Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Nisam neki fan Metallice (nisu mi među top 20 omiljenih bendova), ali ih izuzetno poštujem. Bio sam na desetine koncerata, ali ono na Ušću je bilo nestvarno iskustvo, kao da je neko postavio džinovski ghetto blaster i odvrnuo do kraja. Mislim da čistiji koncertni zvuk nisam slušao u životu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Samo za Dekkarda - ovde je ozvucenje bilo bolje

            15.06.2004.
            Last edited by kronostime; 04-09-17, 13:10.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Nisam neki fan Metallice (nisu mi među top 20 omiljenih bendova), ali ih izuzetno poštujem. Bio sam na desetine koncerata, ali ono na Ušću je bilo nestvarno iskustvo, kao da je neko postavio džinovski ghetto blaster i odvrnuo do kraja. Mislim da čistiji koncertni zvuk nisam slušao u životu.
              Ja sam ih prvi i jedini put uzivo gledao i slusao na JNA u Beogradu 2004.


              Probio se pred sam pocetak svirke skoro do bine, i zauzeo opasno dobru poziciju. Onda mi se naravno pripisa nevidjeno. Drugar vice da pisam tu u guzivi, ali bas toliki ljakse nisam hteo da budem, i vratim se sve do nekih improvizovanih vc-a taman izlazim pocinje uvod Ecstasy of Gold i na dva ogromna video bima ide kultna scena iz Dobar Los Zao sa groblja .... Svi se zablenuli u to kao ludaci i gledamo a oni se iskuno uvuku za to vreme na binu i krenu da prze. Kada su poceli uvodni rifovi Blackend-a odusevio sam se. I dan danas dok gledam snimak najezim se....
              Elem zaskoci me neki lik sa ledja u tom trenutku - covek je iz mog grada i pocne da me grli i ljubi tipa "Gde si brate, sta ima, drago mi je da si i ti ovde!!!" ja ga prvi put u zivotu vidim, a on mi naprica sve kao da me zna ceo zivot. Trebalo mi je dve naredne pesme da se proguram do mesta gde sam bio i onda se uzivanje nastavilo.
              Sve u svemu opasno dobar dozivljaj i vrhunska svirka .... Pogotovo kada si "klinac" od 21 godinu naprzen na tu vrstu muzike. Kada se samo setim, tog dana je ceo BG bio u Metallica fazonu ....
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Nema veceg fana od Mise Metalike Tumbasa
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment




                • Last edited by Cassius Clay; 04-09-17, 14:47.

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Comment




                        • Comment



                          • "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X