Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Comment


      • sigpic

        Comment


        • NE svidja se aranzman Rundeka?! Koga boli uvo?!




          Spoiler


          Nemoj da me zajebavate, gotivim ja Dzibonija dosta, majstor je to! Ali Rundek brat narkoman je nekako skroz poseban. Bar meni. Dziboni svasta moze u jednoj recenici da uradi sa tvojim mozgom, ali Rundek narkoman to uradi i bez reci! I jednom i drugom ide naklon preveliki..

          Ali niko nije spomenuo..

          Spoiler




          Svi su oni meni broj jedan, svako na svoj nacin, kao sto je Momcilo majstor. ALI ALI ALI...

          U redu, pobedio sam!
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Tek sada videh ovu diskusiju.

            Problematicno je ulaziti u diskusiju oko ukusa, pogotovo kada se radi o muzici.

            Malo mi nejasno doduse u kojoj to dimenziji moze da bude Dziboni>Rundek (da ne pisem Dziboni>Idoli, EKV i sl...), ali kao sto rekoh... ukusi jesu razliciti .
            sigpic

            Comment


            • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Originally posted by Erik Dekard View Post
                Tek sada videh ovu diskusiju.

                Problematicno je ulaziti u diskusiju oko ukusa, pogotovo kada se radi o muzici.

                Malo mi nejasno doduse u kojoj to dimenziji moze da bude Dziboni>Rundek (da ne pisem Dziboni>Idoli, EKV i sl...), ali kao sto rekoh... ukusi jesu razliciti .
                Samo cu reci da sam i ja to mislio do pre godinu i po otprilike, dok nisam poslusao Dzibinu diskografiju. Sad je jedini uz Claptona i Gunse (oni su ostali od ranije) cije diskografije imam na lapu.

                Znao sam da ce limar Momcila da ubaci. Nije los Momcilo.
                Last edited by Black Mamba 24; 04-04-15, 16:46.
                sigpic

                Comment


                • Ma slušaj i uživaj
                  Kako li ste uspeli i Rundeka da ubacite u ovu priču.....cirkus.

                  Poslato sa HTC
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Gujo ljuta imas srece sto sam samo citirao Preleta, inace svi zajedno padaju u vodu kada je Prele u pitanju

                    Pa gosim Momcilo je majstor Hteo ti to ili ne da priznas
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Prele i Oliver Mandic najveci fasisti, nemoj mi to.
                      Last edited by Black Mamba 24; 04-04-15, 17:36.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Samo cu reci da sam i ja to mislio do pre godinu i po otprilike, dok nisam poslusao Dzibinu diskografiju. Sad je jedini uz Claptona i Gunse (oni su ostali od ranije) cije diskografije imam na lapu.
                        Vidis meni ne leze ni Gansi. Klepton kao neka klasika, ok.

                        Zato i kazem drugaciji ukusi
                        sigpic

                        Comment


                        • Clapton je ok. Da se razumijemo, on je napravio ime 60-ih i 70-ih i tu je zasluzio sve titule. Od kraja 70-ih pa na ovamo je znao da ubode (vise tekstovima nego gitarom) ali ne moze to da se poredi sa onim sto je majstor svirao na pocetku karijere.

                          Guns-i su mi uvjek bili onako... Nikad nisam pronasao nista zanimljivo u njihovoj muzici. Previse je to cupavog, komercijalnog hard rock-a osamdesetih za moj ukus + izuzetno iritantan vokal.

                          Kad smo ga vec pominjali, jedan njegov dragulj sa kraja 80-ih

                          Comment


                          • Ne leze ni meni Gunsi sad, zato i rekoh da je ostalo od ranije, od pre 7-8 godina, pocetak gimnazije.

                            Gary Moore, Tom Waits, moze i Steve Winwood, naravno Joe Cocker. to od stranih sad prolazi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ma slušaj i uživaj
                              Kako li ste uspeli i Rundeka da ubacite u ovu priču.....cirkus.

                              Poslato sa HTC
                              Ubacili(io) smo(sam) ga tipa iskusno ....
                              Sad mi jos samo reci da imas i nesto protiv Rundeka

                              Gansi i jesu za tej pubertetski - klinacki period, i to je normalno. Ali uvek mogu da se poslusaju za neku priliku...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Ubacili(io) smo(sam) ga tipa iskusno ....
                                Sad mi jos samo reci da imas i nesto protiv Rundeka

                                Gansi i jesu za tej pubertetski - klinacki period, i to je normalno. Ali uvek mogu da se poslusaju za neku priliku...
                                Pa kao i EKV. Nemojte traziti tu neku duboku poruku, molim vas...
                                Patience i Estrenged su remek-dela. Ima tu i dobrih rifova, odlicnih, prepoznatljivi su, kult su, bili su u svom prajmu daleko najpoznatiji bend na planeti, rekorde su obarali u cemu su stigli, mora se postovati to.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X