Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Sta trenutno slusate?

    Remember the Name (Feat Eminem, Tupac, Snoop Dogg, Dr. Dre, Biggie Smalls & Jay-Z)

    Comment


    • Re: Sta trenutno slusate?

      ASTRAL PROJECTION - Mahadeva (version original 95)
      Malo oldskul h5g6k8

      Comment


      • Re: Sta trenutno slusate?

        [quote author=dusan1610 link=topic=1894.msg246580#msg246580 date=1297444027]
        Linkin Park - Numb
        [/quote]
        Extra pesma, jos bolje zvuci LIVE
        JUST PUNK

        NO NATIONS
        NO RELIGION
        NO AUTHORITY

        And most of all PEACE


        Anarchy

        Comment


        • Re: Sta trenutno slusate?

          [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1894.msg246588#msg246588 date=1297444557]
          Jadan covek +-*^%* Ja ga obozavam stvarno-njega,Elvisa Prislija,Dzona Lenona...Sve legende!
          [/quote]
          Stvarno su svi oni legende, ali za mene su jos veci Kurt Cobain i Sid Vicious ( dobro ipak sam ja punker )
          JUST PUNK

          NO NATIONS
          NO RELIGION
          NO AUTHORITY

          And most of all PEACE


          Anarchy

          Comment


          • Re: Sta trenutno slusate?

            [quote author=dusan1610 link=topic=1894.msg246620#msg246620 date=1297446184]
            Remember the Name (Feat Eminem, Tupac, Snoop Dogg, Dr. Dre, Biggie Smalls & Jay-Z)
            [/quote]Koliko su jadni da jadniji ne mogu biti... fghj48d ti "reperi" toliko sramote crnce da je to strasno...

            Stvarno ponekad pozelim da se vrati Hitler zbog ovakvih majmuna... #%d* #%d* #%d*
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Re: Sta trenutno slusate?

              Ti reperi crnci su imalu uglavnom teska detinstva ili tinejdzerska doba $#^%RT i zbog toga ih postujem,zbog muzike nikako,ali ima i crnaca muzicara.BB King,Buddy Guy,Hendrix...
              sigpic

              Comment


              • Re: Sta trenutno slusate?

                [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1894.msg246672#msg246672 date=1297453630]
                Ti reperi crnci su imalu uglavnom teska detinstva ili tinejdzerska doba $#^%RT i zbog toga ih postujem,zbog muzike nikako,ali ima i crnaca muzicara.BB King,Buddy Guy,Hendrix...
                [/quote]
                I Ozzy Osborne, Anthony Kiedis, Trent Reznor i jos dosta njih su imali teska detinjstva pa ne pevaju ta sranja nego pravu muziku
                JUST PUNK

                NO NATIONS
                NO RELIGION
                NO AUTHORITY

                And most of all PEACE


                Anarchy

                Comment


                • Re: Sta trenutno slusate?

                  [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1894.msg246642#msg246642 date=1297450442]
                  Stvarno su svi oni legende, ali za mene su jos veci Kurt Cobain i Sid Vicious ( dobro ipak sam ja punker )
                  [/quote]
                  Kurt isto on je car...Za mene je Prisli ipak nekako najveca legenda.
                  <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                  *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                  *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                  LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                  Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                  JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Sta trenutno slusate?

                    Muse - Knights Of Cydonia (Video)
                    JUST PUNK

                    NO NATIONS
                    NO RELIGION
                    NO AUTHORITY

                    And most of all PEACE


                    Anarchy

                    Comment


                    • Re: Sta trenutno slusate?

                      The Good, The Bad &amp; The Ugly Theme 1966

                      Comment


                      • Re: Sta trenutno slusate?

                        [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1894.msg246672#msg246672 date=1297453630]
                        Ti reperi crnci su imalu uglavnom teska detinstva ili tinejdzerska doba $#^%RT i zbog toga ih postujem,zbog muzike nikako,ali ima i crnaca muzicara.BB King,Buddy Guy,Hendrix...
                        [/quote]Nadam se da me nisi pogresno shvatio.Nisam ja rasista...nikada!!!Samo me nervira ta debilna vrsta muzike.Da se razumemo,ne sve vrste repa,vec ovakav neki gangsta rep i ostali rep koji sluzi za ku*cenje.Naravno tu ne spadaju 2Pac,Eminem i nas Marcelo h5g6k8 ali nazalost ta muzika je unistena.Svi samo repuju o tome kako imaju pare,kola,drogu,ku*ve... #%d* #%d* #%d* retardi...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Re: Sta trenutno slusate?

                          [quote author=AcaGrobar link=topic=1894.msg246903#msg246903 date=1297469997]
                          Nadam se da me nisi pogresno shvatio.Nisam ja rasista...nikada!!!Samo me nervira ta debilna vrsta muzike.Da se razumemo,ne sve vrste repa,vec ovakav neki gangsta rep i ostali rep koji sluzi za ku*cenje.Naravno tu ne spadaju 2Pac,Eminem i nas Marcelo h5g6k8 ali nazalost ta muzika je unistena.Svi samo repuju o tome kako imaju pare,kola,drogu,ku*ve... #%d* #%d* #%d* retardi...
                          [/quote]


                          Znam sta si hteo reci i ja isto to mislim.Ne slusam ja to,sto si mogao po postovima skontati,ali DMX mi je car. h5g6k8
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Sta trenutno slusate?

                            [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1894.msg246907#msg246907 date=1297470242]

                            Znam sta si hteo reci i ja isto to mislim.Ne slusam ja to,sto si mogao po postovima skontati,ali DMX mi je car. h5g6k8
                            [/quote]Dj Krmak - Pijem,pusim

                            Ma ovo je zakon! $#^%RT
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Re: Sta trenutno slusate?

                              2Pac - California Love

                              Comment


                              • Re: Sta trenutno slusate?

                                B-3 - Mrak (Spot)


                                Pesma odlicna,a on me ovako nervira
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X