Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta ti je Power, jesi video kako su svi prepuni respekta prema njemu. Sve mi se cini da bi mogli jos bolje da sviraju kada su na sceni pored njega, ali da iz postovanja jednostavno ne zele ... OTAC
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment




    • Kada bih morao reci za neku pjesmu da mi je omiljena onda bi to bila ova
      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

      Comment


      • Comment


        • Comment


          • Comment


            • Comment


              • Preljepo, najezio me.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Sta ti je Power, jesi video kako su svi prepuni respekta prema njemu. Sve mi se cini da bi mogli jos bolje da sviraju kada su na sceni pored njega, ali da iz postovanja jednostavno ne zele ... OTAC

                  Mislio sam na "obicnu" populaciju u okruzenju. Po neko se eto sjetio da na nekoj drustvenoj mrezi okaci The Thrill Is Gone i to je to. Nisam ni ocekivao da ce dosta ljudi reagovati, ali nekako je bas slaba reakcija bila. Makar koliko sam ja prilike imao da vidim..

                  Prolse godine kad je Johnny Winter umro, niko nista pomenuo nije.

                  Comment


                  • Za prijatnu nedelju

                    Last edited by jovan; 17-05-15, 10:14.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Comment


                        • The Biggest Show On Earth Is Back!! Ja sam mislio da preko onoga sa turneje 360 ne moze, ali starci opet postavili neke nove standarde. Sudeci po svim izvjestajima sa prve divje noci, U2 pisa po sirotinji i to u velikom stilu Ja se nadam da cu u julu imati priliku da se i uzivo odusevim

                          Comment


                          • Comment




                            • Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X