Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Sta trenutno slusate?

    Rihanna parodija Supa je bila vrela Pogledajte ovo,parodija ja sam se smejala kao luda ^*#(-
    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • Re: Sta trenutno slusate?

      Dacho slusas li ovo? $#^%RT


      Nidza Bleja feat Frka-Taj rad....
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Re: Sta trenutno slusate?

        Ne slusam ja te novije,MARCHELO,VIP,Struka,BS i donekle CYA ,to slusam @(*6sd$% verovatno sam nekog zaboravio h5g6k8
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Re: Sta trenutno slusate?

          E jbg,ja od repa slusam BS,Bleju,Cviju i Denira.
          Ali to samo neke pesme,ne volim one glupe pesme reperske nego voako brze neke i tako to $#^%RT
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: Sta trenutno slusate?

            [quote author=bice link=topic=1894.msg238791#msg238791 date=1296335297]
            E jbg,ja od repa slusam BS,Bleju,Cviju i Denira.
            Ali to samo neke pesme,ne volim one glupe pesme reperske nego voako brze neke i tako to $#^%RT
            [/quote]A od kad je Cvija reper? *T_*@SR

            I batalite to,slusajte nesto kvalitetnije $#^%RT

            Od repa kod nas jedino vrede Marcelo i BS.
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Re: Sta trenutno slusate?

              za mene ta trojica nisu reperi $#^%RT
              Uopste mi se ne dopadaju rime,a realno ne mogu ni da prismrde chelu,vip-u i ostalima...poslusaj neku Marchelovu pesmu i shvatices zasto obozavam njegove pesme (nije zato sto je Paracinac h5g6k8 )
              recimo ovu:
              Marchelo - Otkucaji feat Wikluh Sky @Majkcek.com
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Re: Sta trenutno slusate?

                Jbg neko ga smatra reperom neko ne.Ja stvarno ne znam sta je on.Znam nekoliko pesama ali nije nesto.
                Ja najvise slusam narodno i Rok(domaci)Osvajaci,Riblja corba,Van Gog,YU grupa.... &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: Sta trenutno slusate?

                  Ma slusajte sta zelite.Uglavnom,samo se nemojte ugledati na te muzicare i njihove tekstove,jer danas je sve komercijala,a ne kvalitet....
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Re: Sta trenutno slusate?

                    Ja ne volim da slusam vulgarne tekstove...Stvarno nemam reci za to *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY-
                    Kao sto sam rekao od svakog ovog repera slusam 1 pesmu.
                    Deniro(Mala hoce frajera),Cvija(Moja zelja si ti),Nidza Bleja(Taj rad)
                    BS slusam nekoliko..Evo ostale ne znam niti pokusavam da slusam.Nadam se da sam objasnio u prethodnom postu sta volim da slusam najvise &amp;+I}\
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Re: Sta trenutno slusate?

                      Ove pesme koje ja slusam(dobru vecinu njih) izasle su 2002.-2003. u produkciji Bassivity-a,i nerealno su realne $#^%RT $#^%RT ,i sto je bitno ne govore sve o ljubavi(ovaj me voleo,ona me je ostavila itd) nego ima dosta socijalne tematike i jos svasta ponesto,zbog toga sam i zgotivio rep
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Re: Sta trenutno slusate?

                        Ovu pesmu Marcela sam slusao,tj. drug mi je pustao,a jedini problem(mozda i posle vulgarnosti) sto ne slusam rep je to sto ne mogu da razumem kada ovako zbrzaju reci. $#^%RT $#^%RT
                        Evo ova pesam Cujem tvoga srca otkucaje..... i ostale nista nisam razumeo $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: Sta trenutno slusate?

                          Te vulgarnosti oni ubacuju(makar oni dobri reperi)da bi objasnili ono sto se drugim recima ne moze objasniti $#^%RT $#^%RT
                          kao sto i mi radimo u svakodnevnom zivotu,a ti uzmi klip sa lirikom ili imas na netu pa pratis par puta i posle ti udje u glavu @(*6sd$%
                          recimo ja znam napamet 10-ak pesama $#^%RT
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: Sta trenutno slusate?

                            [quote author=-dacha- link=topic=1894.msg238825#msg238825 date=1296336758]
                            Te vulgarnosti oni ubacuju(makar oni dobri reperi)da bi objasnili ono sto se drugim recima ne moze objasniti $#^%RT $#^%RT
                            kao sto i mi radimo u svakodnevnom zivotu,a ti uzmi klip sa lirikom ili imas na netu pa pratis par puta i posle ti udje u glavu @(*6sd$%
                            recimo ja znam napamet 10-ak pesama $#^%RT
                            [/quote]Ne ubacuju oni vulgarnosti jer nema drugih reci,vec zato sto su uglavnom priglupi pa ne znaju drugacije da kazu nego psovkom @(*6sd$% *T_*@SR
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Re: Sta trenutno slusate?

                              Haha ma koliko se trudio nema sanse.Ovako ima dobar ritam ali jbg.Ne mogu da zapamtim.Evo ja sam jedva zapamtio refren od pesme&quot;Mala hoce frajera&quot; $#^%RT $#^%RT
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: Sta trenutno slusate?

                                Oni su realni,pevaju o svom zivotu,pricaju o svakodnevnom zivotu koji bez psovki ne prolazi(nazalost),za razliku o drugih pevaca koji pevaju ono sto im napisu i nema veze sa njima @(*6sd$% @(*6sd$%
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X