Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Comment


      • Similis simili gaudet

        Comment



        • Ta na na na na na na na na .... ta na na na na na na na na
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • gasi muziku, kakav snimak, kakav nastup majko bozija



            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Erik Lenšer View Post
              Meni su oba odlicna, jbg ja ionako vise volim Pola i Blejza od Dikinsona...
              Ne seri da volis Blejza? Kakav si ti kralj.
              Tek sada vidim ovu poruku, nisam ranije da odgovorim. Ta dva albuma sa Blejzom su vrlo underrated, po meni malo neposteno - ima tu vrhunskih pesama. Ali bas vrhunskih.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Iron maiden - the legacy

                      Comment


                      • Krenuo pre neko jutro na posao i prolazim pored Ekonomske skole, ispred sedi klinja navukao kapuljacu na glavu drzi telefon u ruci, povezao sluske i slusa neku ziku. Odjednom raspaljuje: "Aaaaaauuhhhuuuuuuu! I opet bi ko pre! I opet bi ko pre!" Ori se cela ulica.
                        Ja se prvo trgnuo, pa onda zavratio od smeha. Prva pomisao mi bila: Kakav je ovo Sindza Sandza!? Mali ne jebe zivu silu, ne primecuje ni sta se desava oko njega, zabio glavu pod kapuljacu i peva li peva.
                        Setim se toga jutros i izguglam, kad ono medjutim:


                        To sto je mali KRALJ ne menja cinjenicu da je omladina otisla u kurac
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Krenuo pre neko jutro na posao i prolazim pored Ekonomske skole, ispred sedi klinja navukao kapuljacu na glavu drzi telefon u ruci, povezao sluske i slusa neku ziku. Odjednom raspaljuje: "Aaaaaauuhhhuuuuuuu! I opet bi ko pre! I opet bi ko pre!" Ori se cela ulica.
                            Ja se prvo trgnuo, pa onda zavratio od smeha. Prva pomisao mi bila: Kakav je ovo Sindza Sandza!? Mali ne jebe zivu silu, ne primecuje ni sta se desava oko njega, zabio glavu pod kapuljacu i peva li peva.
                            Setim se toga jutros i izguglam, kad ono medjutim:


                            To sto je mali KRALJ ne menja cinjenicu da je omladina otisla u kurac
                            Srednjoškolske ljubavi brate
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment




                            • Prevari me vino
                              dok sam bio mlad
                              vecno cu ga piti
                              rekao sam tad

                              Comment


                              • sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X