Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stalno mijenjam, trenutno mi je refren



    Prije par mjeseci mi je bio ovaj refren

    sigpic

    Comment


    • Nisam znala za ovu Albanku. Problem je kod tih novijih stvari što se vrte svuda, a meni radio svira non-stop, pa onda ne znam iz kojih zvučnika dolazi.. mislim šta je fon a šta radio.. osim ako ne radi http://rockradio.rs/

      Da jedno vreme sam bila in ...

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        ti si onda van konkurencije kada nemaš neku numeru... tiruriruu
        Iskusno. Kakve melodije, kakvi bakraci. Mogu mozda da stavim one sto ih je Vlajko stavio, sto pevaju odu Djokovicu. Ali i to ne bi bilo originalno, jer je covek vec to uradio pre mene, tako da necu.
        Kako si me samo provalila da sam tiruriru
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Vec duzi niz godina, refren ove stvari.

          Last edited by Rossonero; 26-10-16, 11:58.

          Comment


          • O boze kako si me sada razocarao .... Ja ocekivao nesto od OCA!
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Brate ja to ne mjenjam, davno sam od jedne cure prebacio samo refren pjesme i tako bgm zvoni vec godinama.

              ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

              Last edited by Rossonero; 26-10-16, 12:13.

              Comment


              • Ako nema normalne ring-ring opcije, a nema... ovo cijukanje i ostale gluposti koje nude mobilni ne mogu da slušam... uvek sam pre za neku numeru.
                Motorola V3 je bila zakon po mnogo čemu i tada neprevaziđenom zvonu..

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Vec duzi niz godina, refren ove stvari.

                  Jesi li za sve te godine konačno izgubio vjeru

                  Comment


                  • Dvije-tri godine u kontinuitetu mi je zvonio ovako:



                    Nakon toga sam promjenio telefon, i kontam kad je bal... Od tad mi je ova pjesma zvono:

                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Meni zvoni muzikom iz filma Kum

                      Comment


                      • Aoooooooooooo sta cuh upravo

                        sigpic

                        Comment


                        • Prvih desetak sekundi do vokala

                          Comment


                          • Obično se svi okreću kad zazvoni Naravno, zbog toga jer je pjesma premoćna

                            I jedan savjet, još je bolja ako imate dobre basove, onda ovaj bit jednostavno razvali



                            od 00:50 beat perverzija kad ga zada
                            Last edited by luka; 26-10-16, 13:43.

                            Comment


                            • Sada ozbiljno, dok sam bio mladji zvonilo mi je ovako:

                              Od 0.25

                              Pa onda
                              Od 4.53

                              A poslednjih nekoliko godina mi samo tiruriruce ... nemam neku preteranu zelju da se okrecu za mnom kada mi zazvoni fon.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Moram da prosirim reputejsn da bih ti dao, a zasluzio si za ovo. Dosao sa posla i vrtim YT ne znam sta bih pustio, sad znam.

                                Olja slusa In Flames..
                                Last edited by Avramovic; 26-10-16, 14:22.

                                Comment

                                Working...
                                X