Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @bice
    Our love was just a masquerade
    Mistakes make us who we are.

    Comment


    • Svi se napalise na Erica Saade-a otkad je ucestvovao na Eurosongu, pre toga retko ko da je cuo za njega

      Comment


      • Ja sam jedna od tih - retko ko ;)
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • Miss lep izbor imas
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Pa naravno, od kad sam upoznala tebe
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • Lepo kaze njegova pesma "I will be popular" covek postade stvarno popularan, sve moje drugarice isto dosadise sa njim

              Comment



              • Evo malo Crust Punka
                JUST PUNK

                NO NATIONS
                NO RELIGION
                NO AUTHORITY

                And most of all PEACE


                Anarchy

                Comment


                • Originally posted by dusan1610 View Post
                  Lepo kaze njegova pesma "I will be popular" covek postade stvarno popularan, sve moje drugarice isto dosadise sa njim
                  Samo da se vise Justin ne pominje, Eric makar ima razlog da bude ''popular''
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • A kolko ja vidim ti si sa RnR presla na nesto drugo ili to samo par pesama ?
                    JUST PUNK

                    NO NATIONS
                    NO RELIGION
                    NO AUTHORITY

                    And most of all PEACE


                    Anarchy

                    Comment


                    • Ja? Oduvek slusam svasta. Ne postoji zanr koji nije dobar. Samo treba pronaci prave pesme. Slusam bas sve (osim naseg folka, nesto bas ne volim, ali ima lepih pesama i tu): rok, metal, pank, pop, rep, RnB, trance, dance, house, dzez, bluz, operu, neke narodne drugih naroda... ;)
                      Mistakes make us who we are.

                      Comment


                      • Originally posted by Miss Poison View Post
                        Ja? Oduvek slusam svasta. Ne postoji zanr koji nije dobar. Samo treba pronaci prave pesme. Slusam bas sve (osim naseg folka, nesto bas ne volim, ali ima lepih pesama i tu): rok, metal, pank, pop, rep, RnB, trance, dance, house, dzez, bluz, operu, neke narodne drugih naroda... ;)
                        Ja samo Punk, rock i metal
                        JUST PUNK

                        NO NATIONS
                        NO RELIGION
                        NO AUTHORITY

                        And most of all PEACE


                        Anarchy

                        Comment


                        • I ja sam nekad. Ne valja ti to. Zivot gledas samo jednom bojom. Od kad sam promijenila to, pocela sam da razmisljam kako je zivot lijep ;) Pocni recimo od Marchela covek je genije, onako pljuje po svemu po cemu treba. Pa idi na BS. Ako ne volis to, onda idi na neke starije grupe - Azra, Plavi orkestar, Bijelo dugme... Uglavnom samo pronadji zanrove koji ti se svidjaju, pa u potragu za pjesmama, mogu ti ja predloziti neke. Nekad sam bila tvrdoglava i nisam vjerovala, ali ako samo slusas rok i metal, postajes malo ubedacen, iako ne zelis. Vjeruj mi ;)

                          EDIT: Ne kazem niposto da prestanes da slusas rok i metal, samo ukljuci i neke veselije pjesmice ;) I kad si tuzan nemoj da slusas tuzne pjesme, jer se uz njih ubedacis. Vjeruj
                          Last edited by Miss Poison; 17-05-11, 21:48.
                          Mistakes make us who we are.

                          Comment


                          • Originally posted by Miss Poison View Post
                            EDIT: Ne kazem niposto da prestanes da slusas rok i metal, samo ukljuci i neke veselije pjesmice ;) I kad si tuzan nemoj da slusas tuzne pjesme, jer se uz njih ubedacis. Vjeruj
                            A sta fali tuznim pesmama meni bas odgovaraju kada sam smoren i kao tuzan.......pogotovo neki rock strani laganica..... brze se oporavis....
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • @Indigo
                              Fali im to sto te samo dublje uvlace u tugu... Makar mene i ljude oko mene.

                              Avatar samo za Duleta
                              Mistakes make us who we are.

                              Comment


                              • Ma kakvi to,domace nase narodno ne folk nego narodno,ponesto folk ali ne mnogo,zatim domaci rok,stariji Osvajaci,Riblja corba,Smak,YU Grupa.... i ponesto zabavno 2-3 pesme s tim sto ne volim balade preterano, i ponesto poslusam strano ali retko,to je moj zanr
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X