Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment




    • Ide vinjak kao vodaaa
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • No Đani no party !!!

        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangara View Post
          No Đani no party !!!



          Kad smo vec kod Djanija pazi ovo, ja goru pesmu odavno nisam cuo.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Samo old skul.







            Last edited by Rossonero; 21-09-16, 13:28.

            Comment


            • Druže večeras Đani peva u Šapcu na vašaru , znači već sam se uništio kao mače a kad uhvatim brata večeras ima mi peva na uvce dok ne svane
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                Druže večeras Đani peva u Šapcu na vašaru , znači već sam se uništio kao mače a kad uhvatim brata večeras ima mi peva na uvce dok ne svane
                Samo ga nateraj da peva onu "Njoj bih vise verovao nego svojim ocima"


                Djani je Kraljina!
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Gang lomi sve pred sobom!

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Druže večeras Đani peva u Šapcu na vašaru , znači već sam se uništio kao mače a kad uhvatim brata večeras ima mi peva na uvce dok ne svane
                    Slikaj ga sa porukom na papiru:"pozdrav ekipici s foruma #vinjakcrew "
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • LEONARD COHEN - YOU WANT IT DARKER

                      https://www.google.me/url?sa=t&sourc...sig2=AL6hLIOZw

                      *Cohen spremio za svoj 82.rođendan novi album, ovo je naslovna numera... Uživam...

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post


                        Kad smo vec kod Djanija pazi ovo, ja goru pesmu odavno nisam cuo.
                        Jeste ovaj nilski konj što pokušava da repuje upropastio pesmu ali moj brat Đakinator je izdominirao.Pazi ti samo ovaj tekst " svaki klub me dobro zna svaka noć je pijana,nije me promenila zato je i otišla " . Ovo kao da je Dobrica Ćosić napisao , ako postoji muškarac da se ovde nije pronašao j**m ga u oko
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment




                        • Ova pesma je neki visi nivo. Izvodi je DIRAN sto bi rekli bunjevci.


                          Nego, Gangaro, da cujemo utiske sa Djanijevog nastupa?
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post


                            Ova pesma je neki visi nivo. Izvodi je DIRAN sto bi rekli bunjevci.


                            Nego, Gangaro, da cujemo utiske sa Djanijevog nastupa?

                            Brate žena htela da me istera iz kuće jutros toliko o tome Kaže da je osetila alkohol sa ulice

                            Ali Đani brat ispoštovao , peva čovek uništava a tek što pije brat
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X