Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos da dodam i Engel i Sonne.
    Izlazi novi album sada u septembru 2011.Zvace se Best Of album.Bice sve neobjavljene pesme tokom njihove cele muzicke karijere.

    Comment


    • A Maricu,posto vidim da slusas Rammstein,je l' si bio na koncertu u Areni prosle godine?
      CZ-JK-Elton John-Diva

      Comment


      • Nazalost nisam imao s kim da idem.Nikog nisam znao sem mog brata koji ih je slusao kao malo(a sada znam barem par ljudi oko sebe, od toga jednu devojku koja moze da mi nabavi karte za bilo koji koncert jos je buraz sa njom u dobrim odnosima) a i tada sam znao samo par pesama, posle koncerta sam sve albume malo procesljao.A dobar deo od njihovih pesama sam znao zato sto sam imao nemacku muzicku televiziju vivu , pa je ona s vremena na vreme pustala njihove pesme i od tada su mi postali gotivni.Prva njihova pesma koju sam cuo je Amerika.
        Nadam se da bi mogli uskoro ponovo da svrate.
        <a href="http://www.youtube.com/watch?v=4wXIJYAr4GU" target="_blank"> Izvinjavam se pojedinim clanovima na ovom klipu.

        Comment


        • Ja sam bio,bilo je toga i na sceni
          Steta sto nisi isao,ne znas koji si spektakl propustio..Kakav je to bio scenski nastup,ma razvalili su..Puna Arena je bila,oko 18000 ljudi je doslo i nije se razocaralo,jer to je provereno,zna se da ce oni razbiti,a ne one koji nedelju dana pred koncert izlaze iz klinike za odvikavanje od alkohola
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • Znam sta sam propustio.Dodje mi da zaplacem.Gledao sam par klipova od jedne moje ''drugarice'' na fejsu i posle toga na jutjubu.Cuo sam posle od tamo mojih drugova iz Nisa da jedan lik otisao sam na koncert i to iz Prokuplja .

            Ajde da ne ispadne da postavljam samo rammstein.

            Comment


            • Evo na koga se grupa Rammstein ugledala kad je pocinjala svoju karijeru... Laibach!



              Mnogo dobar ritam...

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post


                  Pre nego sto je postao sisa bio je veliki as!
                  i za pesmu i za konstataciju ispod

                  Comment


                  • Comment


                    • Comment


                      • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment




                        • Da je rodjen u USA bio bi najbolji svih vremena bez daljeg.

                          Comment




                          • Jebo mi pas mater kad sam se rodio u ovom zaostalom i zakrzljalom vremenu.
                            Last edited by LBJmvpFORlife; 26-06-11, 03:04.

                            Comment


                            • Од свега по мало



                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X