Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        A zar nije
        Ovo sto sada radi svakako jeste kvalitetno, ali je opet za mnogo sire narodne mase nego sto je sa Osmim putnikom bilo.
        Sada radi sa vrhunskim muzicarima i pravi zaista dobru muziku... koja u isto vreme moze da bude i komercijala ...
        Prodao se Dzibo, bolje reci, jos je dodao nekoliko slova na nadimak ... ma sad je u fulu - NABUDZIO SE !
        Sve to stoji, ali je za mene najbolji, najkonstantiji muzicar na ovim prostorima. Hitovi dovoljno govore, niko nema 30 komada koje bih mogao da nabrojim u svako doba dana ili noci.
        Osmi putnik je klasicni rok bend, razlika je tu.
        Olja, iz dana u dan sve kvalitetniju muziku, mada se ponekad uplasim da sam dosao do kraja. Ponekad pomislim da sam dosao do kraja, ali tada zavirim u ovu temu...

        Neno Belan slican primer, sa Djavolima (pa i Daleka Obala) mada je Dzibo mnogo, mnogo jaci.
        Last edited by Black Mamba 24; 02-04-15, 22:17.
        sigpic

        Comment


        • Nisi do prije neki dan ni znao za Zlatana Stipsica kako treba,a sad mi se tu hvalis stvarno nemas srama dobro kaze Ricpa
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Sve to stoji, ali je za mene najbolji, najkonstantiji muzicar na ovim prostorima. Hitovi dovoljno govore, niko nema 30 komada koje bih mogao da nabrojim u svako doba dana ili noci.
            Osmi putnik je klasicni rok bend, razlika je tu.
            Olja, iz dana u dan sve kvalitetniju muziku, mada se ponekad uplasim da sam dosao do kraja. Ponekad pomislim da sam dosao do kraja, ali tada zavirim u ovu temu...

            Neno Belan slican primer, sa Djavolima (pa i Daleka Obala) mada je Dzibo mnogo, mnogo jaci.


            Hahahahahahhahahhah čuj došao do kraja... jeh...
            Od kako si mi rekao da si se prešaltovao na Džibonija... a i neki oko mene pošašaveli... ajd da mu dam još jednu šansu, rekoh sebi (svojevremeno mi je jedna naša poznata kantautorka pre x godina rekla da ga obožava ) ... i baš sam se trudila, al ne ide Iako ja volim te lake note, sečemo vene, lomimo čaše, ljubavna patnja, gitara, more, ludilo ... al...

            Neno je nešto drugo...bar onaj stari.
            Last edited by miloolja; 02-04-15, 22:25.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment




            • Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Nisi do prije neki dan ni znao za Zlatana Stipsica kako treba,a sad mi se tu hvalis stvarno nemas srama dobro kaze Ricpa
                Znao sam jbt, nisam ga slusao sam , ali sam davno Osmi putnik slusao, pocetak srednje, rok fazon i to. Moras nesto nekako cuti, da li cuo od nekog drugog ili slucajno na radiju, isto je. Ja rado prihvatim kritike.

                Do kraja onoga sto volim Olja, dosadi sve, ne mogu na silu da trazim.
                Last edited by Black Mamba 24; 02-04-15, 22:32.
                sigpic

                Comment


                • Kako može klasika (pričamo recimo o muzici '80-tih koju si slušao) da dosadi?
                  Last edited by miloolja; 02-04-15, 22:33.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Znao sam jbt, nisam ga slusao sam , ali sam davno Osmi putnik slusao, pocetak srednje, rok fazon i to. Moras nesto nekako cuti, da li cuo od nekog drugog ili slucajno na radiju, isto je.
                    Do kraja onoga sto volim Olja, dosadi sve. Ne mogu na silu da trazim.
                    Nisam mislio bukvalno da ga ne znas nego vecinu dobrih nisi znao evo npr ovu

                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Dzibo FTW



                      Vesla na vodi nesto najbolje ikad uradjeno na ovim prostorima, tekst, muzika, aranzman, spot, produkcija, sve na najvecem mogucem nivou
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Kako može klasika (pričamo recimo o muzici '80-tih koju si slušao) da dosadi?

                        Ako mislis na novi talas kod nas, to mi je mnogo losija muzika od Dzibe i starijeg roka. Ako mislis na britansko/americki rok, tada je poceo propadati, Gunsi ga malo spasili i produzili zivot, ali MTV uskoro potpuno sjebao. Kod njih su 60e i 70e zlatne godine, Cepelini i Klepton (moj favorit).

                        Originally posted by AK47 View Post
                        Nisam mislio bukvalno da ga ne znas nego vecinu dobrih nisi znao evo npr ovu

                        AK, nisam znao dosta, uglavnom sa prvih albuma, iz devedesetih. Dvije duse recimo, Divlji cvit, koja je mozda i najjaca, jos Stefanovski gitaru svira...
                        Last edited by Black Mamba 24; 02-04-15, 22:40.
                        sigpic

                        Comment


                        • Comment


                          • Pa dobro Mamba prvo Gnasi, pa Nirvana ....
                            Ali sve to sto se prica o novom talasu i kvalitetu u odnosu na Dzibonija sada na primer, je jednostavno neuporedivo. To su tada sve bili klinci koji nista kvalitetnije nisu ni mogli uraditi, i bukvalno su se snalazili pomocu stapa i kanapa. Kada se uzme sve u obzir i ono sto je ispalo od Novog vala i Novog talasa je prekvalitetno u odnosu na to kako je radjeno. Pa evo sta je Dzibo sa Osmim Putnikom radio, u startu sa ove distance izgleda smesno. Ako ces cisto sa muzicke strane. Druga je stvar sto te pesme imaju dusu i sto su mnogi odrastali uz njih pa ih vezu za neki lep period zivota (bezbriznost kao osecanje preovladava) i sto smo mi ovde svi nostalgicni pa mozemo UVEK da se vratimo takvim stvarima. Rado ih se setim i jos radje poslusam.
                            A SADA Dziboni razvaljuje - NAJREALNIJE. - prodanadusa
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Sto li se rodih u pogresno vreme
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X