Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto je to Djuka,Sunce ti? Zar to stvarno mozes slusati?



    Kako se pronalazim u ovoj pesmi.
    sigpic

    Comment


    • Nemas pojma mamba,samo znas EKV
      Pa ova dva su svijetski hit,obradjuju na ovim cudima sve svijetske hitove,fino je poslusati,evo poslusaj ovaj,ovaj je odradjen fino spot.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Nemas pojma mamba,samo znas EKV
        Pa ova dva su svijetski hit,obradjuju na ovim cudima sve svijetske hitove,fino je poslusati,evo poslusaj ovaj,ovaj je odradjen fino spot.
        Ja to ne mogu slusati, i David Guetta je svetski hit,pa ga ja mrzim.
        sigpic

        Comment


        • Bravo majstore,ovo i David Guettu uporediti

          Pa ovo su majsori na ovim violenclima ili kontrabasim,sta je ovo,to je instrumental.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Bravo majstore,ovo i David Guettu uporediti

            Pa ovo su majsori na ovim violenclima ili kontrabasim,sta je ovo,to je instrumental.
            Nisam ih uporedio po kvalitetu...vec po popularnosti.
            Ne mogu to slusati, i gotovo,ne kenjaj vise,jos su mi ujebali pesmu Gunsa.
            sigpic

            Comment


            • E hajde nek neko kaze da mu se ovo ne svidja

              ni sam neznam koliko ovo puta dnevno poslusam,jednostavno stvar nemoze da dosadi


              Comment


              • Ja inace slusam METAL,ali nisam ogranicen samo na tom.Kao sto vidis postavio sam i DUB FX i decko stava smislja muziku.
                Inace domaca muzika je po meni bezveze i ne volim je niti je slusam.EKV se izdvaja,njih volim.

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Nisam ih uporedio po kvalitetu...vec po popularnosti.
                  Ne mogu to slusati, i gotovo,ne kenjaj vise,jos su mi ujebali pesmu Gunsa.
                  Prvo ne vredjaj admina
                  Svako ima razliciti ukus
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Prvo ne vredjaj admina
                    Svako ima razliciti ukus
                    Naravno da ima,ja sam se gore salio,a ti odmah napadas.Postao si preagresivan.

                    @Djuka

                    Domaci rock sam slusao do pre 2-3 godine,a od tada samo strani i EKV.

                    Te instrumental mogu poslusati, i svaka im cast,ali to ne mogu slusati vise puta.
                    Last edited by Black Mamba 24; 13-07-11, 00:34.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mamba@ Meni kad se nesto ne dopada to ni ne komentarisem.Tako da je bolje nekad ostaviti taj kometar za sebe.
                      Kad bi znao sta slusam a video sta kacim svude krstijo bi se veruj mi.

                      Comment


                      • Originally posted by Djuka99gp View Post
                        Mamba@ Meni kad se nesto ne dopada to ni ne komentarisem.Tako da je bolje nekad ostaviti taj kometar za sebe.
                        Kad bi znao sta slusam a video sta kacim svude krstijo bi se veruj mi.
                        Ti ne kontas da se mi zezamo,vidis ove smajlije sto se smiju,to znaci zajebancija,ali ti to ne kontas,ali jbg sta ti mogu.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment




                        • Mamba jel ovo bolje???

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Ti ne kontas da se mi zezamo,vidis ove smajlije sto se smiju,to znaci zajebancija,ali ti to ne kontas,ali jbg sta ti mogu.
                            Ja ne konam???

                            Comment


                            • Djuka FTW bre! Kaman!

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X