Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    David Bowie jedan od odvratnijih likova koje sam video i čuo u svom životu. A Blackstar samo govori kroz spotove i sve koliko je tip zalutao u okultizam. Retko ogavno bice, bice da se ne razumem u umetnost, ali postujem svaciji ukus i misljenje. Ovim sam vise izrazio gadost prema doticnom i njegovom odvrantnom pojavom. Svaki put kao da gledam djavola licno.
    Spoiler




    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment



    • Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        David Bowie jedan od odvratnijih likova koje sam video i čuo u svom životu. A Blackstar samo govori kroz spotove i sve koliko je tip zalutao u okultizam. Retko ogavno bice, bice da se ne razumem u umetnost, ali postujem svaciji ukus i misljenje. Ovim sam vise izrazio gadost prema doticnom i njegovom odvrantnom pojavom. Svaki put kao da gledam djavola licno.
        Decko, svaka ti cast.

        Sent from my LGL34C using Tapatalk

        Comment


        • Ijuuuu...Uroše, šta ti bi?
          Ok ne voliš ga, ali baš da poštuješ ove druge, pa i ne bih rekla.
          Zamislite da sada krenemo ovde svi da pišemo koga ne volimo, mrzimo, ne slušamo i sl.


          Bastia me podsetio na jednu od mojih omiljenih kafanskih.

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Comment


              • Obavezno slušanje. Čovjek izdominirao.
                Svaka čast.

                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment




                • tri, tri..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • lažes dušo lažeš vješticee

                    Comment


                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • LOMI!





                        Comment


                        • Znači leći, slušalice u uši i ovo pustiti da se vrti tri dana, dižeš se u drugu dimenziju, sve loše u glavi se blokira...

                          Comment


                          • Comment


                            • Last edited by jovan; 17-01-16, 10:36.
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X