Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Comment


        • Dakle zamrla je još jedna tema na ovom forumu zbog čiste ljudske gluposti, ljubomore ili ličnih unutrašnjih nesuglasica sa realnošću, na kraju i djetinjastih odluka. Pozdrav za sve!
          Last edited by Bastia33; 22-12-16, 15:53.

          Comment


          • Bastia sve ok, samo opusteno.

            Sent from my Samsung using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Bastia33 View Post
              Dakle zamrla je još jedna tema na ovom forumu zbog čiste ljudske gluposti, ljubomore ili ličnih unutrašnjih nesuglasica sa realnošću, na kraju i djetinjastih odluka. Pozdrav za sve!
              Nije nikada trebala da se odvaja muzika i da se ljudima prebacuje sta slusaju, ali ajde.
              sigpic

              Comment


              • Jel to nešto na moj račun Bastia?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Jel to nešto na moj račun Bastia?
                  I tvoj i ostalih. Kad smo već bili odvojili muziku, nije bilo potrebe za čačkanjem i prebacivanjem Milice u ovu temu, ali kad se već to desilo bez ikakve potrebe, onda si i ti napala čovjeka što je to uradio i odbijala da popustiš, pa smo se počeli ubacivati i eto ga.

                  Comment




                  • Spoiler


                    Comment


                    • Kad me već vučete za jezik nije bilo potrebe da se čoveku briše tema da bi vi otvorili temu na isti fazon. Ne vidim razlog zašto bi se tema izbrisala ili premestila u Šta trenutno slušate , ako vam smeta to odvajanje čemu onda ova druga tema ?
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Dakle Bastia ove epitete iz prethodnog posta koje si mi dao

                        Dakle zamrla je još jedna tema na ovom forumu zbog čiste ljudske gluposti, ljubomore ili ličnih unutrašnjih nesuglasica sa realnošću, na kraju i djetinjastih odluka. Pozdrav za sve!
                        apsolutno nisu u redu. Ja tebi, niti bilo kome od vas nikada tako nešto nisam rekla, niti bih. Svaka čast!

                        Druga stvar, moja inicijativa je bila da se otvori Kafana i rekla sam tada Rossu, javno, bili su prisutni mnogi 22.10. (prelistajte), da otvori i on je otvorio jer je nekima smetalo što su se zatrpavale stvari za koje su opet neki drugi smatrali da više vrede. I kako to prosto nije išlo, kako se stalno narodnjaci postavljali u obe teme, što je krajnje besmisleno, jer cilji jeste bilo da se odvoje, pod izgovorom da se oni slušaju trenutno i sl... nije bilo smisla da se dalje drže obe teme. Nemam ja šta da popuštam, niti sam bilo koga napala, samo sam htela da obajsnim (opet) da to što se neka tema tako zove ne znači ništa... http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1581538 a ako ćemo iskreno ja sam se osećala napadnutom sa svih strana.... ovde od vas koji takođe ne popuštate, do inboxa u kome su prštali kontraargumenti...

                        I jednu neistinu si rekao... teme su spojene tek posle nekoliko narodnjaka, a i posle ne baš prijatnih postova... uostalom tema je radila 2 meseca, hoćeš reći da si se toliko vezao za nju?

                        TEMA KAFANA NIJE OBRISANA VEĆ SPOJENA SA OVOM!

                        Lorde, kome je smetalo odvajanje?
                        Last edited by miloolja; 22-12-16, 16:22.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • *freeze all motor functions*

                          Prestanite da se napadate oko trivijalnih stvari.
                          Postavi postavljanje muzike kao prioritet.
                          Ne opterećujte se vrstom muzike i šta treba gde da se postuje.
                          Nastavite svoje postojanje u harmoniji.

                          *bring yourselves back online*

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Meni je najveca car ove teme bila sarenolikost. Rok, rep, tehno, psihodelija, klasika, kantri, metal... sve se pustalo i niko nije imao nista protiv. To su totalno drugaciji ukusi, pogledi na svet, osecaj za ritam, melodiju, svako ima drugacije receptore... takodje odlicna stvar je bila da vidimo ko sta slusa.

                                I kakve veze ima ako nakon Clasha ide post Dragane Mirkovic?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X