Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment



    • "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment




      • Comment


        • Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Comment


            • Sabija ekser desetku u srce. Ubjedljivo najveći šmeker i najtraženiji pjevač u prvoj polovini 90ih.

              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Comment


                • Comment


                  • Comment


                    • Comment


                      • Comment


                        • Comment




                          • Only a fool could walk
                            Away from me this time!!!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Posle treceg preslusavanja novog Furiovog albuma, moram priznati da mi album nije legao. Generalno mi ne lezi trep(koji usput dominira na albumu), iako sam mislio da ce mi Djuntine stvari prijati obzirom da su mi bili gotivni njegovi trep versovi sa Kendijem i onim novosadskim retardom. Ipak, ima nekoliko numera koje su old school Furio, i naravno, veoma kvalitetne.

                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X