Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post

    Malo sam istrazivao po ovoj umetnici posto sam nedavno preslusao njenu pesmu Big Eyes iz istoimenog filma.Kod ovakvih pevacica ne obracam preterano na tekst pesme, vise me melodija kako da kazem opusta.Ono sto razumem malo od teksta, cujem da je depresivno.Ima veoma kvalitetan glas i ono sto cenim kod nje je sto nije ugradila silikone kako bi dobila jos vise na popularnosti.Ona je to sto jeste, njena muzika je kvalitetnija od vecih muzickih imena od nje.Jedna od boljih zenskih vokala(mada ne pratim tu muzicku scenu, pa ne mogu bas da kazem da je najbolji), steta sto ne peva nesto veselije.Jos da obracam paznju na spotove i da pocinjem da analiziram svu tu simboliku, nije to za mene.Mada moram reci da sam veoma sokiran krajem ovog spota, vise sam se potreso od tog dogadjaja nego kada je Ned Stark smaknut.Mislim da cu cak da potrazim par njenih fan foruma, kako bih citao sve te analize teksta i njenih video spotova.Bas me interesuje kako njene fangirl razmisljaju.Nadam se da nisu striktno zenski, lako ce me provaliti posto sam veoma nevest po tom pitanju.Ne dao Bog da peva na Superbolu, pola gledalaca bi se ubilo dok bi trajao HT Show.
    Ja stalno zezam drugara/komsiju koji je voli, da samo cekam da se jednog dana baci sa terase dok bude slusao njene pesme. Nisam ljubitelj takvog stila, od onih sto sam cuo od nje, jedino mi je ova gotivna


    A sto se bolda tice, zato je tu jedan od najboljih remixa u zadnjih par godina, imo.
    Spoiler
    Last edited by p4p1; 22-02-15, 14:15.

    Comment


    • Veruj p4p1 i ja bih da bilo koja muska osoba je zaludjena za njenom muzikom.To bi bilo trolovanje do besvesti, mada nemam takvih u okruzenju.Jedan tamo lik sa drugog foruma me zarazio sa Rijanom, pa sam ja poceo da trolujem drustvo sa njenim pesmama.Za SB smo pevali Shine bright like a diamond kada je NE pobedio.Sto je najgore taj lik naprzen po pitanju njene muzike.Dolazi leto pa taman ga uhvati summertime sadness.Nisam ni ja toliko lud da zalazim u albume i njene manje popularne pesme.

      Comment


      • Lanu ti obozavaju hipster curice. To joj je najveci dio fan baze Alternativa i tako to...

        Ja imam u kompu nekoliko njenih pjesama, to samo kad mi svrati neka druzbenica iz te sfere

        Comment


        • Zbog Erikovog defektistickog ponasanja na forumu sam sinoc slusao Lanu.Neverovatno koliko taj covek negativno utice na mene i kako brzo padnem u depresiju zbog njegovih postova.Malocas mi je ponovo palo raspolozenje zbog njega.Sada bih mogao bez problema pre nego sto izadjem da pogledam ponovo Rekvijem za Snove, mada pre toga da pustim jos koju tuznu pesmu.

          Last edited by Ricma; 22-02-15, 18:48. Reason: lapsus

          Comment


          • Ima talenta to joj niko ne moze osporiti, odlican vokal zaista, ali ne mogu da je gotivim ma koliko pokusavao... Deluje mi kao teski folirant a to potkrepljuje cinjenica da je razmazena cerka milionera koja mora sebi da izmisli problem da bi ga imala, pa je tako kao maloletna vec bila zavisnik od alkohola i isla na rehabilitaciju, tipicno za razmazene bogatasice, nesto poput Lindzi Lohan recimo... Pise i peva toliko negativne i depresivne stihove da se prosto zapitas odakle crpi tu energiju koju prenosi na svoju muziku, definitivno joj zivot nije pakao, u smislu da nema egzistencionalnih problema niti se ikad susretala sa necim takvim, koliko god povrsno bilo misljenje, cini mi se da sam ipak u pravu... Razvila je taj stil tako da ne verujem da ce odustati i preci na neke vedrije teme iako bi to bio pun pogodak verujem

            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Last edited by jovan; 23-02-15, 10:28.
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment






              • Spoiler
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Comment


                  • There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Comment


                      • Comment


                        • Koji otac
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment




                          • Comment


                            • Comment




                              • Spoiler
                                Last edited by jovan; 24-02-15, 07:21.
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X