka najpoznatija
                        A gledanost na YT nije neko mjerilo... Mada shvatam sta si htio reci...
                        I za izjavu... Drago mi je da znas
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • Originally posted by Miss Poison View Post
                          Hm, vidis ja bi u tu 'Fantastic four' stavila NEM, Unforgiven, Fade to black, The day that never comes... Pa onda Master of puppets, Turn the page, The memory remains, Enter Sandman, One, i mozda najbolniju The God that failed. Pa dalje... St. Anger (sad ce 'true metalci' da me ubiju ), Welcome home, Until it sleeps, Whiskey in the Jar... Pa ostale... Masu sam ih zaboravila, al ajde...
                          Mada mi je tesko mozda da prepoznam te najpoznatije pjesme jer sam svaku preko 50 puta preslusala, pa je meni svaka najpoznatija
                          A gledanost na YT nije neko mjerilo... Mada shvatam sta si htio reci...
                          I za izjavu... Drago mi je da znas
                          Zaboravi osam Fade to Black,stavio bih tu pesmu umesto Master of Puppets.St.Anger je "novija" pesma,pa ne moze uci u tu konkurenciju.
                          Drago mi je da smo na kraju dosli do sporazuma.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Zaboravi osam Fade to Black,stavio bih tu pesmu umesto Master of Puppets.St.Anger je "novija" pesma,pa ne moze uci u tu konkurenciju.
                            Drago mi je da smo na kraju dosli do sporazuma.
                            St.Anger jeste novija a i sa najozloglasenijeg Metallicinog albuma je
                            Ma mi vazda dodjemo do sporazuma koji je u ovom slucaju isti kao i poceta recenica: Metallica je Metallica, a Gunsi su Gunsi

                            Eto tako

                            I za kraj, Mambo, pjesma za tebe :

                            Mistakes make us who we are.

                            Comment


                            • Ljudi,pa sta fali baladama?
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • .. za kraj... završili ste?...oooo, neeee...

                                Ma, ne, niste, sada će Mamba...

                                Last edited by miloolja; 15-08-11, 15:49.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X