Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Volim ja da slusam domaci rok,Riblja corba,Vna Gogh,Osvajaci,YU Grupa itd....
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Bice prvo domaci rock,pa ces onda preci i na strani,koji je mnogo kvalitetniji.
      sigpic

      Comment


      • Ne volim ja strani,u opste mi se ne svidja ;)
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Zavoleces vremenom...garantujem ti.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Bice prvo domaci rock,pa ces onda preci i na strani,koji je mnogo kvalitetniji.

            Smak je mozda najkvalitetnija grupa svih vremena u muzickom smislu to sto nisu imali neki marketing i sto su se zadesili ovde u Jugoslaviji je druga stvar.

            Comment


            • Comment


              • Bice, pocni ti da slusas Nightwish, Epicu, Within Temptation, Metallicu, Sonatu Arcticu, Evanescense, Linkin park... E to je muzikaa
                Mistakes make us who we are.

                Comment


                • E Miss,koliko god se trudio ja to ne mogu da slusam
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Miss Poison View Post
                    Bice, pocni ti da slusas Nightwish, Epicu, Within Temptation, Metallicu, Sonatu Arcticu, Evanescense, Linkin park... E to je muzikaa
                    Ne mesaj Metaliku sa tim grupama to je kao da poredis Real sa prosecnim klubovima iz francuske.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Smak je mozda najkvalitetnija grupa svih vremena u muzickom smislu to sto nisu imali neki marketing i sto su se zadesili ovde u Jugoslaviji je druga stvar.
                      Jeste...on je redak primer,ali relano je strani (americki,britanski i irski) mnogo kvalitetniji.
                      Gledao sam nekoliko dokumentaraca o Tocku...i cuo sam da je pitao Ritchie Blackmoore-a da mu svira Ulazak u harem ali unazad.
                      Upravo mi Smak i Kerber(a mozda samo Gale i Najda) dolaze u grad u maju...kada imam maturu.Idem u cipama i odelu po blatu skakati.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Miss Poison View Post
                        Bice, pocni ti da slusas Nightwish, Epicu, Within Temptation, Metallicu, Sonatu Arcticu, Evanescense, Linkin park... E to je muzikaa
                        Originally posted by bice View Post
                        E Miss,koliko god se trudio ja to ne mogu da slusam
                        Bice ovo sto ti je Miss napisala nevalja...samo nesto Metallice moze proci,ovo ostalo ne.

                        EDIT: Evo i LBJmvp... se slaze.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Ne mesaj Metaliku sa tim grupama to je kao da poredis Real sa prosecnim klubovima iz francuske.
                          Okej Metallica je Metallica, ali hoces da kazes da Tarja (nekad NW), Sharon (WT) i Simone (Epica) nemaju najbolje zenske vokale ikad? Ne znam da li si slusao Od WT-a - Memories, The cross, od NW-a (starog, onog sa Tarjom, ne sa Anette!) - Nemo, Sleeping sun, Walking in the air, od Epice - Never enough? Mogla bih da nabrajam do sjutra, ali sam izdvojila samo neke pjesme.. Njih tri mnogi muzicki kriticari proglasavaju kraljicama simfonijskog, ghost i uopste metala, iako je Tarja za nijansu ispred.
                          Mistakes make us who we are.

                          Comment


                          • Originally posted by Miss Poison View Post
                            Okej Metallica je Metallica, ali hoces da kazes da Tarja (nekad NW), Sharon (WT) i Simone (Epica) nemaju najbolje zenske vokale ikad? Ne znam da li si slusao Od WT-a - Memories, The cross, od NW-a (starog, onog sa Tarjom, ne sa Anette!) - Nemo, Sleeping sun, Walking in the air, od Epice - Never enough? Mogla bih da nabrajam do sjutra, ali sam izdvojila samo neke pjesme.. Njih tri mnogi muzicki kriticari proglasavaju kraljicama simfonijskog, ghost i uopste metala, iako je Tarja za nijansu ispred.
                            To nema nikakve veze zvuk tih grupa nije kvalitetan da bi se poredio sa Metalikom mogu one imati vokale na ne znam koliko oktava tu kvaliteta takvog kakav Metalika poseduje nema.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              To nema nikakve veze zvuk tih grupa nije kvalitetan da bi se poredio sa Metalikom mogu one imati vokale na ne znam koliko oktava tu kvaliteta takvog kakav Metalika poseduje nema.
                              Da te pitam nesto? Da li si slusao Nightwish (sa Tarjom) ikad?
                              Mislim da nisi, jer da jesi sigurno ne bi tao pricao. Tekstovi, vokal, muzika.. Sve je tako dobro uradjeno. Kvalitetno. Poslusaj neke pjesme molim te, da bi mogli da nastavimo bilo kakvu pricu.
                              I nemoj da pomislis da ja ne volim Metallicu, jer je to grupa zbog koje sam ja pocela da slusam metal.

                              Ps. Ili mozda ti ipak ne volis zenske vokale?

                              EDIT: I da, kod vokala nije samo poenta raspon glasa, tj. mogucnost pjevanja kroz broj oktava, vec i mekoca, dubina, boja glasa. I prelazi, trileri, ukrasi, sto zavisi od izvodjaca.
                              Last edited by Miss Poison; 05-04-11, 23:42.
                              Mistakes make us who we are.

                              Comment


                              • Originally posted by Miss Poison View Post
                                Da te pitam nesto? Da li si slusao Nightwish (sa Tarjom) ikad?
                                Mislim da nisi, jer da jesi sigurno ne bi tao pricao. Tekstovi, vokal, muzika.. Sve je tako dobro uradjeno. Kvalitetno. Poslusaj neke pjesme molim te, da bi mogli da nastavimo bilo kakvu pricu.
                                I nemoj da pomislis da ja ne volim Metallicu, jer je to grupa zbog koje sam ja pocela da slusam metal.

                                Ps. Ili mozda ti ipak ne volis zenske vokale?

                                EDIT: I da, kod vokala nije samo poenta raspon glasa, tj. mogucnost pjevanja kroz broj oktava, vec i mekoca, dubina, boja glasa. I prelazi, trileri, ukrasi, sto zavisi od izvodjaca.

                                Ja nisam slusao Nightwish? O covece boziji pa ja sam slusao Tajru i posle raspada grupe jer su sad bez nje tek niko i nista. Nisam nikad rekao da ih ne volim ali porediti njihov zvuk sa zvukom vrhunskih rok grupa kao sto su Deep purple Led zeppelin Scorpions Iron Maiden Metallica Smak i da ne nabrajam je smesno, moze ih neko obozavati ja nemam nista protiv ali reci da je muzika Nightwish-a cak blizu ovim gigantima jeste fakat smesno.

                                Comment

                                Working...
                                X