Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      I sada sam, samo mogu bez njih. Prestao sam da ih pratim, citam o njima, nakacim playlistu jednom u tri meseca, proslo me nekako, sve dosadi.
      Pa da, to je normalno.
      Ali oni su stvarno neponovljivi sto se svega tice - i muzike, nastupa, ponasanja van scene...
      I drago mi je da i medju relativno mladjom populacijom ima mnogo ljudi (izmedju ostalih i ti) koji ih vole i slusaju. To samo govori koliki su trag ostavili.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Comment


        • There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Comment


            • Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Pa da, to je normalno.
                Ali oni su stvarno neponovljivi sto se svega tice - i muzike, nastupa, ponasanja van scene...
                I drago mi je da i medju relativno mladjom populacijom ima mnogo ljudi (izmedju ostalih i ti) koji ih vole i slusaju. To samo govori koliki su trag ostavili.
                Po meni su oni najproduktivniji bend svih vremena. Za tako kratko vreme koliko su postojali, izbacili su toliko hitova. Dovoljno je samo UYI albumi da se pogledaju, o AFD da ne pricam.
                Oni su cini m se svi bili drugaciji tipovi. Slasha nekako bolela ona stvar za sve, tu i tamo Duffa koji je bio neostvareni panker. Axl je hteo neke nove Bitlse ili Kvin, bend koji ce svirati i pred Belom kucom, dok je Izzy bio zatvoreniji i hteo je klasicne rock svirke. Adler nije znao gde se nalazi.
                Last edited by Black Mamba 24; 14-04-16, 01:31.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Po meni su oni najproduktivniji bend svih vremena. Za tako kratko vreme koliko su postojali, izbacili su toliko hitova. Dovoljno je samo UYI albumi da se pogledaju, o AFD da ne pricam.
                  Oni su cini m se svi bili drugaciji tipovi. Slasha nekako bolela ona stvar za sve, tu i tamo Duffa koji je bio neostvareni panker. Axl je hteo neke nove Bitlse ili Kvin, bend koji ce svirati i pre Belom kucom, dok je Izzy bio zatvoreniji i hteo je klasicne rock svirke. Adler nije znao gde se nalazi.
                  Tako nekako, samo sto je Axl bio nesto tipa Bregovica u Dugmetu kod nas. Hteo je on za sve da se pita, hteo je najvise love, hteo je sva prava, hteo je bukvalno sve. I sto je najgore polazilo mu je za rukom sve to. Zato ga ja ne gotivim, ali da je soumen nevidjeni i zabavljac to stoji - mozda cak i najveci ikada.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Comment


                    • Thug life.

                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Samo za ovu pricu o Gunsima, po mom misljenju, imaju jednu od najboljih pesama ikada! - Estranged

                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ta je i meni omiljena. U stvari ta i jos jedna


                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Meni je Estranged najjaca stvar u umetnosti zvana muzika, postavio pre par nedelja.
                            Volim i album Lies, Patiance i I used to love her, pa i One in a million je tako iskrena.
                            Sto se tice Axla, sve to stoji, ali realno on je to i zasluzio. Bio je najveci pisac pesama, nekako se najvise trudio oko svega toga. Naravno tu je i Jeffrey Isbell, koji je posle Axla najvise stvari napisao.
                            Ja sam opet misljena da Axl nije bio takav kakav jeste, Gunsi ne bi bili nista veci bend od Poisona ili Cinderelle.
                            Last edited by Black Mamba 24; 14-04-16, 01:38.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Meni je Estranged najjaca stvar u umetnosti zvana muzika, postavio pre par nedelja.
                              Volim i album Lies, Patiance i I used to love her, pa i One in a million je tako iskrena.
                              Sto se tice Axla, sve to stoji, ali realno on je to i zasluzio. Bio je najveci pisac pesama, nekako se najvise trudio oko svega toga. Naravno tu je i Jeffrey Isbell, koji je posle Axla najvise stvari napisao.
                              Ja sam opet misljena da Axl nije bio takav kakav jeste, Gunsi ne bi bili nista veci bend od Poisona ili Cinderelle.
                              Moguce, ali ne moram zbog toga da ga volim, pa cak ni da ga postujem Ali sam mu svakako zahvalan sto je uradio sve sto je uradio.
                              Ma meni su sve njihove stvari odlicne, ali ako bih bas morao da biram onda ove dve koje sam napomenuo + Ciwil War, Rocket Queen, Coma i naravno Patiance.
                              Mambaro pa ti si romantik
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • I za sve seljakee, radit narodnjake...

                                Last edited by Dule Krtola; 14-04-16, 07:56.

                                Comment

                                Working...
                                X