Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trenutno se to slusa. To je i ime teme
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Prolaze takve pesme,zato se u tolikoj meri i snimaju.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment



      • Vidi se da joj je Morison uzor

        Comment


        • Ne ljutite mi Olju!

          http://www.sportklub.info/forum/show...e-moja-sudbina

          Comment


          • Moram da pohvalim vecitog pesimistu mother-fuckera - Zila - Zirua koji po mom skromnom misljenju peva pa rastura.
            Bravo Zile - samo tako nastavi!


            Olja nije ono samo Metallica, ono su:
            Live at the Big 4! With Metallica, Slayer, Megadeth and Anthrax
            Last edited by Sandugp; 21-12-16, 21:16.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Nema sta da se ljuti..


              Svako ima pravo da slusa sta se njemu slusa. I da okaci ovde..

              Kafana.. je posebna tema.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Marko Bulat - Prijatelji, braćo, kumovi

                https://www.google.me/url?sa=t&sourc...pMGDdYGNeH06ow

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Trenutno se to slusa. To je i ime teme
                  Brkate opasno ljudi.Tema je nazvana ovako na početku i nigde narodnjaka do skoro... Kafana je otvorena da bi se tamo puštalo, jer je navala postala ovde prevelika, a verujem kad neko postavi neku numeru, već sam ovo objašnjavala Sanduu velika većina sigurno tada to sluša, ili bar odsluša, a ne samo prikači. Narodnajci tamo, a ovde ostali, naziv teme će ostati jer postoji odavno, nemojte me terati da ga menjam.... ali ako vas toliko zbunjuje... nema problema
                  Last edited by miloolja; 21-12-16, 21:19.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Videite, meni je objasnila i ja naucio pa je ne smaram vise tim stvarima. Ugledajte se na mene
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Aha, znaci ovde su izricito zabranjeni narodnjaci!?

                      Promeni onda naziv.. Posto me "zbunjuje".

                      Glupa prica skroz. Totalno nema poente. Svako ima pravo da slusa sta hoce i da kaci gde hoce. Kaci Djanija ako hoces, ili Betovena. Tako je sve jedno. Onda je najbolje otvoritii teme Rock, Rep, Dance, Trance, Narodna, Zabavna...

                      I ja mnoge stvari generalno ne slusam, ali kada vidim ovde preslusam. I iskren da budem mnoge su mi se svidele. I ako u prvom trenutku ih ne bih pustio da nisam video da ih je neko okacio.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Aha, znaci ovde su izricito zabranjeni narodnjaci!?

                        Promeni onda naziv.. Posto me "zbunjuje".

                        Glupa prica skroz. Totalno nema poente. Svako ima pravo da slusa sta hoce i da kaci gde hoce. Kaci Djanija ako hoces, ili Betovena. Tako je sve jedno. Onda je najbolje otvoritii teme Rock, Rep, Dance, Trance, Narodna, Zabavna...

                        I ja mnoge stvari generalno ne slusam, ali kada vidim ovde preslusam. I iskren da budem mnoge su mi se svidele. I ako u prvom trenutku ih ne bih pustio da nisam video da ih je neko okacio.
                        Je li ovo najpametniji momak na forumu? Pitanje je naravno retoricko, jeste
                        sigpic

                        Comment


                        • Dzaba Limeni brate .... DZ A B A .
                          Ovako jednostavno mora biti
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Je li ovo najpametniji momak na forum? Pitanje je naravno retoricko, jeste
                            Bez slihatanja molim


                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Comment


                              • Samo za Olju

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X