Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • :vinjaksmajli:

    Comment


    • Jedna od rijetkih njegovih koje rado slušam

      Comment


      • Comment


        • Comment


          • Comment


            • Comment


              • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Comment


                  • sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Oce ove igre

                      Last edited by Black Mamba 24; 12-04-16, 16:59.
                      sigpic

                      Comment


                      • Cuo sam neke glasine, ali nisam bio siguran, a posle me i mrzelo da proveravam, ali izgleda da originalna postava GNR okupila opet za neku turneju.
                        U stvari nije izgleda nego jesu:




                        I tako svirase fino :
                        It's So Easy Mr. Brownstone Chinese Democracy Welcome to the Jungle Double Talkin' Jive Estranged Live and Let Die (Wings cover) Rocket Queen You Could Be Mine New Rose (The Damned cover) This I Love (First time with Slash) Coma (First time live since April 10, 1993) Speak Softly Love (Love Theme from The Godfather) (Andy Williams cover) Sweet Child O' Mine Better Civil War Instrumental Medley ("Wish You Were Here" by Pink… more ) November Rain Knockin' on Heaven's Door (Bob Dylan cover) Nightrain Encore: Patience Paradise City
                        Jos Axl slomio stopalo .. pa neka ludila na bini, sedeo nesto .... nemam pojma, moram da nahvatam neki solidan snimak da pogledam sve to.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • @Sandu

                          Da, da. Ja sam se mnogo iznenadio, pogledao sam milion dokumentaraca, procitao milijardu tekstova i prica o njima, ranije sam bio veliki fan, zaista nikad nisam verovao da ce se ponovo okupiti, ali cuda se desavaju (ili je samo svima potrebna nova doza paznje).
                          Kako god, nizasta ne bih propustio njihov dolazak u Beograd, a vrlo je moguce s obzirom da je i Slash sam bio jednom ili dva puta, Axl na Exitu, sto da ne...

                          I svidja mi se naziv turneje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pare cine cuda.
                            Znaci bio si fan veliki - vise nisi? Dobro sada si presao na nesto suptilnije tipa Dzibo
                            Ma Axl je propao totalno, mislim drago mi je da su se okupili, ali njegovo sadasnje pevanje ne moze da se poredi sa onim od pre 20ak godina.
                            Slash je bio i ostao OTAC, i radio je mnoge svirke sa Myles Kennedy-jem koje su odlicne.
                            I meni su gotivniji - pre svega zanimljiviji bili dok su bili "klinci" iz vise razloga, ali svakako mi je drago da ih i dan danas cujem.

                            Mislim da je ovo okupljanje samo za tu neku Severno-Americku turneju i posle opet kud koji mili moji do neke sledece dobre prilike.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Pare cine cuda.
                                Znaci bio si fan veliki - vise nisi? Dobro sada si presao na nesto suptilnije tipa Dzibo
                                Ma Axl je propao totalno, mislim drago mi je da su se okupili, ali njegovo sadasnje pevanje ne moze da se poredi sa onim od pre 20ak godina.
                                Slash je bio i ostao OTAC, i radio je mnoge svirke sa Myles Kennedy-jem koje su odlicne.
                                I meni su gotivniji - pre svega zanimljiviji bili dok su bili "klinci" iz vise razloga, ali svakako mi je drago da ih i dan danas cujem.

                                Mislim da je ovo okupljanje samo za tu neku Severno-Americku turneju i posle opet kud koji mili moji do neke sledece dobre prilike.
                                I sada sam, samo mogu bez njih. Prestao sam da ih pratim, citam o njima, nakacim playlistu jednom u tri meseca, proslo me nekako, sve dosadi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X