Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slušaš pogrešne stvari, nije fora ostati u koraku s muzikom, jer vidiš i sam da nema poente slušati nove stvari, već se prilijepiti uz stare stvari koje su kvalitetne. Evo imam 16. godina, moji vršnjaci slušaju neke Bube Jale neka govna na koja mi se povraća, ima naravno nekoliko koji poštuju narodnjake ali one prave stare, a ja, umirem za rokom i pop-rokom. Zajebi Stojana i našmrkanog Mileta, svaku veče krcata playlista ex-yu rocka, gdje će ti ljepše, a imala je stara Juga toliko kvalitetne umjetnike i dobre bendove, da poludiš.

    Razumijem da su ukusi različiti, ali u zadnje vrijeme stvarno malo dobrih stvari izlazi u domaćem turbo folku.

    Comment


    • Kakve crne Bube i Jale.

      Otac.





      Comment


      • Buba i Jala dva debilcica ovdje sto placaju spermom po sisama cure da im budu u spotovima, a te iste spotove im radi momak koji snima i slika vjencanja.

        To je ono sto smijem reci i sto znam sigurno. E na tu dvojicu debila svrsava pola balkana, a proslavio ih jedan spajz u Sarajevu zvani Walter.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Neke stvari znam licno, ali vjerujem i tebi sve ovo sto si napisao. Nisu bitni, ko ih jebe... Neka balkan svrsava na njih... Idemo dalje..

          Prokleta je Amerika
          i zlato sto sja..


          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Buba i Jala dva debilcica ovdje sto placaju spermom po sisama cure da im budu u spotovima, a te iste spotove im radi momak koji snima i slika vjencanja.

            To je ono sto smijem reci i sto znam sigurno. E na tu dvojicu debila svrsava pola balkana, a proslavio ih jedan spajz u Sarajevu zvani Walter.
            Kako ih je Walter mogao proslaviti kad je to otvoreno ne više od godine dana?! A i sta ima lose u tome sto im je spotove radio momak kojeg su poznavali, nit su tad imali para za vise nit su ti spotovi zahtjevni. A to je bio hobi doticnog.
            A i sto su oni debilcici ako imaju takav vid placanja(iako je to neboluza klasicna), zar nisu doticne debiluse ako takav vid placanja prihvataju.

            Ljudi ubijaju pare a poceli su pjevati u parkovima i dogurali su da ih pola Balkana gotivi i to cijenim a ne bi ovo nazovi smece snimali da nema ko da ga slusa. Iako nisam neki hard core fan mogu poslusati tu i tamo njihovu pjesmu.
            Last edited by DinoFC; 09-07-16, 00:04.

            Comment


            • To za Walter je bila zajebancija, al je fazon da su ih te male rupe proslavile. A i vala u zadnjih godinu su oni bas eksplodirali.

              Znam ja dosta stvari o njima, generalno me boli kurac, cak sam htio i da radim nesto s njima, al sam odustao jer su dva glupsona koja su 99% vremena nadrogirani.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ja koliko znam proslavio ih je youtube i ono sto su snimali se raji svidjelo pa su tek u zadnje vrijeme poceli sa nastupima.

                Da su bas toliki bezmozgasi tesko da bi dogurali do ovoga i da imaju svoj studio, produkciju i sve sto ide uz izdavanja pjesama. Da vole koristiti opijate to stoji a i da je Bubi droga mozak sprzila i to stoji.

                Comment


                • Mislim da bi bilo pametno da zavrsimo ovu pricu. Da ne bi otislo predaleko... Pogotovo sto je Aki ovako konkretan sto se tice nekih stvari..

                  Comment


                  • Ma nije problem, svaka njima cast, al kazem jebiga dva glupsona.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Aki mi je sumnjiv, kaze trebo surađivati s njima. Vazda sam znao Aki da si lerdi
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ma nije problem, svaka njima cast, al kazem jebiga dva glupsona.
                        Jbm te postavi neku pjesmu. Pusti dva glupsona.

                        Comment


                        • Mada to je ta spika kad neko u necemu uspije, jebiga. Znas ti nas, jebo ti nas.

                          Comment


                          • Comment



                            • Vidi sad druze moj ...
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Buba i Jala?! WTF, ko su bre ti? Pričate da ih sluša pola Balkana, a prvi put čujem za te persone...
                                Znam da ako vidim još jednom onog retosa Rastu na fejsu i opis neke njegove pesme da ću..

                                Inače, pre neki dan stojim u redu u marketu, a na zvučnicima ide neka pesma. Zapamtio sam refren jer je ključna reč "frigidna". Prvo mislim, "puk'o si Zola, šta bre frigidna, ne gubi se....kad opet čujem FRIGIDNA"... U pesmi se pominje i nešto "nevina" i "gola spavam"...ali kad čuh ovo, izvadih mleko iz korpe i pravo u deo sa vinjakom...

                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X