Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • 16. Mart te 2008.
      Kako sam volio za nju da kažem "samo je moja i božija". Proveli zajedno više od godinu... Uživao kao nikad u životu.

      U to ime:
      Zdravko Čolić - Ti si mi u krvi

      https://youtu.be/GC7kEN16PiM

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Jeste da nije r'n'r ali je klasicna muzika oduvek imala znacajan uticaj na njega. Nadam se da necete zameriti sto sam ovde odabrala da nas podsetim na ovo remek delo
            Similis simili gaudet

            Comment


            • A gde ćeš nego ovde?
              Nekad davno sam baš mogo postavljala klasiku, al široke narodne mase nisu nešto zainteresovane, a i ne ide posle Šemse.. te sam proredila.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                A gde ćeš nego ovde?
                Nekad davno sam baš mogo postavljala klasiku, al široke narodne mase nisu nešto zainteresovane, a i ne ide posle Šemse.. te sam proredila.
                Znam, znam ,Jovan je takodje bio aktivan (istancan ukus btw)
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Nema Jovanče
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Dok ste tako fino čavrljale mogle ste i pokoju pesmicu staviti

                    Comment


                    • Ma to ti je tako sa ženam... to reč po reč i očas ode... bože sačuvaj u neku priču

                      Dobar je FF

                      Inače sam htela Maxxi da kažem nešto oko klasike, al me odvukoše na drugu stranu.
                      Zapravo oko opere. Oduvek je vladalo uverenje da je ljudi ili vole ili ne vole ... i zaista je tako..apsolutno nema sredine. Ja je obožavam, strašne emocije izaziva, jake, intezivne...
                      I u to ime jedna moje omiljena arija, iz omiljene opere, od omiljenog kompozitora i u izvođenju ništa manje omiljnog op pevača. ♥

                      Kako ovo dira, tačno tamo gde treba...

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nisam antiprotivan

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ma to ti je tako sa ženam... to reč po reč i očas ode... bože sačuvaj u neku priču

                          Dobar je FF

                          Inače sam htela Maxxi da kažem nešto oko klasike, al me odvukoše na drugu stranu.
                          Zapravo oko opere. Oduvek je vladalo uverenje da je ljudi ili vole ili ne vole ... i zaista je tako..apsolutno nema sredine. Ja je obožavam, strašne emocije izaziva, jake, intezivne...
                          I u to ime jedna moje omiljena arija, iz omiljene opere, od omiljenog kompozitora i u izvođenju ništa manje omiljnog op pevača. ♥

                          Kako ovo dira, tačno tamo gde treba...


                          Znala sam da cemo dobiti opomenu za off
                          Meni jedna od najlepsih

                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Eh sad opomene, pa još od mene

                            Comment


                            • Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X