Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Ma sve o mom trosku ....
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Aha, znaci ovde su izricito zabranjeni narodnjaci!?

      Promeni onda naziv.. Posto me "zbunjuje".

      Glupa prica skroz. Totalno nema poente. Svako ima pravo da slusa sta hoce i da kaci gde hoce. Kaci Djanija ako hoces, ili Betovena. Tako je sve jedno. Onda je najbolje otvoritii teme Rock, Rep, Dance, Trance, Narodna, Zabavna...

      I ja mnoge stvari generalno ne slusam, ali kada vidim ovde preslusam. I iskren da budem mnoge su mi se svidele. I ako u prvom trenutku ih ne bih pustio da nisam video da ih je neko okacio.
      Očigledno si preskočio ono vreme kada sam sugerisala da otvore Kafanu, koja je btw postojala davno pa je obrisali.... jer je ova bila zatrpana turbo folkom posle neke kvalitetnije mnogo muzike.
      Niko nikome ništa ne zabranjuje, ne moraš odmah da udaraš na emocije, d ane kažem patetiku....ali ako se puštaju tamo narodnjaci svih podvrsta.. starogradska, prava stara kvalitetna narodna muzika, ona novija, pa i ovaj najnoviji krš, ne znam zašto bi se i ovde puštala. Tako se i ovde sluša džez, soul, fank, dens, rok....

      To kako se neka tema zove, nema nikakve veze i ona se zove Kafana, ne zato što slušaš i puštaš isključivo kafansku muziku već kako kome šta padne na pamet od narodnjaka i da ono što se trenutno sluša.
      Baš zbog ovakvih Milica i sl, koje tebi eto ne smetaju jer to slušaš, a meni se eto više sviđa da bude odovjeno, jer ne slušam i ne podnosim tu muziku... pa tako da ako je za tebe nešto glupo, ne znači da je i za drugog to isto.. već nešto suprotno možda.... ali to ne potenciram.

      I kao što rekoh.. ne brani niko nikome ništa, postavljajte gde šta hoćete. Može Kafana i da se zatvori odnosno da se prispoji ovoj temi i gotovo.. pojeo vuk magarca.
      Last edited by miloolja; 21-12-16, 22:03.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Meni narodnjaci ne smetaju, uredno ih zaobilazim u širokom krugu.
        Ako je to jednostavnije otvoriti drugu temu a ovu prepustiti navalentnima.

        Comment


        • Mi smo ipak sportski forum, sad sto tema o muzici ne ide. Treba spojiti obe i ćao.

          Ovde ne može bez drame, očigledno. Šta god da je u pitanju.
          Last edited by miloolja; 21-12-16, 22:00.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Tema "Šta trenutno slušate?" generalno služi za sve osim za ono što trenutno slušate, tako je uvijek i bilo. Manite se gluposti, ako ne slušaš Milicu Pavlović ili kao se već zove jednostavno taj post zaobiđeš i eto, neće nikoga zagaditi ni otrovati. A sad da mijenjamo tok teme



            Oh will we ever be set free?

            Comment


            • Olja mnogo ti je konfuzan post .

              Ja ne volim Merlina tj manje vise ga prezirem, ali jednostavno taj post preskocim. Vise mi "smeta" nego bilo koji narodnjak.

              Meni je mnogo gore staviti Cvije i kompaniju ovde nego Milicu. Ali necu ulaziti u to sta ko slusa. Recimo Gangara voli rumunke, dok svima ostalima su iritantne ( muzicki)



              Nije ovo tema za off..

              Obozavam muziku Rock i Rep najvise ali isto narodnjake mogu da slusam..
              Last edited by l1m4r; 21-12-16, 22:18.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Pomislila sam Marli da nisi bio 22. oktobra ovde, ali pogrešila sam ipak si bio vrv pod dejstvom vinjaka... ili si sada pošto sam ti još i konfuzna.

                http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1561569
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pusti ti Avrama.. Brata po vinjaku

                  Meni je to gotivno. Vidi se razlika. To je i poenta.

                  Djani vs Iron Maide.
                  Metalica vs Saban
                  Mica Ilic vs Prodigy

                  Nemam nista protiv teme kafane. I ako tamo ima pesama koje me iritiraju..

                  Ali isto tako zasto se dize buka i kometarise se 3 "narodnjaka" ovde?!
                  Last edited by l1m4r; 21-12-16, 22:23.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Bastia33 View Post
                    Tema "Šta trenutno slušate?" generalno služi za sve osim za ono što trenutno slušate, tako je uvijek i bilo. Manite se gluposti, ako ne slušaš Milicu Pavlović ili kao se već zove jednostavno taj post zaobiđeš i eto, neće nikoga zagaditi ni otrovati. A sad da mijenjamo tok teme



                    Oh will we ever be set free?
                    White man came across the sea
                    He brought us pain and misery
                    He killed our tribes he killed our creed
                    He took our game for his own need
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        White man came across the sea
                        He brought us pain and misery
                        He killed our tribes he killed our creed
                        He took our game for his own need
                        Prejeben intro, prvi i donekle jedini koji sam naučio na električnoj gitari dok se nisam prebacio na akustičnu

                        Comment


                        • Ljubi vas brat, diversity will save the world.

                          https://youtu.be/cZ2eafyML8M
                          Last edited by Indigo; 21-12-16, 22:30.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Kafanski drugovi moze mala pomoc. Kako da mi stoji lepo video a ne samo link u postu kada postujem sa androida? Pokusao sam sa skracivanjem linka ali dzaba..

                            Evo jos malo Amara

                            https://youtu.be/9Cv2WhGUIe8

                            Comment


                            • Samo video
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                                Kafanski drugovi moze mala pomoc. Kako da mi stoji lepo video a ne samo link u postu kada postujem sa androida? Pokusao sam sa skracivanjem linka ali dzaba..

                                Evo jos malo Amara

                                https://youtu.be/9Cv2WhGUIe8
                                Meni sa iPhone-a kako nakacim video, odmah se i vidi video, ne vidim linkove, iako ih i ostavim. Pricam za tapatalk.

                                E sad to sto ti hoces moras da stavis ovako [VIDEO,]kopirani link[,/VIDEO] obrises zareze i to je to. Za forume moras BBcode da stavljas, jer inace ti ostavljas link bez thumbnail-a

                                Comment

                                Working...
                                X