Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Omiljeni spot iz detinjstva.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Kakva je ovo hitcina! Noge same lete.

        Comment


        • Comment


          • Comment


            • sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Koji je ovo antologijski snimak gledati Jima Morisona kako vozi autoputem. Koja faca.
                      Riders On The Storm je inace poslednja stvar koji su snimili The Doors pre nego sto se Jim Morison ubio 1971.

                      Comment


                      • Comment


                        • Comment


                          • Slusao sam veceras dva idiota za sankom koji su proveli dobrih pola sata blateci Jimmy Page-a.. Ok, svako ima pravo na svoje misljenje i pravo da truje svoje usi svakojakom "muzikom", ali ne kapiram kako neko moze da osporava jednog Page-a bez obzira kakvu muziku slusa. Jimmy Page je j*beni genije, mozda i najbolji muzicar modernog doba... Ah, da... sad se sjetih da su Page i ekipa "pokrali" razne blues muzicare i da su svi hitovi LZ plagijati

                            Pa bas svi bendovi mogu samo da se sagnu na pomen LZ-a. Ljudi objasnili muziku u toku tih 10-ak godina.

                            @ivan_pg Svaka cast za Fleetwood Mac! Jedan od najboljih bendova svih vremena. Malo njih moze u istu klasu sa Stevie Nicks.. kako je obozavam Poslao sam joj nesto da mi potpise prije dvije nedelje... nadam se da ce mi izaci u susret
                            Nismo svi mi iz PG zatucani

                            Comment


                            • sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Sipaj sledeći put takvima nešto u piće nek zaglave celu noć u toaletu


                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X